STEEM اکثر سودهای دو روزه را پس از پمپ مختصر از دست می دهدبا شروع ۱۸ مارس ، قیمت STEEM یک حرکت صعودی سریع را آغاز کرد که روز بعد با ۸۱۸۷ ساتوشی به اوج خود رسید. با این حال ، افزایش قیمت کوتاه مدت بود ، با توجه به اینکه قیمت از ۷۰ درصد کاهش یافته است.

تاجر معروف CryptoNTez نمودار STEEM را نشان داد که هم افزایش قیمت عظیم هفته گذشته را نشان می دهد و هم حرکتی متعاقب آن باعث بازگشت قیمت و بازگرداندن اکثر سودهای آن شده است. از زمانی که در ۱۹ مارس به بالاترین میزان رسیده ، قیمت ۷۰ درصد عظیم کاهش یافته است.

هفته گذشته ، ما مقاله ای را منتشر کردیم که به بررسی قیمت های STEEM و DASH پرداخته بود ، با بیان اینکه این افزایش ها به خصوص در مورد STEEM طبیعی به نظر نمی رسد. بیایید مجدداً از STEEM استفاده کنیم تا ببینیم که از آن پس چطور هزینه شده است

STEEM

در تاریخ ۱۸ مارس ، قیمت STEEM یکی از بی ثبات ترین حرکت های خود را تا به امروز آغاز کرد. این میزان در طی دو روز با ۲۵۰٪ عظیم افزایش یافته و به ۸،۱۸۷ ساتوشی رسیده است. با این حال ، آنچه در پی آن بوده است ، کاهش قیمت مشابهی بوده است.

STEEM از زمان بالا ۷۰٪ کاهش یافته است و به سطح منظم تر ۲۵۰۰ satoshi قیمت خود باز می گردد.

حرکت روزانه بخار
نمودار STEEM با نمای معاملات

نمودار هفتگی بهتر این بزرگی را نشان می دهد ، که اکنون یک فتیله فوقانی عظیم باقی مانده است که بیشتر از یک دارایی واقعی در معاملات معامله می باشد.

جنبش هفتگی STEEM
نمودار STEEM با نمای معاملات

علاوه بر این ، می بینیم که نتیجه نهایی این حرکت تقریبا ناچیز است ، زیرا قیمت آن از زیر ۲۵۰۰ ساتوشی ، جایی که از اوت ۲۰۱۹ معامله شده بود ، سقوط کرده است. بنابراین ، قیمت هنوز از محدوده انباشت خارج نشده است. ما اعتقاد نداریم که پمپ نشانه اتفاقاتی بود که باید به وقوع پیوسته بلکه یک اتفاق یک طرفه است که هیچ تاثیری در جهت روند آینده ندارد.

به این نتیجه رسیدیم که قیمت STEEM از ۱۹ مارس تاکنون به میزان قابل توجهی کاهش یافته و به سطح پیش از شکست خود بازمی گردد. این نشان می دهد که این حرکت آغاز روند صعودی جدید نبود بلکه در عوض فقط پمپ ای بود که قبلاً از آن خارج شده است. این افزایش می تواند در نتیجه یک چنگال سخت بالقوه اتفاق بیفتد.

The post STEEM اکثر سودهای دو روز را از دست می دهد After Pump Pump برای اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

منبع مطلب