Star Wars Duo قطره ای مرموز است ، آیا پو و فین آن را به سطح بعدی می رسانند؟


جنگ ستارگان: Rise of Skywalker ، جان بویگا و اسکار اسحاق ، چیزی را در رسانه های اجتماعی تبلیغ می کنند. جنگ ستارگان طرفداران این سؤال را برای خود جای داده اند که ویدیوی رمزنگاری شده Boyega در اوایل صبح امروز به چه معنی است ، و عده ای نیز معتقدند که این مقدمه رابط the فین و پو است. برخی دیگر فکر می کنند این بچه ها در حال آماده شدن برای از بین بردن تاجی هستند و بیش از تعداد معدودی وجود دارد که فکر می کنند این دو دوست فقط سعی در سرگرمی یکدیگر و طرفداران آنلاین دارند. این بیشتر از احتمال دوم است.

جان بویگا صبح امروز فیلم کوتاه خود را در اینستاگرام با یک عنوان منتشر کرد که در آن نوشت: “من به شما قول می دهم که در حال حاضر هیچ فیلم آواز خواندن ارسال نخواهم کرد اما امیدوارم این فیلم خوب باشد؟” در حالی که همه ما انتظار داریم بویگا از حمام بیرون بیاید و در این ویدئو آواز بخواند ، اسکار اسحاق به جای آن ، پیراهن را با فن و پو روی آن می پوشاند. او به دوربین خیره می شود و می گوید: “من آماده هستم. بیایید این کار را انجام دهیم.” آنچه “این” است هنوز هم دیده می شود ، اما اسحاق یک حمام خوب دارد.

ارتباط: دلیل واقعی لوک قبل از بازگشت فاش کردن جدی چراغ جدیدی ساخت

آیا این افراد رابطه فین و پو را که برخی از آنها هستند ، اذیت می کنند جنگ ستارگان هواداران امیدوار بودند که قرار است در سه گانه دنباله ای اتفاق بیفتد؟ از سال ۲۰۱۵ نیروی بیدار می شود، تعداد قابل توجهی از مردم احساس می کردند که لوکاسفیلم و دیزنی قصد دارند نماینده LGBTQ خود را بر روی صفحه نمایش بزرگ قرار دهند تا دو شخصیت مرد عاشق شوند. با این حال ، با زمان آخرین جدی بیرون آمد ، واضح بود که این دو شخصیت در کارت ها نبود. برخی هنوز هم می توانند این امید را حفظ کنند Rise of Skywalker آن عنصر را شامل می شود.

نیازی به گفتن نیست ، این اتفاق نیفتاد Rise of Skywalker یا ، اما این چیزی است که جان بویگا و اسکار اسحاق در مورد هر دو صریح و آشکار بودند. اما ، این فیلم جدید احتمالاً دو بازیگر است که ضمن پخش ، یکدیگر را در رسانه های اجتماعی سرگرم می کنند جنگ ستارگان طرفداران چیزی برای لبخند زدن درباره این موضوع که اکثر افراد در آینده در خانه های خود در خانه خود محبوس هستند. با استفاده از بیماری همه گیر کورون ویروس در سراسر جهان ، مردم می توانند از یک خنده خوب یا یک راز خوب استفاده کنند و به نظر می رسد Boyega هر دو را فراهم کرده است.

در تلاش برای سرگرم نگه داشتن مردم در داخل خانه ، دیزنی پایان یافت Rise of Skywalker چند روزه دیجیتالی هواداران توانستند مستقیماً به ویژگی های جایزه شیرجه بزنند و برای بار دوم یا سوم فیلم را تماشا کنند. حتی اگر انتشار فقط چند روز قبل از تاریخ خیابان بود ، اما هنوز هم یک ژست خوب از طرف استودیو بود که در حال حاضر به دنبال راه های دیگری برای ارسال مستقیم مطالب به طرفداران است ، در حالی که تلاش می کند در همان زمان مقداری پول را حفظ کند. زمان. می توانید فیلم اینستاگرام جان بویگا را با بازی با اسکار اسحاق در زیر مشاهده کنید.

مباحث: جنگ ستارگان

منبع مطلب