Quiet Place 2 از کارگردان اصلی هشدارهای جان کراسینسکی ترسناک تر است


فیلم ترسناک یک مکان آرام هنگامی که دوباره در سال ۲۰۱۸ منتشر شد ، یک اتفاق غافلگیرکننده بود. بنابراین ، تعجب آور نیست که دنباله ای اعلام شد ، با طرفداران این فیلم هیجان زده به ادامه کاوش در دنیای خوش ساخت و پرشور از ذهن نویسنده ادامه دادند. و کارگردان جان کراسینسکی کراسینسکی اخیراً در مورد بحث و گفتگو در مورد A Quiet Place 2 بحث کرده است و می گوید این دنباله حتی ترسناک تر از فیلم اول خواهد بود.

“من فکر می کنم واقعاً می ترسید. منظورم از حقیقت این است ، من فکر می کنم دوباره از نظر ارگانیکی بیشتر ترسیده اید زیرا به این شخصیت ها اهمیت می دهید. در فیلم اول که با آنها آشنا شدید. اکنون آنها را می شناسید ، شما نمی خواهم هیچ اتفاقی برای آنها بیفتد. صدا خیلی شدیدتر است زیرا شما قوانین صدا را می دانید. بنابراین نکته من این بود که مخاطب را به بخشی از فیلم تبدیل کنیم. “

مرتبط: یک مکان ساکت و آرام در فیلم خنده دار امیلی بلانت از یک فیلم آرام ساطع می شود

کراسینسکی کاملاً درست است که ما اکنون به این شخصیت ها اهمیت می دهیم ، به خوبی نوشته شده در فیلم اول ، اما تصور اینکه این احتمال وجود دارد ترسناک باشد دشوار است. شاید نبود پدر محافظ کراسینسکی ، که در فیلم اول با پایان غم انگیز او روبرو شد ، خانواده را در برابر هیولاهایی که اکنون روی زمین پرسه می زنند ، آسیب پذیرتر کند. با تشکر از این که اکنون با خانواده ابوت آشنا شدیم ، بدون شک خطراتی که در آن قرار دارند ، ترس بیشتر مخاطبان را نسبت به زمانی که فقط با آنها می شناسیم القا می کند. به علاوه واقعیت ، آنها اکنون با یک نوزاد تازه متولد شده در آخرالزمانی قرار دارند.

اولین یک مکان آرام متخصصانه فضایی از وحشت و شدت رو به رشد ایجاد کرده است ، و کراسینکی با بیان اینکه فیلم دوم حتی وحشتناک تر است ، مطمئناً طرفداران ترسناک سخت را که به دنبال یک ترساندن خوب یا دو نفر هستند ، برانگیخت. با اولین فیلم که دنیا را خلق کرده و ما را از قوانین آگاه کرده است ، قسمت ساکت و آرام قسمت دوم در حال حاضر آزاد است به زمین در حال اجرا است. گرچه امیدوارم با قدم های نرم.

یک مکان آرام ۲ اخیراً به تأخیر افتاد ، و فیلم فقط یکی از بسیاری از اکران های مشهور برای تصمیم گیری برای موکول کردن اکران برای آینده قابل پیش بینی بود.

این فیلم پس از وقایع مرگبار در خانه خود ، فیلمبرداری می شود ، زیرا خانواده ابوت تصمیم می گیرند که اکنون باید وارد دنیای بیرون شوند و با وحشت هایی که در آن کمین است ، روبرو شوند ، زیرا آنها همچنان در مبارزه خود برای بقا در سکوت ادامه می دهند. وادار به سرزنش به ناشناخته ها ، آنها به سرعت متوجه می شوند که موجوداتی که از طریق صدا شکار می شوند ، تنها تهدیداتی نیستند که از مسیر شن و ماسه کمین کنند.

قسمت ساکت و آرام قسمت دوم بار دیگر توسط جان کراسینسکی نویسندگی و کارگردانی شده است و ستاره های امیلی بلانت ، میلچنت سیممونز و نوح جوپ با بازپرداخت نقشهایشان از فیلم اول. سیلیان مورفی و جیمون هونسو نیز به بازیگران پیوستند. کراسینسکی همچنین نقش خود را از فیلم اول در توالی های تازه فیلمبرداری فلش بک است.

در حال حاضر مشخص نیست چه موقع است قسمت ساکت و آرام قسمت دوم به عنوان تئاتر از ۲۰ مارس به عقب رانده خواهد شد ، اما مطمئناً به نظر می رسد که این یک پیگیری ارزشمند باشد. این از کره اضافی به ما می آید.

https://www.youtube.com/watch؟v=VcNannM0VKk

مباحث: یک مکان آرام ۲ ، یک مکان آرام



منبع مطلب