Rise of Skywalker تندیس جالب مزاج را به جیم هنسون تکیه داد


در ابتدا Rise of Skywalker ادای احترام کمی جالب به جیم هنسون داشت. با این حال ، بعداً از فیلم بریده شد. جنگ ستارگان نیل اسکنلان ، استاد مخلوقات ، در مصاحبه اخیر ، اخبار را فاش کرد و نسخه دیجیتالی و Blu-ray نسخه نهایی اقساط نهایی را در Skywalker Saga منتشر کرد. هنسون هرگز موجوداتی را برای اینها ایجاد نکرد جنگ ستارگان حق رای دادن ، اما او در سال ۱۹۸۶ با جورج لوکاس کار کرد هزارتوهمراه با اسکنلان

نیل اسکنلان یادآوری می کند ، “من در طول هزارتویزر روی سر دییدیموس کار کردم و یادم است که کاراکتر ، لودو ، ساخته شده را تماشا کردم. لودو غول خزدار عظیم اما مهربانی است که به دوست شخصیت جنیفر کانلی در فیلم تبدیل می شود. بنابراین ، اسکنلان وقتی در حال کار بود ، به فکر افتاد Rise of Skywalker. “من به یاد دارم که لودو با هم جمع شده بودند ، و جیم او را دیدم. وقتی زمان انجام این کار فرا رسید Rise of Skywalker، من گفتم ، “چرا ما نسخه ای از آن را انجام نمی دهیم؟” “اسکنلان این حرف را برای گفتن شخصیتی که در فیلم ساخته نشده ، گفته است.

مرتبط: بازیگران جنگ ستارگان ۹ وارد J.J. برش ، اما می گوید چیزهای عظیمی از دست رفته اند

“به نظر من ، او فیلم را ساخت. او ممکن است لحظه به لحظه در نوار کجیمی باشد. اگر او باشد ممکن است برخی از طرفداران آن را انتخاب کنند و بگویند ،” اوه ، این مانند لودو است. ” و آنها درست می گفتند! او به همین ترتیب پیش بینی می شد و دقیقاً به همان روش انجام می شد ، زیرا این فناوری در روزگار خود شگفت انگیز بود و به نظر من هنوز هم هست “.

با این حال ، همه از دست رفته نیست Rise of Skywalker نسخه Ludo. او ایجاد شده است و به راحتی می تواند به پروژه آینده جنگ ستارگان که نیل اسکنلان در آن مشغول کار است ، فرو رود. بعلاوه ، Scanlan آشکار می کند که چیزهای بیشتری در ساخت یکی از این موجودات از آنچه که معمولاً تصور می شود ، می شود. او توضیح می دهد.

وی گفت: “ما همیشه برای هر شخصیتی که ایجاد می کنیم ، کمی پشت پرده از خودمان داریم. این کار کمی تند و تیز به ما می دهد. بنابراین بسیار جالب است که کارهای خدمه من دیده شوند ، زیرا همه افراد زندگی زیادی را در آن می گذارند. امید این است که در جهان هایی که به بازدید آنها می پردازیم و داستانهایی که امیدواریم آنها را بپوشانیم ، برخی از این شخصیت هایی که ما ندیده ایم ، یا فقط مقدار کمی دیده ایم ، در روند قصه گویی نقش موثری خواهند داشت. فقط یک مورد برای بازگرداندن آنها به منظور بازگرداندن آنها باشد ؛ همچنین اتفاق می افتد که این جدول زمانی مناسب و مکان مناسب است. “

این شرم آور است که یک جیم هنسون و هزارتو ادای احترام نکرده است Rise of Skywalker. هنسون تقریباً ۳۰ سال پیش درگذشت ، اما روح او از شخصیت های شگفت انگیزی که دنیا را به آنها معرفی کرده ، زندگی می کند. Muppets، همراه با برخی از خیابان کنجد و Fraggle Rock شخصیت ها همان چیزی هستند که او احتمالاً برای آنها مشهور است ، اما هزارتو، که ستاره فقید بزرگ دیوید بووی را بازی کرد ، درست در همان جا قرار دارد.

Rise of Skywalker در حال حاضر برای خرید دیجیتالی در دسترس است و در تاریخ ۳۱ مارس در Blu-ray منتشر می شود. این فیلم وقتی اواخر سال گذشته در سینماها افتاد ، بین طرفداران تقسیم پذیر بود ، اما به نظر می رسد اکنون که نسخه دیجیتالی تمام نشده ، برخی از انتقادات از بین رفته اند. موارد بسیار نگران کننده ای برای نگرانی در مورد این روزها وجود دارد تا a جنگ ستارگان فیلم سینما. می توانید بقیه مصاحبه با نیل اسکنلان را در یاهو بررسی کنید. در زیر می توانید موجودی را که به عنوان ادای احترام به لودو ایجاد شده است ، بررسی کنید.

Rise of Skywalker جیم Henson Ludo Tribute # 1
Rise of Skywalker جیم Henson Ludo Tribute # 2

مباحث: جنگ ستارگان ۹ ، جنگ ستارگان ، دخمه پرپیچ و خم



منبع مطلب