Reason Reason Luke قبل از بازگشت فاش شده Jedi ، یک چراغ جدید ساخته است


سالهاست که یکی از رمز و رازهای بزرگ در جهان جنگ ستارگان همان چیزی است که بعد از آن دقیقاً برای چراغ برق لوک اتفاق افتاد Empire Strikes Back. این یک معامله بزرگ نبود تا اینکه دوباره به سیستم وارد شود نیروی Awkanes، همانطور که بسیاری تصور می کردند که یک بار لوک دستش را قطع کرد ، فراموشی فراموش شد. با این حال ، هنگامی که ماز کاناتا سلاح را به ری ارائه داد ، همه چیز تغییر کرد. اکنون ، ما بینش جدیدی در مورد آنچه اتفاق افتاده است در چراغ برق ، و چرا لوک ساخته شده است که ما در نهایت او را با در داخل بازگشت جدی.

هشدار: تباه کننده جلو برای کمیک های مارول جنگ ستارگان شماره ۴ کمیک اخیراً منتشر شده اندکی پس از وقایع رخ می دهد Empire Strikes Back و می بیند که لوک ، لاندو و لیا در حال بازگشت به ابر شهر هستند ، تا حدودی ، بازیابی چراغ خانه لوک. فقط برای برخی زمینه ، در اینجا خلاصه داستان این شماره آمده است.

مرتبط: ظهور Skywalker تندیس سرد مزاج را به جیم هنسون محور کرد

“فاجعه در ابرها! لوک اسکای واکر ، لاندو کالریسیان و لیا ارگا به شهر ابر بازگشتند! آنها هرکدام چیزهایی را در Bespin که به شدت به آنها احتیاج داشتند ، گذاشتند ، یک سلاح ، یک دوست و اطلاعات بسیار مهم دارند. توسط یک امپراطوری ناامید به سرقت منابع خود. آخرین باری که بازدید از این مکان انجامید ، چیزهایی برای سه سال پیش نیامد. این بار … ممکن است حتی بدتر هم بماند. “

این تلاش سه گانه را به Smelting Core D-52 سوق می دهد ، جایی که تمام زباله های ابر شهر به پایان می رسد. آنها اسلحه را حفر می کنند اما در نهایت ، یکبار تلاش می کند که لیا اسیر شود و در کربنیت منجمد شود ، درست مثل دوست محبوبش هان سولو. لوک جستجوی خود را برای نجات چراغ به نفع نجات لیا ترک می کند و موارد زیر را در مورد لاندو می گوید.

“یک جدی چراغ برق او نیست. چراغ برق فقط ابزاری است. جدی کسی است که از نیرو استفاده می کند تا نور را به کهکشان بیاورد. برای محافظت از مردم و عقب انداختن تاریکی. آن چراغ برق خاص … کسی که من از دست دادم … من به آن احتیاج ندارم. این پدر من بود … اما من مطمئن نیستم که چطور دیگر در مورد آن احساس می کنم. من جدی خواهم شد. حتی اگر هرگز آن چراغ را دوباره نبینم. “

وقتی این سخنان گفته می شود ، می بینیم که یک زشت ناشناس در سرتاسر چراغ سابق آناکین اسکای واکر قرار دارد. این باعث می شود تا ما با چند چیز به تعمق بپردازیم. از نظر یکی ، به نظر می رسد این بیگانه به نوعی نقش خود را در بدست آوردن چراغ برق در اختیار ماز بازی می کند. همچنین تفکر لوک در کنار گذاشتن سلاح قدیمی خود به نفع ساختن یک اسلحه جدید را آشکار می کند. آن را به تغییر چشمگیر لوک بین امپراتوری و بازگشت جدی. وقتی لوک آن چراغ سبز را روشن کرد ، کاملاً به یک شوالیه جدی تبدیل شده است.

یک سؤالی که هنوز نیاز به پاسخ دادن دارد ، این است که چرا لوک دارای یک چراغ زرد رنگ است ، همانطور که در جلد آن دیده می شود جنگ ستارگان شماره ۶ ، که در ماه مه بیرون می آید. این سلاح مقایسه هایی را با آنچه ری در انتهای سال دیده می شد مقایسه کرده است Rise of Skywalker. زمان خواهد گفت جنگ ستارگان شماره ۴ اکنون در دسترس است. این قبلاً توسط Comicbook.com گزارش شده بود.

شماره جنگ جلد شماره Star Wars

مباحث: جنگ ستارگان ، بازگشت جدیمنبع مطلب