Imoto Poots برای دنباله ۲۸ هفته بعد باز است [Exclusive]


از زمان ورود ۲۸ هفته بعد ، تازه خجالتی است ، که به عنوان دنباله فیلم محبوب ترسناک آخرالزمانی پس از آخرالزمانی دانی بویل خدمت کرد ۲۸ روز بعد. سالها است که در مورد دنباله احتمالی صحبت شده است تا این موضوع به یک سه گانه تبدیل شود. در صورت تحقق هر زمان ، Imogen Poots علاقه مند به بازگشت است.

Imogen Poots به عنوان تامی در ظاهر شد ۲۸ هفته بعد و سرنوشت او در پایان کمی مبهم باقی ماند. بنابراین ، بسته به چگونگی تکان دادن ماجرا ، می توانیم شاهد بازگشت تامی باشیم ، اکنون حدود ۱۳ سال یا بیشتر به دنیای ویران شده توسط شبه زامبی ها می رود. بحث در مورد اینکه آیا ۲۸ فیلم فیلم زامبی هستند یا نه ، بحث وجود دارد. به هر حال ، من اخیراً این شانس را داشتم که به افتخار فیلم جدید او با پوتز صحبت کنم ویواریوم. در حین چت ، از من پرسید که آیا او بازی خواهد بود که برای دنباله بالقوه بازگردد. این چیزی است که او در مورد آن باید بگوید.

مرتبط: فیلم ۲۸ روز بعد توسط برنامه اصلی کارگردانی دنی بویل در حال برنامه ریزی است

“اوه ، این ایده جالبی است که باید به آن فکر کنیم. عجیب است. من درباره آن فیلم مثل یک عشق اول فکر می کنم زیرا واقعاً اولین اثری بود که من بازیگری کردم و بدیهی است که به اندازه کافی خوش شانس بودم که در کنار رز بایرن و جرمی رنر حضور داشتم. از این بازیگران باورنکردنی. اما بله ، کاملاً. منظورم این است که تیم پشت این. الکس گارلند و دنی بویل. همه افراد واقعاً … خوب ، دنی بویل قبلاً دنی بویل بود ، اما همه به انجام چنین موارد شگفت انگیزی رسیده اند. می خواهم آن کارگردان خوان کارلوس فرنادیادولودو کارهای دیگری انجام دهد. او بسیار استثنایی است. اما بله ، من آن فیلم را دوست دارم. “

۲۸ هفته بعد شش ماه پس از وقایعی که در فیلم اصلی ۲۰۰۲ شاهد آن بودیم ، انتخاب می شود. ویروس Rage همه جزایر انگلیس را نابود کرده است. با این حال ، ارتش آمریکا این خطر را چیزی از گذشته اعلام کرده است و سربازان آمریکایی برای کمک به ترمیم نظم و کار بر روی بازسازی وارد می شوند. با بازگشت پناهندگان به خاک انگلیس ، یکی از آنها ویروس را با خود حمل می کند و ثابت می کند که پناهگاهی که تأسیس شده است ، فاجعه بار است.

هر دو فیلم متشکل از شخصیت های مختلف هستند ، اما دلیلی وجود ندارد که نتوانیم چهره های برگشتی را برای ورودی سوم پیشنهادی ببینیم. هنگامی که آخرین بار شنیدیم ، دنی بویل ، که ۲۸ روز بعد کارگردانی کرد و به دنبال تولید پیگیری بود ، در کنار این فیلمنامه نویس الکس گارلند کار فیلمبرداری را دنبال کرد. اگرچه ، هر دوی این روزها کاملاً شلوغ هستند ، بنابراین هنوز هیچ گزارشی مبنی بر تحقق یافتن چقدر طول می کشد.

همچنین ، اگر دنباله ۲۸ هفته بعد به جلو حرکت کند ، هیچ کلمه ای وجود ندارد که چه کسی بتواند در صندلی کارگردان بماند. شاید دنی بویل بازگردد تا آنچه را شروع کرد به پایان برساند؟ اگرچه ، همانطور که ایموژن پووتز بیان می کند ، او ممکن است دوست داشته باشد خوان کارلوس فرنادیادولودو را پشت دوربین ببیند. ما مطمئن خواهیم بود که هرگونه به روزرسانی در مورد پروژه ممکن را در دسترس شما قرار خواهیم داد. در عین حال، ویواریوم در تاریخ ۲۷ مارس از Saban Films در دیجیتال در دسترس است.

مباحث: ۲۸ روز بعد ۳منبع مطلب