Bloodshot امروز وین دیزل را برای اجاره یا خرید به خانه می آورد


Bloodshot امروز در دیجیتال است. شیوع مداوم کرنش ویروس COVID-19 می تواند خیلی خوب چشم انداز سینمایی را برای همیشه تغییر دهد ، در حالی که استودیوهای مختلف مختلف در حال حاضر منتشر شده اند یا بحث در مورد انتشار فیلم های اخیر به سکوهای دیجیتالی و در صورت تقاضا ، به مخاطبان این امکان را می دهد تا این فیلم های جدید را از آنها تماشا کنند. خانه خود را در حالی که در انزوا قرار دارد. جدیدترین فیلم برای پیوستن به صفوف ، تلنگر اقدام طنز وین دیزل است عکس خون، که بر خلاف سایر نسخه های اولیه ، از امروز ، ۲۴ مارس ، برای خرید و همچنین اجاره در دسترس خواهد بود.

این نسخه VOD به هر کسی امکان می دهد که پس از پرداخت ۱۹.۹۹ دلار ، به جای پرداخت فقط اجاره آن برای یک دوره ۴۸ ساعته ، صاحب Bloodshot شود. این دوره اجاره کوتاه تر با دوست داشتن نسخه های جدید انجام می شود مرد نامرئی، شکار، اما و انیمیشن آینده کودکان ترول ها: تور جهانی. عکس خون بنابراین به امثال فیلم هایی مانند پرندگان شکاری و آقایان، فیلم هایی که از مدت زمان طولانی در سینماها لذت می بردند اما انتشار خانه های دیجیتالی خود را داشتند ، در نتیجه بحران coronavirus بالا رفت.

مرتبط: عکس خونین وین دیزل امروز سه شنبه منتشر شد

متأسفانه عکس خون در یک تعطیلات آخر هفته به روی صفحه نمایش بزرگ منتشر شد که در آن شاهد بودیم که درآمد باکس آفیس داخلی به دلیل اختلال ناشی از COVID-19 به ۲۰ سال رسید. از همین حالا ، این فیلم فقط ۲۴.۲ میلیون دلار در سراسر جهان از بودجه ۴۵ میلیون دلاری به دست آورده است. سونی پیکچرز پیش از این بیانیه ای را منتشر کرده بود که توضیح می داد تصمیم به انتشار این فیلم در اوایل زمان بر روی سکوهای دیجیتال است.

“سونی پیکچرز قاطعانه به نمایشگاه تئاتر متعهد است و ما از بادگیر حمایت می کنیم. این یک شرایط منحصر به فرد و بسیار نادر است که تئاترها را ملزم به بستن به سراسر کشور برای بهتر شدن کرده و Bloodshot به طور ناگهانی در هر رسانه ای در دسترس نیست. مخاطبان اکنون این شانس را دارند. بلافاصله خود را ببینید و آن را در خانه مشاهده کنید ، جایی که همه ما وقت بیشتری را سپری می کنیم.

در حالی که سینماها در سراسر جهان مجبور شده اند درهای خود را ببندند و کرکره ها را به نام بهداشت عمومی و ایمنی پایین بکشند ، تغییر در جهت رها سازی خانه در یک فضای زمانی کوتاه بسیار گسترده بوده است. با توجه به این، عکس خون از امروز از امروز برای خرید دیجیتال در دسترس خواهد بود ، هرچند هنوز اعلام نشده است که نسخه های Blu-ray و DVD چگونه به دنبال خواهند آمد.

برای کسانی که ناآگاهند ، عکس خون مبتنی بر پرفروش ترین شخصیت کمیک بوک Valiant با همین نام است. وین دیزل در نقش ری گریسون ، یک سرباز که اخیراً در عمل کشته شد ، بازی کرد و به عنوان ابرقهرمان Bloodshot توسط شرکت RST دوباره زنده شد. او با داشتن ارتش فناوری نانو در رگ های خود ، او یک نیروی غیرقابل توقف است – قوی تر از همیشه و قادر به فوریت بهبودی است. اما این شرکت در کنترل بدن خود ، ذهن و خاطرات خود را نیز تغییر داده است. اکنون ، ری نمی داند چه چیزی واقعی است و چه چیزی نیست – اما او در حال انجام ماموریت برای کشف است.

این فیلم به کارگردانی دیوید اس. ویلسون ، در اولین کارگردانی خود ، و از فیلمنامه جف وادلو و اریک هیزرر با داستانی از وادلو وارد می شود. در کنار دیزل ، این فیلم ایزا گونزالز ، سام هژان ، توبی کببل و گای پیرس را بازی می کند. این از طرف هالیوود ریپورتر به ما می آید.

مباحث: Bloodshotمنبع مطلب