Imogen Poots شیرجه ها را به وحشت های روانشناختی ویواریوم می اندازد [Exclusive]


Imogen Poots ، که بینندگان ممکن است از فیلم هایی مانند اتاق سبز، ۲۸ هفته بعد و کریسمس سیاه این هفته با یک فیلم جدید ، Vivarium ، بازگشت که به عنوان گزینه جدید VOD برای کسانی که به دنبال چیزی برای تماشای آنها در حالی که در خانه گیر می شوند است ، بازگشت. به طور تصادفی ، این اتفاق می افتد فیلمی در مورد دو نفر که در پایان ، ناخواسته ، در یک خانه به ظاهر ایده آل در یک چیز هیجان انگیز علمی به موقع گیر می کنند. مطمئناً این طرح در ابتدا نبود ، اما با توجه به وقایع کنونی ، فقط به این صورت عملی شد.

ویواریومبه کارگردانی لورکان فینگان ، ایموژن پووتز را با خودش دوباره جمع می کند هنر دفاع از خود جسی آیزنبرگ آنها Gemma و Tom را بازی می کنند که به دنبال خانه عالی هستند. هنگامی که یک نماینده املاک و مستغلات عجیب آنها را به Yonder ، یک محله حومه اسرارآمیز خانه های یکسان می برد ، آنها نمی توانند به اندازه کافی سریع ترک کنند. با این حال ، هنگامی که آنها سعی می کنند از توسعه مسکن خارج شوند ، هر جاده آنها را به محلی که آغاز شده برمی گرداند. آنها به زودی متوجه می شوند که جستجوی آنها برای یک خانه رویایی ، آنها را در وسط یک کابوس وحشتناک قرار داده است.

مرتبط: تریلر Vivarium تله های Imogen و جسی آیزنبرگ در یک کابوس حومه ای

من اخیراً به افتخار لذت بردن از گفتگو با ایموژن پوتز لذت بردم ویواریومآزادی. ما بحث کردیم که چرا فیلم به موقع است ، چرا او اینقدر به فیلم سازی ژانر و تمایل به انجام کمدی بیشتر ، از جمله چیزهای دیگر ، جذب شده است.

ما اینجا هستیم تا در مورد ویواریوم صحبت کنیم ، که فیلم جدید شما در حال اکران است. در آن ، شما Gemma را بازی می کنید. آیا می توانید کمی درباره Gemma و آنچه در این فیلم برای او وجود دارد بگویید؟

گلدان ایموژن: مطمئن. بله ، من فکر می کنم Gemma ، به نوعی ، نماینده هر زن است. اگر باید از هر مردی برخوردار باشید ، هر زن دیگری دارید و فکر می کنم او را تحت شرایطی که قرار است پوچ و سورئال باشد ، تماشا می کند و تماشا می کند که چگونه ممکن است انسان با مسئولیت های آن کنار بیاید و آنچه را که باید در آن مقابله کند زمان. ایده هایی از مادری و انزوا ، که همه ما هم اکنون می توانیم با آنها ارتباط برقرار کنیم ، و واقعاً یک حس موجود در یک قلمرو کاملاً متفاوت ، درست در یک چشم بر هم زدن. من می گویم مطمئناً این یک فیلم علمی تخیلی است.

بله کاملاً آن را کردم. اما پس از آن نیز ، من آن را به یک فیلم ترسناک مستقیم نیست ، اما قطعا برخی از آن اغوا به آن است. و شما در گذشته فیلمبرداری ژانرهای زیادی انجام داده اید. چه چیزی است که شما را به وحشت و ژانر جذب می کند؟ یا آیا این است که شما به طور اتفاقی خود را در این نقش ها جستجو می کنید؟

گلدان ایموژن: هرچه بیشتر در مورد آن فکر می کنم ، قبلاً این موضوع را در نظر گرفته ام. فکر می کنم من واقعاً افرادی را جذب کرده ام که به ژانر جذب می شوند. من فکر می کنم که بسیاری از فیلمسازان که می خواهند کاری را انجام دهند که اکتشافی باشد ، غالباً ژانر این فرصت را به شما می دهد که یک چیز استعاری یا چیز دیگری را که غیر از نوع زندگی روزمره است ، کشف کنید. غالبا این افراد مهره های پوستی هستند ، اما آنها فیلمسازان بسیار خوبی نیز هستند. بنابراین فکر می کنم می خواهم در کنار آنها باشم و می خواهم به چیزی منحصر به فرد یا کاری که قبلاً انجام نشده است ، بپردازم. غالباً ، فیلم های ژانر سیستم عامل های خوبی را برای عملکرد زنان نیز فراهم می کنند. من در مورد Sigourney Weaver در صحبت می کنم بیگانه یا چیزی شبیه به آن. من واقعاً می توانید به شهر بروید ، فقط به کاوش بیشتر از آنچه در صفحه ظاهر می شود ، فکر می کنم با فیلم های ترسناک.

شما بدیهی است که کارهای خارج از وحشت انجام داده اید. برای من ، یکی از موارد مورد علاقه من که شما در آن بودید ستاره پاپ، که فکر می کنم یکی از کم ارزش ترین فیلم ها در مدت زمان طولانی است.

گلدان ایموژن: اوه من آن فیلم را دوست دارم!

خیلی خوب. بسیار خوب است. و تو خیلی خنده دار بودی تو خیلی خوب بودی آیا می خواهید کمدی بیشتر انجام دهید؟ آیا دلیلی وجود دارد که بیشتر کمدی نکرده اید؟ از آنجا که احساس می کنم شما خیلی خوب هستید.

گلدان ایموژن: خیلی خوبه! دقیقاً مثل شما و دوست پسرم که فکرش را می کنید. بله من دوست دارم ، اما افراد زیادی در آنجا حضور دارند که واقعاً خوب هستند. من در شرکت حق امتیاز در شرکت بودم ستاره پاپ. من مطمئن هستم که راهی وجود ندارد که بتوانید بخشی از آن فیلم باشید و صحنه ای درخشان و خنده دار نداشته باشید. نه ، من کاملاً دوست دارم کمدی بیشتر انجام دهم. مهم است ، فکر می کنم کمدی خیلی سخت تر از بازیگری دراماتیک است. من حتما انجام میدم. من فکر میکنم که هست. این بسیار ظریف تر است ، و همچنین مربوط به اهمیت است ، که همیشه در حال تغییر است. من فکر می کنم تروما به طور متوالی در همان هواپیما وجود دارد. من فکر می کنم طنز چیزی است که دائماً سازگار است ، تغییر می کند و به عقب بر می گردد. این یک چرخ دستی دیگر است.

در حال حاضر بسیاری از افراد ، به نوعی همیشه ، اما به خصوص همین حالا ، به دنبال حواس پرتی خوب هستند. بنابراین چرا ویواریوم باعث ایجاد حواس پرتی خوب می شود؟ و به نظر شما چه کسی این حواس پرتی خوب است؟ از نظر شما چه نوع عاشقان فیلم وارد این موضوع می شوند؟

گلدان ایموژن: سؤال خوبی بود. می دانم که شما هم حاضر هستید ویواریوم در حال حاضر ، یا شما فقط می خواهید به تماشای تجدید نظر از زندگی من به اصطلاح، کسی که من می دانم انجام می دهد. این یک تماس سخت است. منظورم این بود که تماشا کردم یک مکان آرام دیشب. من واقعاً آرامش بخش دیدم فکر کردم این فیلم بسیار عالی است و همه در آن درخشان بودند. من آن را تماشا کردم و تماشا کردم وداع شب قبل از. فکر نمی کنم الان بتوانم چیزی تماشا کنم … شب دیگر سعی کردم یک کمدی را تماشا کنم و این برای من بی ربط به نظر می رسید. به نظر می رسد که آن شب جایی بود که من آنجا بودم ، اما احساس نمی کردم با چیزی ارتباط برقرار کرده ام و تاکنون از آنچه که همه ما تجربه می کنیم به آنجا وصل شده ام. بنابراین ، من فکر می کنم ممکن است برخی از ارتباطات ، حتی ، حتی راحتی یا کاتاریز را ارائه دهد. این چیزی است که باید در مورد آن فکر کنید. من فکر می کنم چیز خوبی است ویواریوم این است که این وحشت یا خشونت رایگان نیست. این روانی تر از این است. من فکر می کنم شما دو خوکچه را می بینید ، به طور کلی ، به دام افتاده اید ، و همه چیزهایی که در معرض آن قرار دارند وجود دارد. نقش های جنسیتی و بحران مسکن ، اما این نیز به وجود می آید ، آیا این بهشت ​​است که غذای شما را تحویل دهد؟ آیا تلویزیون بهشت ​​است که تمام روز را تماشا کند و تنها باشد؟ به نظرم سوالات زیادی وجود دارد که باعث می شود. و همچنین در مورد جامعه چیست؟ چه اتفاقی می افتد؟ آیا شما هنوز به چیزهایی که سیاستمداران قبل از آن اهمیت می دادند اهمیت می دهید؟ این همه همین است.

ویواریوم در تاریخ ۲۷ مارس از Digital HD و VOD در تاریخ ۲۷ مارس از Saban Films در دسترس است.

مباحث: ویواریوممنبع مطلب