Matic به ما امکان می دهد مقیاس بیش از شبکه های گشاد: Platform VR مبتنی بر Ethereum

Matic Lets Us Scale More than Loom Network: Ethereum-Based VR Platformسکوی واقعیت مجازی مبتنی بر اتریوم (VR) Somnium Space برای تقویت مقیاس پذیری از راه حل مقیاس پذیری Loom Network به Matic منتقل شده است.

در ۲۳ مارس ، Somnium Space گفت که امیدوار است انتقال بتواند به مقیاس پذیری آن دسترسی پیدا کند و یک تجربه کاربری برتر را ارائه دهد. این شرکت توضیح داد:

سونیم با اجرای برنامه های جانبی پلاسما مبتنی بر پلاسما با کارایی بالا ، قصد دارد تا مسائل آینده را در مورد مقیاس پذیری و تجربه کاربری مانند توان بالا ، زمان تأیید سریع و هزینه های معامله ناچیز حل کند. “

در حال رشد اقتصاد VR

مدیرعامل فضایی Somnium ، آرتور سیچوف توضیح داد که این شرکت معتقد است که ماتیک به اقتصاد داخلی دنیای VR خود اجازه می دهد که بطور قابل توجهی مقیاس کند و جامعه خود را در ماه های آینده رشد دهد. وی به دلایل دلایل تصمیم شرکت برای انتقال به ماتیک برای Cointelegraph توضیح داد:

وی گفت: “با توجه به این واقعیت که تصمیم به تصمیم گیری برای خاموش کردن مشتری خود گرفته است ، ما مجبور شدیم برای یک مقیاس پذیری لایه دوم ، به دنبال یک شریک قابل اعتماد جدید باشیم. ماتیک به دلیل تخصص تیم و سایر پروژه های مشهور که در حال حاضر با ماتیک کار می کردند ، یک انتخاب بدیهی بود. “

سیچوف به Cointelegraph گفت که شرکت او “به شدت تحت تأثیر حمایت تیم در پایان کار” قرار دارد و این چیزی است که باعث می شود ماتیک در مقایسه با لوم ، مناسب تر برای این پروژه باشد. وی توضیح داد که ابزارهای ارائه شده توسط ماتیک به تیمش اجازه می دهد تا بر توسعه پروژه تمرکز کند.

شبکه Loom به درخواست Cointelegraph برای اطلاعات بیشتر از زمان مطبوعات پاسخ نداده است. در صورت ورود نظرات آنها ، این مقاله به روز خواهد شد.

ظهور ماتیک

نماینده ماتیک در پاسخ به این سؤال که چه چیزی شبکه را برای این پروژه مناسب می سازد ، گفت:

ما نمی خواهیم شاخ خود را ببندیم. پاسخ در این اعتماد است که بسیاری از پروژه های پیشرو در ما قرار می دهند ، به عنوان مثال Decentraland ، racers نبرد ، Springrole ، sandbox و موارد دیگر. ما نه تنها هدف از ارائه فناوری هنر ، بلکه تجربه توسعه دهنده را در مرکز هر کاری که انجام می دهیم نگه داریم. “

همانطور که روز گذشته Cointelegraph گزارش داد ، VR مبتنی بر Ethereum ، Sandbox اخیراً همکاری خود را با ماتیک اعلام کرد و خاطرنشان کرد که این شبکه به DApp اجازه می دهد تا معاملات سریعتر را انجام دهد و تجربه کاربری بهتری را ایجاد کند.

منبع مطلب