۶ نفر که تفاوت ایجاد می کنند

Go World Travel Magazine - For Travelers, Adventurers, Explorers & Nomads


مایکل پاتریک شیلز برو جهانی سفر با الیور مک ، صاحب میخانه دیک مک ، در دینگل ، ایرلند. (عکس از هریسون شیلز)

ممکن است شما آنها را تشخیص ندهید ، اما نام های Peader Hegarty ، Silvio Vettorello، Virginia Virginia، Irisita، Francisco Glaria Baines، Frederick، and Prince Ali به اندازه لو تور ایفل ، تاج محل ، تاج الماس و پل سیدنی هاربر مهم و نماد هستند.

چرا؟

از آنجا که آنها مردمی واقعی هستند که مقصد های مهیج را به زندگی منتقل می کنند … فقط بودن کسانی هستند که هستند.

آنها حرفه ای پر جنب و جوش صنعت سفر هستند ، اما حتی بیشتر با شور و شوق. آنها در جاهایی که دوست دارند کار و زندگی می کنند ، اما این افراد و بسیاری دیگر از این کشورها فراتر رفته اند تا بخشی از پارچه مکان هایی مانند دینگل ، دریاچه کومو ، مادرید ، پامپلونا ، پاریس و آمستردام شوند.

جانا گرابر ، بنیانگذار GoWorldTravel.com گفت: “این افراد جایی هستند که مکان خاصی را ایجاد می کنند.”

شکسپیر آن را نوشت “همه دنیا یک مرحله است … و همه زن و مرد صرفاً بازیکنان” و این افراد گرچه در نقش های پشتیبان هستند اما ستاره های گردشگری هستند.

من نمی توانم مقصد آنها را بدون آنها تصور کنم و حتی نمی توانم آنها را در خارج از آن مکانها تصور کنم.

در اینجا شش فرد بسیار خاص وجود دارند که تغییر در مقصد خود ایجاد می کنند.

هتل گراند Tremezzo
Silvio Vettorello همیشه در اتاق های مختلف و بزرگ و رنگارنگ هتل Grand Grand Tremezzo حضور دارد. (عکس از سیلویو وتتورلو).

Silvio Vettorello، Grand Hotel Tremezzo، Lake Como، ایتالیا

Silvio Vettorello به من گفت که پیاده روی او برای کار هر روز در هتل بزرگ Grand Tremezzo یک تجربه جذاب و قدیمی در دنیای قدیمی است.

وی گفت: “من هفت دقیقه با خانه پیاده روی دارم.” وی گفت: “این در یکی دیگر از روستاهای بسیار خوب پیاده رو است که در آنجا زندگی می کنند درست مانند ۷۰ سال پیش. “نونا سلستینا” ۸۶ ساله ام “من به او زنگ می زنم ، ۳۵ متر از من زندگی می کند و او هر روز که عبور می کنم ، مرا چک می کند ، زیرا می خواهد وقتی به سر کار می روم ، به نظر بیامرزد.

وی ادامه داد: “او بسیار افتخار می کند که من مدیر کل هتل بزرگ گرند Tremezzo هستم ، بنابراین او می خواهد من را کاملاً لباس پوشیدم.” وی پیراهنهای من را چک می کند تا ببیند آیا آنها اتو شده اند یا به من یادآوری می کند که آیا من دیر شده ام. اگر تا صبح متوقف نشوم ، در راه بازگشت او به من شوخی می کند. “

Peader Hegerty
Peader Hegerty سرگرم کننده است که لوله کشی شود یا چه موقع لوله کشی. (عکس از هریسون شیلز)

Peader Hegarty ، موسیقیدان ، دینگل ، کانتی کری ، ایرلند

از هر محلی در میخانه ها در روستای دیدنی و ماهیگیری دینگل ، ایرلند سؤال کنید ، آنها برای زندگی چه کاری انجام می دهند ، و پاسخ استاندارد آنها را می یابید که “تا حد ممکن”.

در حالی که Peader Hegarty ، یک افسانه محلی دیرینه ، گاهی اوقات جادوگران مستقل کارگر را انتخاب می کند ، اما او به عنوان یکی از “شخصیت های” واقعی Dingle Town که مرتباً در میخانه های معتبر خود مانند Dick Mack’s ، سنگهای عتیقه ای قرار می گیرد ، ارزشمندتر است. .

او موسیقی بین ایرلندی را از طریق لوله خود بین پینت ها در طول جلسات و تفریح ​​شخصی بازی می کند. هگارتى همچنین درگیر گفتگوهاى عمیقاً فلسفى و سیاسی است – حتى هنگامى که اتفاقاً تحت تأثیر قرار گرفته باشد (علامت ایرلندى برای «مست»). من او را دیدم ، در حالی که خیلی اواخر در میخانه Geaney در خیابان اصلی ، در میله ایستاده بود ، یک انفرادی شاعرانه را به زبان فرانسه تحویل داد

ویرجینیا ایروریتا
ویرجینیا ایروریتا به عنوان سفیر اسپانیا و پرتغال در جهان سفر می کند (عکس از ویرجینیا ایروریتا)

ویرجینیا ایروریتا ، بنیانگذار سازنده اسپانیا و پرتغال ، مادرید

ویرجینیا اوریوتیتا به من گفت: “من دوست دارم کارها را به شکلی زیبا انجام دهم.” ویروس او گرفتار “اشکال سفر” است.

به عنوان یک بزرگسال ، وی خاطرات عفونی پدربزرگ ها و مادربزرگ های خود را در سفر ماه عسل در سال ۱۹۱۴ به رم و پاریس کشف کرد و با جزییات برنامه سفر آن چنان مجذوب شد که وارد شد و وی را ترک کرد که وی کار بانکی خود را ترک کرد تا در اسپانیا و پرتغال پیدا کند.

شرکت مشاور مسافرتی لوکس ، سفارشی و لوکس وی ، به دلیل اینکه Irurita غیرقابل توصیف است ، نفوذ خود را در مقصد به اندازه های مختلفی مانند Fatima و Ibiza دارد.

شاهزاده علی
“شاهزاده علی” دارای لژیون هایی از دوستان وفادار است که بدون آنکه او را بنوشند ، از طریق فرودگاه Schiphol عبور نمی کنند. (عکس شاهزاده علی)

شاهزاده علی ، بارتندر ، Grandcafe Het Paleis ، آمستردام ، هلند ، هلند

در حالی که منتظر یک اتصال خیلی زود به نیس از طریق فرودگاه بزرگ Schiphol آمستردام پس از یک پرواز یک ساعته محدود ، سفر مسافرتی تحریک شده ام شدم. فضای کمی لازم بود ، به همین دلیل من در Grand Café Het Paleis خوابیدم و به تنهایی روی یک باروی بارانی اسلیدم.

برای بار در وسط محل ورودی فرودگاه ، یک کافه با شکوه و سنتی هلندی است که دارای سقف بلند ، شیشه های درخشان ، برنج های جلا و سنگ مرمر است.

من هم پایین و هم عصبی بودم ، بنابراین دستور دادم یک لیوان Heineken اضافی سرد از شیر یخ زده را به عنوان یک آبجو صبحانه بخورم.

هنگامی که یک بانوی معتبر مصری دید که چقدر سریع آن را نوشیدم ، مرد شیرین یکی دیگر را ترسیم کرد و آن را با یک بندر لذت بخش سرو کرد. من یاد گرفتم که او در لس آنجلس به طلسم زندگی کرده بود ، در چهارم ژوئیه به دنیا آمد و با نام “شاهزاده علی” رفت.

در زمانی که به همراه خود برای پرواز پیوستم ، من یک نگرش جدید و یک دوست جدید داشتم. من هرگز بدون ملاقات با علی از آنجا پرواز نمی کنم – حتی اگر فقط نوک کلاه باشد.

فرانسیسکو گلاریا بارنز
فرانسیسکو گلاریا بارنز ، در اینجا در خانه حومه خود ، یک راهنما بلکه سرگرم کننده است. (عکس از فرانسیسکو گلاریا بارنز)

Francisco Glaria Barnes ، Running of the Bulls Guide، Pamplona، Spain

فرانسیسکو گلاریا بارنز ، یک راهنما ساخته اسپانیا و پرتغال ، در خیابان سنگفرنگی پامپونا ، ایستاده و سعی داشت مرا برای شرکت در اجرای گاو نرها آماده کند.

“آنچه شما باید بدانید ، و آنچه شما را قبل از هر چیز دیگری درک می کنید ، این است که اگر با گاوها فرار کنید ، ممکن است جان خود را از دست بدهید ،” گفت: او با نگاهی به عینک من به من نگاه کرد.

وی گفت: “لطفاً به چشمان من نگاه کنید و به من تأیید کنید که خطرات ناشی از ال Encierro را به طور کامل می فهمید و مسئولیت کامل درمورد خطر صدمات جدی یا مرگ را می توان از دویدن با گاوها بر عهده گرفت. آیا تو؟”

من به تمام این راه رسیده بودم و در آن لباس سفیدم با گردنبند قرمز رنگم در آنجا بود و مقداری سنگریا را بلعیده بود ، بنابراین گفتم: “سی”.

“خوب ، پس ، من اکنون برای شما توضیح خواهم داد که چگونه با گاو نرها با ایمن ترین حالت اداره شوید.” وی گفت: “این خطر را از بین نمی برد. بسیاری از افراد هر سال دلخور می شوند. اما من بهترین فرصت را برای شما آموختم. “

“آیا شما با گاوها فرار می کنید؟” من فرانسیسکو را قطع کردم.

“من؟ بله ، من وقتی جوان تر بودم بارها با گاوها فرار کردم. من چند بار صدمه دیده ام اما هیچ چیز خیلی جدی نیست. “

“شما دیگر فرار نمی کنید؟” من پرسیدم.

“نه بیشتر نه. دیگر برای من دویدن نیست. “

“چرا شما دویدن را متوقف کردید؟”

وی گفت: “همان روزی که همسرم فرزند اول ما را به دنیا آورد ، من دویدن را متوقف کردم. پسر ما.”

زدم.

نوازندگان کاباره در Lapin Agile
نوازندگان کاباره در Lapin Agile با مایکل پاتریک شیلز Go World Travel. (عکس از هریسون شیلز)

فردریک و بازیگران لاپین چابک کاباره ، پاریس ، فرانسه

بدون خراب کردن تعجب آور ، کلبه کوچک و سنتی ، معروف به Lapin Agile at Rue des Saules و Rue St. Vincent در سراسر Le Clos de Montmartre در پاریس ، به راحتی می توان گفت که این یک تجربه کاملاً همهجانبه و تعاملی کاباره فرانسه است. حسن اجرای مجریان vivre و مشارکت در تعداد ریزه کاری های مراجعان.

بیشتر شبها در ساعت ۹:۳۰ بعد از ظهر ، سرگرمی صندلی مشترک به شانه به شانه با یک لیوان شری در اتاق تاریک شروع می شود ، که از لحاظ تاریخی درب کمرنگ خود را مانند امثال پابلو پیکاسو و وینسنت ون گوگ تیره کرده است.

آواز خواندن ، بازی آکاردئون ، شوخی و داستان پردازی ، آواز بازو در کنار و شگفتی های بازیگران کوچک شخصیت ها این بهترین و بی موقع ترین ، خاکی ، با تجربه واقعی فرانسه را می توان در پاریس تجربه کرد. آیا کلمات “Alouette” ، یا “La Vie en Rose، mon ami” را می دانید؟

نویسنده بیوگرافی: مایکل پاتریک شما را در تنظیمات جذاب بازیگران نقش اول قرار می دهد. او جهان را به عنوان میزبان رادیو ، نویسنده و نویسنده مسافرتی که با عناوین تجاری ، رهبران جهان و گلورهای مختلف از جمله ریچارد برانسون ، رابرت دنیرو ، اسکار د لا رنتا و جنیفر هادسون جلب می کند ، جهان را گالوپی کرد. اگر شما نیز دوست دارید مارتینیس ودکا متزلزل شده را در کازینو د مونت کارلو یا غارت Pamplona در پله های هر دو گاو نر و Papa Hemingway بخوانید ، مایکل پاتریک را بخوانید که دوست دارد زندگی باشد… بزرگتر از زندگی. اطلاعات بیشتر وبلاگ خود را در سفر تاتلر بخوانیدمنبع مطلب