Brain de Palma Thought One Mission: فیلم غیرممکن کافی بوددر چه مقطع سکانس های مختلفی برای فیلم اصلی موفق از ادامه داستان داستان اصلی تا گرفتن پول غیر ضروری عبور می کند؟ نکته در مکانهای مختلف برای حق رای دادن های مختلف نهفته است. اما برای مغز د پالما ، جواب واضح است وقتی صحبت از دنباله های Mission: Impossible در سال ۱۹۹۶ می شود. آنها باید در یک توقف متوقف می شدند. این فیلمساز در طی مصاحبه با AP News در مورد این پاسخ توضیح داده است.

“داستان ها ، آنها به دلایل اقتصادی آنها را طولانی تر و طولانی تر می کنند. بعد از اینکه من ساختم ماموریت غیرممکن، تام [Cruise] از من خواست که کار بعدی را شروع کنم. گفتم: “شوخی می کنی؟” یکی از این موارد کافی است. چرا کسی می خواهد یکی دیگر را بسازد؟ البته دلیل اینکه آنها یکی دیگر را می گیرند ، پول درآوردن است. من هرگز کارگردان فیلم نبودم که بتوانم درآمد کسب کنم ، این مشکل بزرگ هالیوود است. این فساد هالیوود است. “

مرتبط: مأموریت: ۷ آزمایش عکس تست شیرین کاری غیرمجاز نشت ، اما تام کروز هنوز فیلمبرداری نشده است

وقتی صحبت از دنباله های Mission Impossible می شود ، دشوار است که با احساس De Palma استدلال کرد که آنها برای پول نعناع ساخته شده اند. در حالی که یک سریال اکشن مانند اصلی هویت بورن trilogy دنباله های برجسته ای را نشان می دهد که ادامه فیلم داستانی از فیلم اصلی است و می توان به عنوان سه قسمت از همان طرح اصلی ، یعنی ماموریت غیرممکن دنباله ها همه در اصل همان طرح را در هر فیلم جدید بازیافت می کنند. آدم بدی تهدید می کند که یک فناوری جدید خطرناک را رونمایی خواهد کرد. دولت فکر می کند اتان هانت سرکش رفته است ، و حالا هانت باید در برابر زمان کار کند تا نام خود را پاک کند و با کمک گروهی از متحدان دستگیر ، مرد بد را متوقف کند.

اما پس از آن دوباره ، می توان استدلال کرد که هدف از Mission Impossble حق رای دادن این نیست که هر بار داستانی جدید بگویید ، بلکه توانایی های تام کروز را به عنوان یک ستاره اکشن نشان دهید که هنوز به فیلم سازی شیرین کاری قدیمی که معتقد است در منظره استودیویی آلوده به CGI امروزی ، دست اندرکاران کمی را پیدا می کند ، نشان دهد.

برای طولانی ترین زمان ، بزرگترین جذابیت جدید ماموریت غیرممکن فیلم در حال مشاهده چگونگی کروز و تیمش بر صدر فیلم قبلی بود. تماشاگران از طریق نقشه های بازیافت شده ، می بینند که کروز را می بیند که در سمت برج خلیفه مشغول پیمایش ، کنار هواپیمای هوایی آویزان شده و یا بدون هیچ دنده ای به کوه صخره ای می رود. دانستن کروز در واقع آنجاست که انجام همه آن مانع ها هیجان دست دوم را برای مخاطبان فراهم می کند که فیلم هایی مانند MCU یا سریع و خشن سری نمی توان امیدوار به تکرار است.

برایان دی پالما به نوبه خود به گذشته خود برای ساخت فیلم در دهه ۱۹۹۰ به عنوان بهترین دوره زمانی در هالیوود نگاه می کند.

“در اواسط دهه ۵۰ من انجام دادم راه کارلیتو و بعد ماموریت غیرممکن. این خیلی بهتر از این نمی شود. شما تمام توان و ابزار خود را در اختیار دارید. وقتی سیستم هالیوود برای شما کار می کند ، می توانید کارهای قابل توجهی را انجام دهید. اما هرچه فیلم های شما کمتر موفقیت آمیز شوند ، نگه داشتن قدرت سخت تر می شود و شما باید شروع به سازش کنید. من نمی دانم که آیا شما حتی می دانید که آنها را می سازید … من تمایل دارم در مورد این موضوع خیلی سخت گیر باشم. اگر چند دهه خوب داشته باشید ، خوب است ، عالی است. “

این خبر تازه از APNews.com به دست می آید.

مباحث: ماموریت غیر ممکن است

Neeraj Chandمنبع مطلب