Pornhub در حال اعطای عضویت در حق بیمه رایگان جهان برای ۳۰ روز آینده است


Pornhub قدم بزرگی در پیش می گیرد. آنها تصمیم گرفته اند سرویس برتر ممتاز Pornhub را به کاربران سراسر دنیا ارائه دهند. نه تنها این ، آنها اعلام کردند که پنجاه هزار ماسک به داروهای نیویورک سیتی و اولین پاسخگوانی که بیشتر به آنها احتیاج دارند اهدا می کنند.

امروز ، سکوی پیشرو سرگرمی بزرگسالان اعلام کرد که Pornhub Premium را به منظور ترغیب اهمیت ماندن در خانه و تمرین مسافت اجتماعی ، به طور رایگان به تمام دنیا ارائه می دهد. کاربران می توانند در صفحه www.pornhub.com/stayhome ثبت نام کنند تا از کیفیت بالا (HD) و سکوی جریان درخواستی برای ۳۰ روز آینده لذت ببرند. این شرکت همچنین ۵۰،۰۰۰ ماسک جراحی را به داروهای منطقه نیویورک و اولین پاسخ دهندگان اهدا می کند که در خط مقدم هستند.

  • تلاش های Pornhub در سراسر جهان شامل اهداء موارد زیر است:
  • ۱۵،۰۰۰ ماسک برای محافظت از پاسخ دهندگان نخستین از محلی ۲۵۰۷ شهر نیویورک ، که نمایانگر تکنسین های فوریت های پزشکی (EMT) ، پیراپزشکان و بازرسان آتش نشانی اداره آتش نشانی شهر نیویورک (FDNY) است.
  • ۱۵،۰۰۰ ماسک به انجمن آتش نشانان یکنواخت (UFA) محلی ۹۴ شهر نیویورک برای محافظت از پاسخ دهندگان اول.
  • ۲۰،۰۰۰ ماسک به کوه سینا جنوبی ناسائو برای تقویت امنیت پرستاران ، پزشکان و کارمندان پشتیبانی که مراقبت از افراد نیازمند دارند.
  • ۵۰،۰۰۰ یورو به سازمانهای مختلف اروپایی برای خرید ماسک و تجهیزات اضافی پزشکی ، از جمله Dein Quarantäne Engel / Deutsches Rotes Kreuz در آلمان ، Croce Verde di Vicenza در ایتالیا ، España vs Coronavirus. Mascarilla AQUÍ AHORA and Material Sanitario para Hospitalis Públicos ESPAÑA در اسپانیا.
  • ۲۵،۰۰۰ دلار به پروژه ارتباط با کارگران جنسی (SWOP) ، کمک مستقیم به بودجه امدادگران کارگر جنسی در شبکه SWOP-USA برای تأمین درخواستهای فوری برای پشتیبانی از کارگران جنسی که تحت تأثیر قرار گرفته اند.

سعید کوری پرایس ، معاون رئیس جمهور ، پورن هاب.

وی گفت: “با نزدیک به یک میلیارد نفر در سراسر جهان قفل محکم … این مهم است که ما به شما قرض بدهیم و یک راه لذت بخش را برای گذر زمان فراهم کنیم. امیدواریم با گسترش پیشنهاد رایگان Pornhub Premium در سرتاسر جهان ، مردم انگیزه دیگری داشته باشند. تا در خانه بماند و منحنی را صاف کند. “

برای کمک به مدل هایی که تحت تأثیر مالی قرار گرفته اند ، Pornhub پس از پرداخت هزینه پردازش – با پرداخت ۸۵٪ درآمد فروش ویدیو در Pornhub و کلیپ سایت آن Modelhub – به ۱۰۰٪ از فروش فیلمبرداری خود برای آنها می دهد. . در مقایسه با ماه قبل تا به امروز ، برنامه مدل Pornhub شاهد افزایش متوسط ​​بیش از ۱۵٪ در فروش در روز بوده است. این شامل رشد فروش فیلم ، و همچنین نکات و رشد فروش کلوپ هواداران – به ترتیب ۱۰٪ ، ۲۱٪ و ۱۸٪ در مقایسه با ماه قبل است. قیمت این را اضافه کرد

“وقتی یک انسان جهانی است [event] اتفاق می افتد ، وظیفه همه است که برای کمک به حمایت از جامعه با یکدیگر همکاری کنند. ما همیشه یک جامعه جهانی بوده ایم و میزبان بیش از ۱۳۰،۰۰۰ مدل از هر گوشه زمین است. ما در کنار مجریان و مدل های خود ایستاده ایم و به کار خود بر روی پروژه های دیگر برای کمک به جامعه در این زمان دشوار ادامه خواهیم داد.

در زیر مجموعه ای از اظهارات دریافت کنندگان ماسک و وجوه آورده شده است. سعید بابی یوستاس ، معاون رئیس جمهور L27 ، UFA Local 94.

“در این زمان های بی سابقه ما بسیار سپاسگزاریم از همه کسانی که در حمایت از آتش نشانان NYC به این نتیجه رسیده اند. ما همچنین می خواهیم از کسانی که ارسال کرده اند تشکر کنیم و همچنان به ارسال افکار و دعاهای خود و تهیه وسایل اهدایی خود ادامه می دهند. اینها بارها برای همه تلاش می کنند. کشور ، به ویژه اولین پاسخ دهندگان ، بنابراین ما از پورنواب بخاطر اهدای سخاوتمندانه شان سپاسگزاریم. اکنون بیش از هر زمان دیگری باید به عنوان یکی جمع شویم و بر این ملی غلبه کنیم [event]””

سعید مایکل گرکو ، معاون رئیس جمهور ، FDNY EMS محلی ۲۵۰۷.

“ما به نمایندگی از محلی ۲۵۰۷ که نماینده EMT ها ، پیراپزشک ها و بازرسان آتش نشانی شهر نیویورک است ، ما می خواهیم از پورن هاب بخاطر اهدای سخاوتمندانه شان تشکر کنیم. در این زمان عدم اطمینان جهانی ، هر شرکتی که مایل به قدم گذاشتن و کمک به محافظت از کسانی است که در جبهه قرار دارند. خطوط و خانواده های آنها با وسایل مورد نیاز بسیار زیادی مانند … ماسک به اعضای ما امکان می دهد تا با خیال راحت کار خود را انجام دهند و احساس اطمینان کنند که خانه هایشان نیز با اطمینان از خانواده هایشان مطمئن هستند. “

سعید جو کالدرون ، معاون ارشد ، ارتباطات و توسعه شرکتها ، کوه سینا.

وی گفت: “ما از پیشنهاد پورن هاب برای اهدای ۲۰،۰۰۰ ماسک برای کمک به محافظت از کارکنان بهداشتی و بیماران ما در کوه سینا جنوبی ناسائو بسیار قدردانی می کنیم. این ماسک ها در مبارزه مهم هستند. آنها به حفظ پرستاران ، پزشکان و کارکنان پشتیبانی در حین مراقبت کمک می کنند. برای کسانی که آسیب دیده اند. ما همه کار ممکن را انجام می دهیم … و این ماسک ها اولین خط دفاع هستند. “

Pornhub که در سال ۲۰۰۷ تاسیس شد ، پیشرو رایگان وب سایت تبلیغاتی بزرگسالان با تبلیغات رایگان است و به بینندگان این امکان را می دهد که فیلم های خود را بارگذاری و به اشتراک بگذارند. با بیش از ۵ میلیون فیلم و بیش از ۱۲۰ میلیون بازدید کننده در روز ، Pornhub واقعاً بهترین سایت بزرگسالان در جهان است. Pornhub بزرگترین پایگاه عضویت اختصاصی را در جامعه بزرگسالان ایجاد کرده است ، با بیش از ۱۰ میلیون عضو مشغول و وفادار ، تجربه بین المللی سرگرم کننده و پیشرفته اجتماعی را به طور مستقیم در سایت ، با پیام رسانی ، عکس ، نشان های موفقیت و موارد دیگر به بینندگان ارائه می دهد.منبع مطلب