Stranger Things Season 4 آیا هدف از انتشار اوایل سال ۲۰۲۱ بود ، اما اکنون چه کسی می داند؟


فصل ۴ Stranger Things برای پیش پرده اوایل سال ۲۰۲۱ پیش از قطع تولید ، در آستانه اجرای برنامه قرار گرفت. دیوید هاربور ، بازیگر کلانتر جیم هاپر ، این خبر را در جریان یک پرسش و پاسخ با هواداران در رسانه های اجتماعی فاش کرد. تولید در فصل ۴ به شدت پیش بینی شده فقط از اواسط ماه فوریه آغاز شده بود و چند هفته پیش به طور ناگهانی تعطیل شد ، این تصمیم تصمیم آسانی برای کسی در نتفلیکس یا بازیگران و خدمه نمایش نبود. با این حال ، بهترین تصمیم برای تصمیم گیری در آن زمان بود زیرا تمام هالیوود در حالت مکث است.

از آنجایی که بیشتر روزهای دنیا در حال تعطیل کردن در داخل خانه هستند ، دیوید هاربر به هواداران اجازه می دهد از طریق اینستاگرام از او سؤال کنند. بدیهی است که افراد زیادی می خواستند از این موضوع آگاه شوند چیزهای غریبه و وضعیت فصل ۴. در پاسخ به سؤالی درباره انتشار ، هاربر فاش کرد که “قرار بود اوایل سال آینده بیرون بیاید ، من فکر می کنم ، اگرچه من در این مورد اقتدار ندارم.” این با جدول زمانی که بسیاری از آنها قبلاً به آن فکر کرده بودند ، منطبق است ، زیرا اواخر امسال به نظر می رسید یک بخش کششی باشد.

رابطه: Stranger Things Season 4 هنوز هم برای شلیک به دنبال تاخیر در تولید هنوز باقی مانده است

آیا ما هنوز هم خواهیم دید چیزهای غریبه فصل ۴ اوایل سال آینده؟ در حال حاضر ، به نظر می رسد که ما نمی خواهیم. دیوید هاربر ادامه داد: تاریخ اکران “احتمالاً عقب رانده می شود” ، و تخمینی در رابطه با تاخیر در این نمایش نداد. در حال حاضر ، ما فقط باید صبر کنیم و ببینیم که اوضاع چگونه به حالت عادی برگشته ، که می تواند مدتی طول بکشد. صرفنظر از آن ، سلامتی بازیگران و خدمه از اهمیت بالایی برخوردار است ، بنابراین وقتی نتفلیکس چراغ سبز می دهد ، پس از فکر و ملاحظه زیاد خواهد بود.

تعداد زیادی از مردم انتظار نداشتند که ببینند چیزهای غریبه فصل ۴ امسال ، اگرچه امید بود. این نمایش کمی تغییر کندتر داشته است ، عمدتا به این دلیل که بازیگران تقاضای زیادی برای انجام پروژه های دیگر دارند. همچنین ، برادران داور دوست دارند در هنگام تهیه فصل ، وقت خود را بگذرانند ، و اطمینان حاصل کنند که بهترین ها ممکن است. بنابراین ، در حالی که ممکن است مدتی طول بکشد ، امیدوارم که در نهایت فصل ۴ ظهور کند.

تقریباً مانند سینماها ، Netflix ممکن است مجبور شود تقویم اکران خود را با همه پروژه هایی که در حال حاضر در دسترس هستند شروع کند. چیزهای غریبه مطمئناً بزرگترین قرعه کشی به سکوی استریمینگ است ، بنابراین فکر می کنیم که زمان فرا رسیدن آن ، کجا بتواند آن را قرار دهد. دیوید هاربر بخشی از پروژه دیگر است که به تازگی به تعویق افتاده است. این بازیگر بخشی از توقعات طولانی Marvel Studios را دارد عنکبوت فیلمی که قرار بود از اول ماه مه به سینماها بیاید. فعلاً مشخص نیست چه زمانی در سینماها اکران می شود. Q&A در ابتدا از داستانهای اینستاگرام دیوید هاربور گرفته شده است ، اما از آن زمان به پایان رسیده است.

مباحث: چیزهای غریبه ، Netflix ، Streaming

منبع مطلب