Wonder Woman 1984 تاریخ انتشار تاخیر ماه اوت به تاخیر می افتد


این رسمی است: Wonder Woman 1984 توسط Warner Bros با تأخیر دو ماه تمام شد. این آخرین نسخه بزرگ هالیوود برای از دست دادن تاریخ انتشار خود در میان اوضاع جاری است که توسط رویدادهای جهانی رخ داده است. استودیو همچنین مجبور شده است چندین عنوان مهم دیگر را از جمله موارد تأخیر کند در ارتفاعات، عضو و بدخیم، که فعلاً بدون تاریخ انتشار جدید باقی مانده است.

برادران وارنر رسماً تاریخ گذاری کرده است Wonder Woman 1984 برای ۱۴ اوت ۱۴ این سریال در ابتدا قرار بود در تاریخ ۵ ژوئن وارد سینماها شود و انتظار می رود یکی از بزرگترین فیلم های سریال فصل تابستان فیلمبرداری باشد. در مورد سرنوشت اقتباس DC Comics صحبت هایی شده است. به طور خاص ، آیا تاخیر می افتد ، یا اینکه انتشار VOD امکان پذیر بود. توبی Emmerich ، رئیس گروه Warner Bros. Pictures ، این حرف را در بیانیه ای برای گفتن داشت.

مرتبط: زن شگفت انگیز ۱۹۸۴ مستقیم به جریان نمی رود ، انتشار تئاتر هنوز هم برنامه ریزی شده است

وی گفت: “وقتی ما Wonder Woman 1984 را سبز کردیم ، با تمام قصد برای تماشای روی صفحه نمایش بزرگ بودیم و هیجان زده می شویم که برادران وارنر را نمایش می دهند. تصاویر ۱۴ ۱۴ آگوست این فیلم را به سینماها می آورند. امیدواریم که دنیا باشد. تا آن زمان در یک مکان امن تر و سالم تر. “

در ابتدا ، کارگردان جیمز وان بدخیم قرار بود وارد ۱۴ آگوست شود ، اما برادران وارنر آن را عقب انداخت تا جای خود را فراهم کند Wonder Woman 1984. سینماهای آمریکا بیش از یک هفته است ، مانند تئاترهای سراسر جهان ، که کشورها برای جلوگیری از تجمع مردم در عمومی اقدام می کنند. هیچ وقت برای مردن نیست، یک مکان آرام: قسمت دوم، مولان، جهش های جدید، آنتلرز، پیتر خرگوش ۲ و عنکبوتدر میان دیگران ، همه به تأخیر افتاده اند.

کارگردان پتی جنکینز در حال بازگشت برای دنباله DC است که گال گادوت را نیز به عنوان ابرقهرمان محبوب در حال بازگشت. Wonder Woman ، که در ژوئن سال ۲۰۱۷ منتشر شد ، با موفقیت ۸۲۱ میلیون دلار در گیشه جهانی ، به یک موفقیت گسترده غیرمنتظره تبدیل شد. شاید مهمتر از همه ، این اولین فیلم در DCEU بود که علاوه بر تبدیل شدن به یک ضربه مالی ، تحسین انتقادی گسترده ای نیز کسب کرد. با این کار ، دنباله ای در اولویت قرار گرفت. وقتی می بینیم که فیلم اول چقدر به دست آورده ، همراه با بودجه گزارش شده ، در محدوده ۲۰۰ میلیون دلار قرار دارد ، این حس را حس می کند که استودیو می خواهد با اکران تئاتر ادامه یابد.

با آشکار ساختن همه این موارد ، گرافیک جهانی به طرز عمده ای تحت تأثیر قرار گرفته است ، در حالی که صندوق فروشگاه های ایالات متحده در تاریخ گذشته ، تاریخ صحیح ، صفر و دقیق را تجربه کردند. سینما اکنون به تازگی شروع به باز کردن پشتیبان در چین کرده است ، که این یک نشانه خوب است ، اما ما باید راه طولانی را پیش رو داشته باشیم تا این فیلم ها بتوانند تلاش برای یافتن فضا در تقویم انتشار را آغاز کنند. مطمئناً با پیشرفت وضعیت ، شما را پست خواهیم کرد. این خبر از طریق Variety برای ما به دست می آید.

مباحث: Wonder Woman 2، Wonder Womanمنبع مطلب