Star Wars VFX Wiz Neal Scanlan بروزرسانی می کند [Exclusive]


بااینکه جنگ ستارگان: Rise of Skywalker حماسه Skywalker نتیجه گرفت ، هرچه که فرنچایز می رود ، از خط لوله پایین می آید. برای اولین بار ، ما چندین نمایش داریم که می خواهیم دیسنی + منتظر آن باشیم ، مانند سریال prequel Rogue One ، که بیشتر روی Cassian Andor تمرکز خواهد کرد. همچنین چندین پروژه وجود دارد که در هر زمان معین در دست اجرا هستند ، مانند فیلم (های) Boba Fett که تقریباً اتفاق افتاده است. من به تازگی فرصتی پیدا کردم که به ویژه در مورد هر دو پروژه با گوروی جلوه های بصری صحبت کنم.

نیل اسکنلان روی تمام فعالیتهای زنده کار کرده است جنگ ستارگان فیلم هایی که در دوره دیزنی توسط لوکاسفیلم ساخته شده است. من از افتخار انتشار ویدئوی خانگی من از گفتگوی با اسکانلان خوشحال شدم Rise of Skywalker. در یک لحظه ، اسکنل فاش کرد که او مشغول کار روی سری Cassian Andor است ، که در ماه نوامبر سال ۲۰۱۸ برای دیزنی + اعلام شد. اسکنلان توضیح داد که آنها هیچ گونه سازش نمی کنند تا احساس کنند بخشی از جنگ ستارگان جهان ، در عین حال توضیح می دهد که یک روش جالب برای استفاده از شخصیت های قبلاً ساخت.

مرتبط: جنگ های Leaked Star Wars 1313 پرده برداری از تصویری بازی ویدیویی Boba Fett را لغو کرد

“آنچه در این مورد جالب است ، از بسیاری جهات ، من فکر نمی کنم که متفاوت از کار کردن با یک فیلم باشد. مطمئناً احساس نمی شود که ما درگیر سازش هستیم. همان شرایط خلاقانه در هر بخش است که انجام دهیم. ما می توانیم این کار را انجام دهیم. ما هم این شخصیت های باقیمانده را داریم. بسیاری از شخصیت هایی که برای همه فیلم ها ساخته ایم یا به مرحله نهایی نرسیده اند ، زیرا این تنها روشی است که روند فیلم اتفاق می افتد ، یا این که آنها لحظه به لحظه دیده می شود که این فرصت دوم فوق العاده وجود دارد که بتوانیم برخی از شخصیت هایی که ساخته ایم را برگردانیم و آنها را به روشی یکپارچه تر به این داستان جدید بیاوریم ، فکر می کنم این اتفاق فوق العاده خواهد بود. دریابید که این یک فرصت دوم برای هر کاری است که ما ساخته ایم ، بعلاوه امکان جابجایی تلویزیون در کنار ، به یک معنا ، تا جایی که به هیچ وجه از سطح کیفیت ، سطح کارهایی که می خواهیم کم نمی شود ، کم می شود. سعی کنید و به موفقیت برسید. “

این همه به چند دلیل جالب است. برای مثال ، این یک روش خلاقانه برای استفاده از تمام وقت و منابعی است که در زمینه ساخت برخی از این موجودات و شخصیتهای عملی به کار رفته است. نیل اسکنلان ، به طور خاص ، بر روی جلوه های عملی تمرکز دارد ، که بسیار وقت گیر است و می تواند بسیار پرهزینه باشد. لوکاسفیلم و اسکانلان در حال یافتن راه هایی هستند که می توانند برخی از این سختکس ها را برای سری Cassian Andor کاهش دهند. این همچنین خوب است زیرا ما از زمان اعلام آن چیزهای زیادی نشنیده ایم ، اما به نظر می رسد همه چیز در جریان است. هنگامی که آخرین بار شنیدیم ، دیگو لونا فاش کرد که این نمایش بعداً امسال فیلمبرداری خواهد شد.

در جای دیگر این گفتگو ، بابا فت را مورد بحث قرار دادیم. نه یک بار ، بلکه دو بار ، شکارچی فضل مورد علاقه طرفداران فیلم قرار گرفت که موضوع فیلم خودش باشد. یک بار با کارگردان جاش ترانک (چهار عکس فوق العادهقبل از اینکه او و لوکاسفیلم درست پیش از جشن های جنگ ستارگان ۲۰۱۵ ، جایی که قرار بود یک تیزر برای این فیلم به نمایش بگذارد ، راه هایی را به اشتراک بگذارند. دوباره در ماه مه ۲۰۱۸ ، جیمز مانگولد (لوگان) متصل شد. اما بعد یکبار انفرادی Lucasfilm استراتژی را تغییر داده و در گیشه تحت تأثیر قرار داد. از نیل اسکنلان پرسیدم که آیا او در بحث در مورد پروژه ها شرکت کرده است یا خیر. این چیزی است که او به من گفت.

“به معنای نه ، اما به معنایی بله. به یک معنا ، می خواهم بگویم ، در خانواده جنگ ستارگان یا دنیای جنگ ستارگان ، که کاملاً عظیم است ، بین لوکاس[film] و دیزنی و غیره. همه ما از گفتگوهایی که انجام می شود و چیزهای بالقوه آگاه هستیم. بسیاری از اینها در حال توسعه است و تحولات موازی در همه زمان ها اتفاق می افتد. پیش بینی پیش بینی اینکه کدام پروژه خاص شتاب و پیشرفت را پیش ببرد ، بسیار دشوار است. بنابراین ، هنوز نه هنوز. هنوز هیچ چیز مثبتی نمی توانم به شما بدهم. “

بابا فت ، آخرین بار که دیدیم ، در گودال Sarlacc در حال سقوط بود بازگشت جدی. آیا او زنده ماند؟ آیا مرگ او واقعاً غیرقانونی بود؟ در حال حاضر ، ما بیشتر از پاسخ به ما مانده است. اما حداقل ، به نظر می رسد که نیل اسکنلان از این فیلم ها که مورد بحث قرار گرفته بود آگاه بوده است. این که آیا ما هرگز بابا فت را دوباره روی صفحه خواهیم دید یا خیر ، هنوز دیده نمی شود. در ضمن طرفداران می توانند چک کنند جنگ ستارگان: Rise of Skywalker، که هم اکنون در Digitial HD موجود است و در تاریخ ۳۱ مارس از دیزنی به Blu-ray / DVD و ۴K Ultra HD بازدید می کند.

مباحث: جنگ ستارگان ، دیزنی پلاس ، جریانمنبع مطلب