Deadpool باید در خانه بماند زیرا رایان رینولدز از تشریفات اجتماعی تشویق می کند


رایان رینولدز همیشه جذاب ، همواره نشان داده است که وقتی اوضاع و احوال خاصی به وجود می آید ، از یک طنز کاملاً پیچیده برخوردار است ، از جمله مواردی مانند پدر بودن که شوخی های او اغلب حاوی یک طنز جت سیاه است که در میان آنها جریان دارد. خوب ، وضعیت جهانی در حال انجام فرقی نمی کند ، با این که رینولدز همیشه در یک لحظه مناسب قادر به پرش به موقع است. او در ادامه توضیحات خنده دار خود ، با کنار گذاشتن این اوقات استرس زا ، شخصیت محبوب کمیک بوک Deadpool را به او می رساند و نگاهی سرگرم کننده به مسافت اجتماعی می کند.

رایان رینولدز به تازگی برای انتشار کلیپی از رسانه های اجتماعی روانه بازار شد Deadpool 2 که البته خود رینولدز را هم دارد ، به عنوان وید وید ویلسون با نام مستعار Deadpool و Colossus ، عضو غول پیکر و فلز مردان ایکس. رینولدز به روشی ساده و بی نظیر خود ، کلیپ مناسبی را پیدا کرد تا اوضاع خودزنی را سرگرم کند ، بنابراین بسیاری از ما اکنون خودمان را پیدا می کنیم.

مرتبط: رایان رینولدز ادای احترام به کنی راجرز با صحنه حذف شده Deadpool می کند

Deadpool 2 نشان می دهد وید با یک X-Mansion خالی تقریباً خالی در یکی از صندلی های چرخدار موتوری پروفسور X در حال چرخش است و از این سؤال می کند که همه آدم کجاست. سپس کولئوس وید را روی شانه می کشد تا بتواند او را ، حتی اگر حتی برای یک ثانیه ، هنوز هم حفظ کند ، قبل از اینکه وید به کولئوس بخاطر لمس کردن او تعقیب کند. این کلیپ با آنچه بسیاری از مردم جهان در حال حاضر تجربه می کنند ، بسیار مطابقت دارد و اکنون فاصله گرفتن از اجتماع و انزوای اجتماعی یک ضرورت است. وید به فضای شخصی خود احتیاج دارد و همین حالا هم do ما نیز همینطور است.

ارائه خنده های بسیار مورد نیاز مردم از تنها کاری که رایان رینولدز در حال حاضر انجام می دهد بسیار دور است هر چند در این اوقات سخت. به تازگی گزارش شده است که این بازیگر سی درصد از درآمد حاصل از نام تجاری Aviation Gin Brand خود را به باری کارگرانی که تحت تأثیر تجارت رو به زوال قرار دارند اهدا می کند.

گویا این کافی نبود ، هفته گذشته مشخص شد که رایان رینولدز و همسرش بلیک لویلی یک میلیون دلار به سازمانهای مختلف اهدا می کنند که برای کمک به کسانی که به سختی از شرایط فعلی و تحریم هایی که اکنون انجام شده است ، کمک می کنند. به دلیل تأثیر مداوم تحمیل شده است.

بازگشت به Deadpool برای لحظه ای ، به دنبال موفقیت Deadpool 2، با وجود برخی از سردرگمی ها در مورد چگونگی قرار گرفتن ضد قهرمان ناخوشایند در MCU دوستانه خانواده دیزنی ، یک فیلم سوم کاملاً قطعی است ، Deadpool 3 اتفاق خواهد افتاد حداقل طبق گفته رایان رینولدز چنین خواهد شد.

ما در حال کار در مارول هستیم [Studios] در حال حاضر ، که به طور ناگهانی مانند لیگ های بزرگ است. این یک نوع دیوانه است. “

گرچه ما نمی دانیم فیلم سوم در مورد چه چیزی خواهد بود ، اما در دنیای Merc با یک دهان تقریباً همه چیز ممکن است. با سفر زمانی که نقش مهمی را در دنباله داشته است ، شاید این امر باشد Deadpool 3 بیشتر به این تکیه می زنند و ضد قهرمان ما را در یک ماجراجویی حتی دیوانه تر می گیرند. این به ما تقدیر می کند حساب رسمی توییتر رایان رینولدز.

مباحث: Deadpool

منبع مطلب