Hive Blockchain Miner Hive Blockchain متوقف و تمایل به کندو فورک کندو ندارد

Canadian Miner Hive Blockchain Issues Cease and Desist to Steem Fork Hiveشرکت مستقر در کانادا Hive Blockchain اعلام کرده است که نمایندگی قانونی این کشور درخواست صدور توقف و ناخواسته را به جامعه Hive صادر می کند ، که اخیراً از شبکه Steem (STEEM) جعل کرده است.

براساس بیانیه مطبوعاتی ۲۳ مارس ، این شرکت معدن معتقد است که استفاده از blockchain جدید اصطلاح “کندو” سردرگمی در مورد نام تجاری آن ایجاد می کند – ادعا می کند که بسیاری از سهامداران Hive Blockchain به دنبال شفاف سازی درباره این شرکت در ارتباط با چنگال سخت بوده اند.

مسائل مربوط به کندو Blockchain به جامعه Hive متوقف و متوقف نمی شود

Hive Blockchain در سال ۲۰۱۳ تأسیس شد و ادعا می کند چنگال Steem از “حسن نیت” که این شرکت در بخش cryptocurrency کشت کرده است ، بهره می برد.

فرانک هولمز ، رئیس اجرایی موقت Hive Blockchain گفت: “ما به عنوان یک رهبر اولیه در بخش blockchain ، ما مبلغ قابل توجهی سرمایه گذاری را برای توسعه نام تجاری خود و آموزش بازار سرمایه در فناوری blockchain و cryptocur ارز سرمایه گذاری کرده ایم.”

هولمز ادعا می کند که Hive Blockchain “مشکلی با blockchain پیشنهادی فراتر از نام خود ندارد” ، افزود: این شرکت هیچ نظری در مورد اختلاف جامعه Hive با Steem ندارد:

“با این وجود ، به دلایل قانونی ، ما چاره ای جز تلاش برای محافظت از منافع خود ، برطرف کردن سردرگمی مداوم و جلوگیری از هر گونه آسیب احتمالی به شهرت نداریم. ما امیدواریم که با تغییر نام به راحتی حل شود. هرگونه استفاده مداوم از Blockchain تنها به اثبات یک استراتژی عمد غارتگرانه ، گمراه کننده و کلاهبردار خواهد پرداخت. “

در اوایل این ماه ، Hive Blockchain اعلام کرد که عملیات استخراج معادن اتریوم (ETH) را با ۲۰ درصد گسترش خواهد داد.

کندو را با موفقیت از Steem خاموش کنید

در ۱۸ مارس ، گروهی از بیش از ۳۰ توسعه دهنده سابق Steem برنامه خود را برای اجرای یک چنگال سخت و جدا شدن از شبکه تحت نام تجاری جدید “Hive” اعلام کردند. این اقدام به دنبال چندین هفته درگیری خوب و مستند بین جامعه Steem و مالک جدید شرکت Steemit Inc و ۲۰٪ از تأمینات STEEM ، جاستین سان.

در ۲۰ مارس ، جامعه Hive با موفقیت از Steem جدا شد – آنچه را که به آن blockchain Hive گفته می شود ، ایجاد کرد.

cryptocurrency قبلاً تحت حداقل ۴ صرافی cryptocurrency از جمله Bittrex در زیر تیک “HIVE” معامله می شود – جایی که با ۲۰٪ حق بیمه در STEEM معامله می شود.

منبع مطلب