Netflix به طور موقت در ایالات متحده و اروپا پایین می رودبا توجه به اینکه هر چه بیشتر مردم برای آینده ای قابل پیش بینی در خانه بمانند ، محتوای آنلاین تبدیل به ناجی مخاطبان بی حوصله و مضطرب می شود که خواهان فرار هستند. در چنین شرایط جوی ، خبر تبدیل شدن نتفلیکس به مدت تقریباً یک ساعت مشترکان را به شوک واداشته است. این مسئله در روز چهارشنبه رخ داد که این شرکت تأیید کرد که برخی از کاربران قادر نیستند به مدت یک ساعت به سایت خود دسترسی پیدا کنند:

“برخی از اعضای ما در ایالات متحده و اروپا نتوانستند حدوداً یک ساعت از طریق وب سایت ما از Netflix استفاده کنند. این مسئله اکنون برطرف شده است و ما برای ناراحتی متاسفیم.”

مرتبط: فیلمهای جدید که در این هفته پخش می شوند: Birds of Prey، Bloodshot ، راه برگشت و موارد دیگر

براساس گزارش های آنلاین ، گزینه های جریان Netflix خطایی را در سراسر ایالات متحده در شمال شرقی ، کالیفرنیای جنوبی ، شمال غربی اقیانوس آرام ، و تگزاس و همچنین بخش هایی از شمال اروپا نشان داد. تقریبا نیمی از مشکلات ناشی از عدم اتصال به سایت بود ، در حالی که درصد کمتری از مشکل مربوط به پخش ویدیو بود.

کاربران برای به اشتراک گذاشتن پیام های خطایی که دریافت می کردند ، از جمله ، به رسانه های اجتماعی رفتند خطای NSES-500، که در بخش راهنمای سایت شرح داده شده است “به طور معمول به مسئله اتصال به شبکه اشاره دارد که مانع از رسیدن دستگاه شما به سرویس Netflix می شود.” تیم پشتیبانی مشتری Netflix با اطمینان به کاربران که در تلاشند برای حل مشکل در اسرع وقت کار کنند ، سریعاً به توییت پاسخ دادند.

مسئله اصلی پایین آمدن سایت در حال حاضر ناشناخته است ، اما می تواند علامت این باشد که این پلتفرم در تلاش است سطح ترافیکی با رکورد بالا را که به دلیل قرنطینه در آن تجربه شده است ، در خود جای دهد. با تبدیل شدن سریع دنیای دیجیتال به عنوان تنها مکان امن برای دیدن فیلم ، مخاطبان در حال ثبت نام برای سایتهای استریم مانند Netflix و Amazon Prime هستند.

علیرغم رقابت شدید از رقبای خود ، و ورود اخیر جادوگران فرهنگ پاپ دیزنی به فضای دیجیتالی با سیستم عامل خود Disney + ، که اخیراً عضویت آنها را سه برابر دیدند ، نتفلیکس همچنان رهبر فضای فضای مجازی است. بخش عمده ای از اعتبار این سرب به این واقعیت مربوط می شود که Netflix اولین ورود قابل توجه به این زمینه بود ، و هزینه های کلانی را برای ایجاد یک کتابخانه دیجیتالی از مطالب اصلی صرف کرد و باعث ایجاد شهرت برای رفتن به مقصد برای جریان در یک منطقه شد. زمانی که استودیوهای بزرگ هالیوود هنوز هم نسبت به سرمایه گذاری بیش از حد منابع زیادی در سکوهای دیجیتال هوشیار بودند.

شروع قرنطینه تنها باعث به وجود آمدن پروفایل سایتهای استریم مانند Netflix شده و در عین حال ضربات شدیدی به تئاترها وارد کرده است ، به حدی که استودیوها در حالی که می توانند با رها کردن یک نمایش تئاتر به طور کامل ، احتمال انتشار بزرگترین فیلم های خود را بصورت آنلاین تصور کنند. اما برای حفظ این سلطه ، Netflix باید زیرساخت های خود را تقویت کند تا مطمئن شود که سایت آن می تواند با افزایش ترافیک روبرو شود که مطمئناً مدتی ادامه خواهد یافت. نحوه عملکرد شرکت از این نقطه اوج احتمالاً مشخص خواهد کرد که آیا این سگ برتر در زمینه فعالیت خود باقی مانده است یا خیر.

مباحث: Netflix ، Streaming

Neeraj Chandمنبع مطلب