Millennials باید کشته شود یا در Head-Exploding Game of Death Trailer کشته شود یا کشته شود


Millennials مجبور می شود در فیلم ترسناک / هیجان انگیز آینده با عنوان مناسب با عنوان Game of Death به جنگ و مرگ بپیوندد. از کلئوپاترا سرگرمی ، این فیلم گروهی از جوانان بی گناه و بدون مراقبت را در یکی از وحشتناک ترین موقعیت ها تصور می کند وقتی که وظیفه دارند کشتن افراد بی گناه در شهر کوچکشان انجام شود ، در غیر این صورت سرشان منفجر خواهد شد. اصولاً احساس کمی شبیه آن است نبرد رویال ملاقات می کند جومانجی با بروزرسانی مدرن ، اگرچه به نظر می رسد بسیار خشن و در عین حال عجیب با نتایج آن سرگرم کننده است. منظور شما از تماشای تریلر رسمی زیر را می توانید ببینید.

https://www.youtube.com/watch؟v=OkMxjoEIJCE

بازی مرگ دنباله ای از گروه هفت تایی هزاره به دنبال کشتن یک بعد از ظهر با بازی آنچه به نظر می رسد یک بازی بی ضرر است ، می دانیم که این در واقع یک در ورودی به یک بازی کشنده “کشتن یا کشته شدن” است. براساس خلاصه داستان رسمی ، دوستان “به سرعت فهمیده اند که اگر مردم را به قتل نرسانند ، سر آنها به معنای واقعی کلمه منفجر می شود. از این رو ، آنها به طلسم کشتار می روند و جان هر کسی را که در شهر میانه خود جایی ندارند ملاقات می کنند. قاتل-غریزه در هر یک از آنها حباب به سطح می کند و به جستجوی قربانیان می پردازد و به هرج و مرج می پردازند.

با توجه به مقدار خون و کل کشتار شده در تریلر ، بسیار مشهود است بازی مرگ فیلمی نخواهد بود که بخواهد فریاد بکشد. فرضیه کلی آن نیز کمی نگران کننده است ، زیرا تصور اینکه چگونه می توان رفتار کرد اگر در یک وضعیت مشابه قرار گیریم رفتار می کند دشوار است. آیا به معنای صرفه جویی در زندگی خود هستید ، یا این که ترجیح می دهید بازی و زندگی خود را از دست دهید قبل از تبدیل شدن به یک قاتل سنگی سنگین ، آنچه در طول زندگی بی گناهان دیگر طول می کشد ، لازم است؟ این یک فرضیه بسیار قانع کننده است ، زیرا هیچ راهی امکان پذیر نیست که اوضاع به هر حال خوب پیش برود. قطعاً حفره های شکم نیز باید از وفور خون و روده ها راضی باشند.

بازی مرگ توسط دوئل فیلمسازی لورنس “باز” ​​موریس-لگاس و سباستین لندری کارگردانی شده است. این دو همچنین در کنار فیلمنامه در کنار ادوارد اچ باند و فیلیپ کالین-هاجو در فیلمنامه نقش داشتند. سام ارل (بازیگران پیش فرض) پیشرو هستند.Degrassi: نسل بعدی) ، ویکتوریا الماس (ترسیده) ، و املیا هلمن (بلویو) کاترین Saindon ، Erniel Baez ، نیک Serino ، توماس Vallieres ، جین Hackett ، استیو Godin ، Neve Leblanc ، و ناتالی Darbyson نیز در این فیلم بازی می کنند.

بازی مرگ قرار است در تاریخ ۳ ژوئیه ۲۰۲۰ در سالن های منتخب و در رسانه های VOD منتشر شود. از کلئوپاترا سرگرمی ، که ماه گذشته حقوق این فیلم در آمریکای شمالی را براساس اجرای موفقیت آمیزش در جشنواره جشنواره بدست آورد ، خوش آمد می گوید. مطمئناً به نظر می رسد فیلمی باشد که هواداران ترسناک از آن چشم پوشی کنند. تریلر رسمی برای بازی مرگ نشان داده شده در بالا از کلئوپاترا سرگرمی در YouTube به ما می آید.

مباحث: بازی مرگمنبع مطلب