Blue Falcon and Dynomutt به شرکت Mystery در New Scoob بپیوندید! پوستر


ما نگاهی کاملاً جدید به Scoob در قالب یک پوستر بین المللی داریم. برادران وارنر در اوایل این هفته اعلام کردند که آنها مجبور شده اند به همراه یک تن دیگر از پروژه های خود ، تاریخ انتشار را به عقب برگردانند. با این حال ، استودیو به دور از تبلیغ فیلم انیمیشن بسیار پیش بینی شده به پایان رسیده است. این Scooby-Doo است که ما در اینجا در مورد آن صحبت می کنیم و این اولین بار است که یک فیلم انیمیشن از حق رای دادن به صفحه نمایش بزرگ می خورد ، بنابراین اتفاق بزرگی است. هنگامی که همه چیز به نوعی از حالت عادی برگردد ، استودیوی تاریخ انتشار مناسب را مشخص می کند.

مثل آخرین Scoob! تریلری که چند هفته پیش منتشر شد ، ما در پوستر جدید ما مارک والکبرگ Blue Falcon و سازنده Dynomutt را در کنار باند Mystery، Inc. قرار داده ایم. دی دی سیکس نیز در پوستر به نمایش در آمده است که برخی رازها را فریب می دهد. به نظر می رسد همه شخصیت ها توجه خود را به Scooby که واقعاً ستاره نمایش است ، جلب می کنند. این فیلم قصد دارد داستان راجع به چگونگی Shaggy و Scoob به بهترین جوانه ها بگوید ، که در تریلرها به آن اشاره شده است.

مرتبط: عضو ، در ارتفاعات و بدخیم ها همه به طور نامحدود به تأخیر می افتند

! در ابتدا قرار بود در ماه مه به سینماها بیاید ، اما بسته به آنچه استودیوی تصمیم به انجام این پروژه گرفته است ، احتمالاً تعطیلات جدیدی را برای شما پیدا خواهد کرد. از آنجا که بسیاری از فیلمهای بزرگ به عقب رانده می شوند ، وقتی تئاترها بتوانند دوباره درهای خود را باز کنند ، احتمالی تاریخ انتشار وجود دارد. در مورد این که چه زمانی خواهد بود ، مشخص نیست ، گرچه وارنر وارنر در تابستان از زمان ترک آنها بانکداری می کند تنت در نقطه ژوئیه و فشار می آورد Wonder Woman 1984 تا اواسط اوت.

توسعه در ! در سال ۲۰۱۴ در برادران وارنر شروع شد. راندال گرین در ابتدا برای نوشتن فیلمنامه مورد ضرب و شتم قرار گرفت ، اما بعداً در سال ۲۰۱۵ جایگزین شد وقتی اعلام شد که تونی سروون برای کارگردانی فیلم انیمیشن از فیلمنامه‌ای از مت لیبرمن استخدام شده است. Dax Shepard در یک نقطه از هیئت مدیره برای کارگردانی بود و سپس بعداً پروژه را ترک کرد. تا اکتبر سال ۲۰۱۸ نگذشته بود که خدمه فعلی به کارگردانی سروون برپا شد. ویل فورت ، مارک والبرگ ، جیسون ایساکس ، جینا رودریگز ، زاک افرون ، آماندا سیفرد ، کیرسی کلمونز ، کن جئونگ ، تریسی مورگان ، سیمون کاول و فرانک وولکر صداهای کمدی انیمیشن بسیار انتظاری را ارائه می دهند.

! امیدوارم بعد از حل شدن همه جنون ، اواخر سال جاری آزاد شود. همه ما به زندگی Scooby-Doo احتیاج داریم ، بنابراین خوشبختانه وارنر Warner ما را پوشش داده است. در همین حال ، چندین دهه نمایش و فیلم برای بررسی وجود دارد ، در حالی که همه ما در داخل سرویس های مختلف پخش و یا حتی مجموعه های DVD قدیمی قدیمی ، در داخل خانه هستیم. این استودیو زمانی که زمان مناسب باشد ، تاریخ انتشار را راه اندازی می کند. می توانید جدیدترین آنها را بررسی کنید ! پوستر بین المللی زیر ، به لطف وب سایت رسمی وارنر برادران.

پوستر SCOOB بین المللی

مباحث: SCOOB ، Scooby-Doo



منبع مطلب