#ReleaseTheSnyderCut تصویر ۵ نفر را که هرگز در مسابقات عادی به نظر نمی رسد در لیگ عدالت متحد می کند


زندگی ، آنگونه که هست ، به سادگی نمی تواند برخی از موارد را کند کند. در ضمن ، تصویر جدید دیگری از Snyder Cut of Justice League داریم به عنوان جنبش #ReleaseTheSnyderCut بیش از دو سال پس از اولین بار در فیلم سینمایی که در سالن های سینما به سر می برد. کارگردان زاک اسنایدر از طرفداران طرفداری که مایل هستند دید اصلی خود را برای اقتباس DC Comics به زندگی به نمایش بگذارند ، بسیار پشتیبانی می کند. اکنون ، فیلمساز تصویری جدید از پشت صحنه به اشتراک گذاشته است که پنج نفر را متحد می کند.

پنج نفر ، در این حالت ، Wonder Woman (Gal Gadot) ، Flash (Ezra Miller) ، Cyborg (Ray Fisher) ، Aquaman (Jason Momoa) و Batman (Ben Affleck) هستند. این قهرمانان در مرکز شهر بودند لیگ عدالت که وظیفه متوقف کردن استپن گرگ را داشتند. در این تصویر ، گروه ابرقهرمانانی که جمع شده اند و قصد دارند نبرد نهایی را جمع کنند ، مشاهده می کنند. همه مناسب هستند ، صرفه جویی برای فیشر ، که کت و شلوار ضبط حرکت را پوشیده است ، با تصویری که جلوه های تصویری کامل ندارد. زاک اسنایدر تصویر زیر را در سایت شبکه های اجتماعی ورو به اشتراک گذاشت.

ارتباط: آیا جسی آیزنبرگ به عنوان لکس لوتر باز خواهد گشت ، یا آیا لیگ عدالت شانس او ​​را خراب کرد؟

“۵”

این تازه ترین در یک سری طولانی از اشک های کوچک و مشابه است که می تواند از زاک اسنایدر باشد. در طول تولید ، اسنایدر دچار یک فاجعه خانوادگی شد و تولید را ترک کرد و راه را برای جوس ودون هموار کرد (انتقام جویان) برای وارد کردن و نظارت بر بازنویسی های گسترده و تغییر شکل های جدید. نتیجه نهایی ، برش تئاتری از لیگ عدالتدر نوامبر سال ۲۰۱۷ به سینماها رسید و چیزی از هیولا فرانکنشتاین بود و از برخی از کارهایی که اسنایدر انجام داد و برخی از ودون در جدول استفاده کرد ، استفاده کرد. این ثابت شد که برای بسیاری و در نهایت ناامیدی تجاری ناامید کننده است.

گذشته از تراژدی خانوادگی ، برادران وارنر و زاک اسنایدر پس از انتشار اختلاف نظرهای متفاوتی را تجربه کردند Batman v Superman: Dawn of Justice، از آنجا که این فیلم به مراتب تفرقه افکنانه تر از انتظار استودیو بود. قابل درک است که آنها در مورد دیدگاه اسنایدر برای پیشروی DCEU شک داشتند ، اما قطار قبلاً از ایستگاه خارج شده بود. تولید در لیگ عدالت خیلی کمی پس از انتشار BvS آغاز شد. چرخاندن کامل کشتی به سختی دشوار بود. اما هنگامی که همه این اشیاء اسنایدر کات را به هم زدیم ، دیدیم که چه چیزی از آن کشتی به نظر می رسد ، و تفاوت آن با آنچه که بدست آورده بود بسیار متفاوت بود.

جیسون مومو و دیگران می گویند که آنها Snyder Cut را دیده اند ، اما بحث در مورد چگونگی به پایان رسیدن آن هنوز بحث وجود دارد. شانس این است که برای تهیه یک فیلم قابل پخش ، تغییراتی جدید و کارهای گسترده VFX انجام شود. به تازگی ، زاک اسنایدر برای پوسترها مسابقه پوستر برگزار کرد و یک برنده را به برنده اهدا کرد. در صورت وقوع این اصلاحات جدید ، برنده مجاز خواهد بود که روی صحنه بیاید و شاهد عمل باشد. هرچند امید زیادی وجود دارد ، امیدوارم که برادران وارنر این نسخه از فیلم را تمام کرده و آن را در سرویس پخش HBO Max منتشر کنند. تا آن روز فرا رسد ، اگر فرا رسد ، ما تصاویری مانند این روز را در اختیار شما قرار می دهیم. حتما تصویر جدید #ReleaseTheSnyderCut را از Zack Snyder’s Vero برای خودتان بررسی کنید.

مباحث: Justice League ، Snyder Cut

منبع مطلب