Mark Zombill’s Cut Zombieland Cameo با شوخی جنگ ستارگان پر شد


پس از انتشار صحنه کاودو که پاتریک سوئیز را به نمایش می گذارد ، نویسندگان پشت زامبی لند هم اکنون صفحات اسکریپت را برای صحنه ای منتشر کرده اند که شامل یک کاتو از خود لوک اسکاواکلر ، مارک هامیل است.

با اشاره به رسانه های اجتماعی بار دیگر ، پاول ورنیک توضیح داد که او و نویسنده دیگرش رشت ریس فیلمنامه خود را با عنوان مارک هامیل کد تهیه کردند و پس از آنکه پاتریک سویز و فوق ستاره اکشن سیلوستر استالونه آنها را رد کردند. متأسفانه ، در زمانی که سوئیز مبارزه با سرطان لوزالمعده را از دست داده بود و به راحتی کار خیلی بدی بود. دلیل عدم پذیرش استالونه در این زمان همچنان رمز و راز است.

مرتبط: نویسندگان Zombieland به اشتراک گذاشتن صفحات اسکریپت اصلی پاتریک Swayze برای لغو Cameo

دقیقاً همانگونه که فیلمنامه پاتریک Swayze نشان می دهد ، ورنیک صفحاتی را از صحنه مارک هامیل در اختیار شما قرار داده است تا همه در این مدت از انزوا لذت ببرند به این امید که بتواند در این زمان استرس زا تسکین نور بخورد.

این صحنه شامل یک مجموعه کاملاً مشابه با بازی بیل موری است که در فیلم نهایی حضور دارد ، فقط در این نسخه گروه intrepid ما وارد یک عمارت مشهور می شود و آن را در یادگاری جنگ ستارگان پوشانده است. شخصیت وودی هارلسون ، Tallahassee ، سپس اعتراف می کند که او به عنوان لوکی Skywalker به عنوان یک کودک نگاه کرد و به خاطر آن سرگرم شد.

صحنه بعد از آن بسیار متفاوت از بیل موری است ، با Tallahassee و سپس نشان داد که او یک بار افتخار ملاقات مارک Hamill در لاس وگاس قبل از آخرالزمان ، خرید او یک کوکتل و تف در آن ، با تشکر از زورگویی که او متحمل شد. بخاطر عشقش به جنگ ستارگان. این دو سپس با هامیل می جنگند و اعلام می کنند که باید این دو نفر دیگر دوباره ملاقات کنند که صورت تالاهاسی را می شکند. سرانجام ، تالاهاسی با کشته شدن هامیل در صحنه ، به اثر خنده دار انتقام نهایی خود را می گیرد.

این صحنه بسیار عالی است و همچنین به عنوان اشاراتی به یک کهکشان دور ، دور از ذهن نیست ، و اگرچه بیل موری در فیلم نهایی بسیار عالی و مطمئناً برجسته است ، دشوار نیست که آرزو کنیم این صحنه مارک هامیل را دیده بودیم. پخش در صفحه بزرگ. تقریباً مانند موری ، هامیل نوع بازیگری است که خودش را خیلی جدی نمی گیرد و به راحتی می تواند خودش را متقاعد کننده ترجیح دهد.

اولین زامبیلند شخصیت عصبی و عصبی جولی آیزنبرگ ، کلمبوس ، دانشجوی کالج را دنبال می کند که برای زنده ماندن در آخرالزمان زامبی با سه غریبه غیرمترقبه به نیروها می پیوندد و از طریق جنوب غربی ایالات متحده آمریکا به یک پناهگاه امن می رود. ده سال طول کشید تا عاقبت Zombieland: دوبار ضربه بزنید برای فیلمبرداری ، فیلم با گروه مافوق زامبی ما که در کاخ سفید ساکن است ، به صحنه می رود.

آنها تصمیم می گیرند در ممفیس به گراکلند سفر کنند و در این راه با دیگر رزمندگان پس از آخرالزمانی و گروهی از بازماندگان مواجه می شوند که به یک کمون پناه می برند. مبارزان ستمگر اکنون باید بیش از هر زمان دیگری به عقل و سلاح های خود اعتماد کنند زیرا به زودی خود را در نبرد بی امان علیه زامبی های باهوش تر ، سریعتر و به ظاهر غیر قابل ویروس می یابند.

به همین دلیل فیلم ها محبوب هستند. به رهبری یک بازیگر جذاب گروه ، زامبیلند و دنباله آن نوعی استقبال از طنز را در محدوده این جهان آخرالزمانی زامبی فراهم می کند. این به ما تقدیر می کند حساب رسمی توییتر پل ورنیک.

مباحث: Zombieland 2 ، Star Wars

منبع مطلب