Scoob ، در ارتفاعات و بدخیم ها همه به طور نامحدود به تأخیر می افتند


برادران وارنر مجبور شده است چندین فیلم بزرگ بعدی از جمله را به تعویق بیندازد در ارتفاعات، حرکت شبیه چمچه زنی و بدخیم. این درحالی است که استودیوها همچنان با خاموش شدن مداوم جهانی که سینماهای سینما را مجبور به تعطیل شدن در سرتاسر جهان کرده است ، درگیر هستند. با این حساب ، تقویم انتشار ۲۰۲۰ همچنان در حال جریان است و این عناوین به تعداد بیشتری از نسخه هایی که دیرتر از حد انتظار می رسند ، پیوسته اند.

در ارتفاعات ، اقتباسی از موسیقی لین-مانوئل میراندا با همین نام ، عضو، انیمیشن جدید اسکو بی دوو فیلم ، و Malignant ، فیلم جدید ترسناک اصلی از جیمز وان ، همگی به عقب رانده شده اند که تاریخ انتشار جدید در این زمان داده نشده است.

مرتبط: در تریلر Heights: Musical Lin-Manuel Miranda در صفحه بزرگ ظاهر شد

در ارتفاعات قرار بود در تاریخ ۲۶ ژوئن بیرون بیاید ، عضو برای ۱۵ مه و در عرشه بود بدخیم تاریخ برای ۱۴ اوت بود. با این حال ، برادران وارنر نیز مجبور شد Wonder Woman 1984 را عقب بیندازد و تاریخ آگوست را به دنباله DC بسیار پیش بینی شده داد.

این در شرایط نامشخصی برای صنعت به وجود می آید ، زیرا باکس آویز همه جای دنیا متوقف شده است ، و اوضاع روز به روز در حال شکل گرفتن است. آنچه در حال حاضر مشخص است این است که هیچ پایان فوری در چشم نمی خورد. لین-مانوئل میراندا ، با مراجعه به توییتر ، اظهارات زیر را در مورد تأخیر به اشتراک گذاشت.

“ما بهترین سال تابستان فیلمبرداری #InTheHeightsMovie را در سال گذشته داشتیم. ما در واشینگتن هایتز جمع شدیم و این داستان را در مکان در این محله با همسایگان خود در این جامعه گفتیم. ما نمی توانیم صبر کنیم تا آن را با شما به اشتراک بگذاریم. ما باید کمی بیشتر صبر کنیم. با عدم اطمینان در دنیای ما ، همین حالا انتشار In The Heights به تعویق می افتد. وقتی می توانیم با خیال راحت دوباره جمع شویم ، پرچم هایی در دست خواهیم داشت ، ما در آنجا خواهیم بود و از این لذت می بریم فیلم در سالن های سینما. ما بهترین نمایش را در شهر خواهیم داشت. بهترین تابستان زندگی ما ، با هم. صبر و ایمان. Paciencia y Fe. Siempre، Lin، Quiara & Jon “

به دلیل بسته شدن سالنها و عدم اطمینان نسبت به آینده ، استودیوهای دیگر برای بخش های بهتر ماه گذشته تأخیر را به تأخیر انداختند. هیچ وقت برای مردن نیست، آخرین فیلم جیمز باند ، اولین دومینو بزرگ بود که سقوط کرد. یک مکان آرام: قسمت ۲، پیتر خرگوش ۲، مولان، جهش های جدید، مینیون ها ۲ و F9، در میان دیگران ، به تأخیر افتاده است. مسئله ، با حرکت به جلو ، می تواند برای یافتن تاریخ اکران برای همه این فیلم ها باشد که منجر به ازدحام جمعیت در گیشه نمی شود.

چندین نسخه اخیر و آینده ، مانند مرد نامرئی و ترول ها: تور جهانی، در حال حرکت به دیجیتال هستند تا در ضمن بتوانند درآمدی برای استودیوها ایجاد کنند. این که آیا عناوین اخیر وارنر وارنر به عقب رانده است یا خیر ، آن مسیر را طی خواهد کرد ، اما همچنان باید دید عضو و بدخیم به نظر می رسد بسته به اینکه مدت طولانی سینما برای چه چیزی بسته است ، می توانند این لایحه را متناسب کنند. مطمئناً با پیشرفت وضعیت ، شما را پست خواهیم کرد. این خبر از طریق Variety برای ما به دست می آید.

مباحث: در ارتفاعات ، SCOOB ، بدخیم

منبع مطلب