Hangover در آوریل امسال در Netflix پخش می شود ، اما این مدت طولانی نیست


یکی از بزرگترین کمدی های همه زمانها ، ماه آینده به Netflix می رسد و مطمئناً در زمان مناسب با توجه به اینکه بیشتر ما در آینده برای آینده قابل پیش بینی هستیم ، در خانه گیر کرده ایم. Hangover در ماه آوریل وارد سرویس پخش خواهد شد ، اما کسانی که به دنبال بازدید مجدد از shenanigans وحشی با گرگ پک در لاس وگاس هستند ، نمی توانند این یکی را در صف خود پرتاب کنند و منتظر یک روز بارانی باشند ، همانطور که برنده شد برای مدت طولانی در خدمت باشید.

Netflix لیستی از همه چیزهایی که ماه آینده منتشر می شود منتشر کرد پاتوق در میان عناوینی بود که در این مورد قرار گرفت ، و در این مورد مناسب ، در تاریخ ۱ آوریل ، که چنین اتفاقی می افتد به عنوان روز احمق آوریل. اما برخلاف بسیاری از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی دیگر که به پیشنهادات این سرویس برای مشترکین پیوسته اند ، این فیلم خاص نیز از اول ماه مه سرویس را ترک می کند. بله ، به دلایلی که در حال حاضر کاملاً مشخص نیست ، برای یک فیلم در دسترس خواهد بود. فقط ۳۰ روز اما این زمان کافی است تا این برنامه را در برنامه جریان خود قرار دهید ، به خصوص با توجه به اینکه همه در حال حاضر در انزوای اجتماعی قفل شده اند.

مرتبط: بردی استیونز ، بازیگر کمدین و Hangover ، در سن ۴۸ سالگی بر اثر خودکشی درگذشت

پاتوق در سال ۲۰۰۹ منتشر شد و در ادامه به یکی از بزرگترین بازدیدهای کمدی در تمام دوران تبدیل شد. کارگردانی تاد فیلیپس ، که به دلیل فعالیتش در زمینه کمدی های دارای رتبه R در درجه اول قبل از کارگردانی برنده اسکار شناخته می شد جوکر سال گذشته ، پشت کمدی برای گروه کمدی دوستان بود که فقط Just Bartha ، Bradley Cooper ، Ed Helms و یک نوبت ستاره ای برای Zach Galifianakis بازی کردند. این فیلم مورد استقبال منتقدین قرار گرفت و ۴۶۵ میلیون دلار در سراسر جهان درآمد کامل داشت و از بودجه ای معادل ۳۵ میلیون دلار درآمد داشت. همچنین در بخش موسیقی یا کمدی ، برنده جایزه گلدن گلوب برای بهترین تصویر متحرک شد.

این فیلم بر روی گروهی از دوستان متمرکز است که دو روز قبل از عروسی اش برای آنچه که قرار است یک مهمانی لیسانس وحشی و خاطره انگیز باشد ، به لاس وگاس می رانند. متأسفانه ، اوضاع کمی از دست می رود و وقتی سه نوه صبح از خواب بیدار می شوند ، نمی توانند هر چیزی را که در شب جشنشان برایشان رخ داده ، به خاطر بیاورند. مهمتر از همه ، آنها نمی توانند داگ را پیدا کنند. با نزدیک شدن سریع عروسی ، این گروه تلاش می کند تا قدم های خود را دوباره ردیابی کند و داگ را پیدا کند تا بتوانند او را به موقع به مراسم لس آنجلس برگردانند.

به طور طبیعی ، برادران وارنر سریع می توانست این کمدی را به یک حق رای دادن تبدیل کند. Hangover Part II در سال ۲۰۱۱ بازی های کامل بازیگران و بازیگران را به ارمغان آورد. در حالی که نتوانست با سطح تحسین منتقدان مطابقت داشته باشد ، اما بسیار موفقیت آمیز بود ، و راه را برای The Hangover 3. 2013 هم ترسیم کرد ، سه گانه بیشتر بدست آورد. بیش از ۱.۴ میلیارد دلار در گیشه جهانی. پاتوق از اول آوریل از طریق سرویس پخش جریان Netflix برای مشترکین در دسترس خواهد بود.

مباحث: پاتوقمنبع مطلب