Franchise آواتار و انتقام جویان به بازگشایی سالن های سینما در چین کمک می کنند


یکی از جالب ترین نبردهای گیشه در تاریخ ، خشمگین است ، مانند آواتار و انتقام جویان: Endgame هنوز حل و فصل نشده است که قرار است به عنوان بالاترین فیلم ناخوشایند تمام زمانها اکران شود. به نظر می رسد از آنجا که حماسه علمی تخیلی جیمز کامرون در سال ۲۰۰۹ منتشر شد ، این موضوع به خواب رفته است. با این وجود ، قرار است هر دو فیلم در هفته های آینده دوباره در چین منتشر شوند ، این بدان معناست که بسته به نحوه لرزش اوضاع ، کامرون می تواند در صدر قرار بگیرد.

طبق یک گزارش جدید ، آواتار و هر چهار فیلم Marven’s Avengers به ​​علاوه نسخه های کریستوفر نولان قرار است اکران های جدیدی نیز در چین دریافت کنند. آغاز و در میان ستارگان. این بخشی از طرحی است که به دنبال تعطیلی هفتگی سینماهای این کشور به نفع بهداشت عمومی ، به بازگرداندن صنعت فیلم در کشور کمک می کند. در حال حاضر ، تئاترها دوباره شروع به بازگشایی می کنند ، اما با رونق بیشتر انتشار های جدید ، تئاترها به سمت بازدیدهای قدیمی می روند تا دلارهای گرافیکی را به ارمغان آورند.

مرتبط: فیلمبرداری آواتار مکث مکث در نیوزیلند

سال گذشته ، Avengers: Endgame 2.8 میلیارد دلار در گیشه جهانی کسب کرد و این فیلم را به فیلم جدید پرفروش ترین تاریخ تبدیل کرد. حماسه مارول جنگ بینهایت عاقبت به عنوان نتیجه گیری بیش از یک دهه داستان پردازی بهم پیوسته انجام شد و برای یک رویداد جهانی پاپ مشترک جهانی رقم خورد. این کافی بود ، اگرچه به سختی کافی ، برای غلبه بر آواتار، که بین سالهای ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ عملکردی افسانه ای در گیشه داشت و ۲.۷۴ میلیارد دلار درآمد داشت. این رکورد بیش از یک دهه به آسانی پابرجا بود.

اما با جدا کردن ۶۰ میلیون دلار از این دو فیلم ، و دوباره اکران در راه ، همه چیز به راحتی تغییر می کند. آواتار، در دوره اولیه خود ، ۲۰۲ میلیون دلار در چین جمع کرد. انتقام جویان: Endgame ۶۱۴ میلیون دلار سرسام آور را بدست آورد. با این حال ، در سال ۲۰۰۹ ، چین تعداد بسیار کمتری از تئاترها را افتتاح کرد. در حال حاضر با حدود ۷۰ هزار نفر می بالد. به علاوه، انتقام جویان: Endgame اخیراً بیرون آمدند با توجه به اینکه ۱۱ سال پیش ظاهر شد ، مخاطبان ممکن است مشتاقانه از تجدید نظر در آواتار روی صفحه بزرگ استفاده کنند. مسئله دیگر تعداد نمایشگرها در دسترس خواهد بود ، زیرا در حال حاضر بین ۶۰۰ تا ۷۰۰ تئاتر وجود دارد که بخش کوچکی از کل صفحه نمایش کشور را نمایندگی می کنند. این موضوع به زودی وجود دارد که تمایل مردم برای بازگشت مجدد به سینماها وجود دارد.

سایر بلاک چین های قبلی که قرار است دوباره منتشر شوند نیز شامل می شوند هری پاتر و سنگ جادو، گرگ جنگجو ۲ و سرگردان زمین. فیلم هایی که در چین به تاخیر افتاده اند ، مانند ۱۹۱۷، Sonic the Hedgehog و دلیتل، آغاز خواهد شد به انتشار برخی از ماه آوریل. در همین حال، آواتار ۲ قرار است در دسامبر سال ۲۰۲۱ وارد سینماها شود ، این بدان معناست که دیزنی احتمالاً سال آینده دوباره نسخه قابل توجهی از نسخه اصلی را انجام خواهد داد ، این بدان معنی است که این مسابقه خیلی به پایان رسیده است. در هر صورت ، دیزنی است که از بالای صفحه بیرون می آید. این خبر از طریق هالیوود ریپورتر به ما می رسد.

مباحث: آواتار ، انتقام جویان ۴ ، انتقام جویانمنبع مطلب