۵ راه برای فرار وقتی که نمی توانید سفر کنید

Go World Travel Magazine - For Travelers, Adventurers, Explorers & Nomads


بلوز مسافرتی برای کسانی که از سرگردانی رنج می برند یک چیز واقعی است. این اغلب وقتی اتفاق می افتد که شما از تعطیلات بازگشتید یا هنوز بهتر از آن هستید ، تجربه ای برخلاف سایر موارد.

بسیاری از ما در حال حاضر با بلوزهای مسافرتی دست و پنجه نرم می کنیم ، زیرا مدت هاست که در مکان هایی هستیم که نمی توانیم از آنها بازدید کنیم.

تو تنها نیستی. بسیاری از ما با بلوزهای مسافرتی دست و پنجه نرم می کنیم

شرایط کنونی برای همه سخت است که دوست دارند از زندگی فرار کنند و از سفر بگذرند و زندگی خود را با سفرهای به یاد ماندنی پر کنند. (و کسانی از ما که تمام وقت دنیا را برای وبلاگهای مسافرتی و یا به عنوان وبلاگ نویسان مسافرتی سفر می کنیم ، در تنظیم زندگی واقعی سختی می گیریم!

خوشبختانه ، هنوز راه هایی برای پر کردن کنجکاوی شما برای کشف جهان وجود دارد. در حالی که اکنون نمی توانید از زندگی فرار کنید و یا به جهان سفر نکنید ، هنوز هم می توانید با این پنج نکته برتر ، آن بلوزهای مسافرتی را بزنید تا وقتی نتوانید سفر کنید ، فرار کنید.

اکنون شروع به برنامه ریزی لیست سطل خود کنید
اکنون شروع به برنامه ریزی لیست سطل خود کنید

۱. شروع به برنامه ریزی Getaway کنید

درست است. اکنون زمان بسیار خوبی برای مسئولیت زندگی خود و برنامه ریزی سفر در صدر لیست سطل های خود است. شما فقط می توانید با تشکر از بیمه مسافرتی و برخی از کمترین معاملات در زمینه هواپیمایی ، این کار را انجام دهید. از آنجا که هیچ کس نمی داند آینده چه چیزی را در اختیار دارد ، فقط اطمینان حاصل کنید که در صورت لزوم ، اپراتور مسافرتی سیاست انصراف خوبی را دارد.

بسیاری از ایرلاین ها ، استراحتگاه ها و خطوط کروز ، تخفیف های عمیقی را برای سفرهای آینده ارائه می دهند و به تجارت شما نیاز دارند. حتی اگر بسیاری از افراد دیگر را با برنامه های سفر خود سوار نمی کنید ، نترسید که بخشی از جنبش سفر انفرادی باشید.

به طور جدی ، از رزرو سفر طولانی نترسید (در آینده به آن احتیاج خواهید داشت) و فقط زمانی که محدودیت های سفر برداشته شده است بروید.

سایتی از سفر را مانند Go World Travel دنبال کنید۲. درباره سفر بخوانید

مجلات مسافرتی ، وبلاگهای مسافرتی و کتابهای سفر راهی عالی برای فرار از زندگی در ذهن شما و شارژ مجدد است. سفر صندلی لذت بخش است ، و همچنین یک راه عالی برای تصمیم گیری در مورد مکانهایی که مایل به سفر در آینده هستید ، عالی است.

همیشه می خواستید هیمالیا را پیاده روی کنید یا پرواز به آروبا را امیدوار کنید؟ شاید برای برنامه ریزی این سفرها کار زیادی به نظر برسد ، اما اکنون زمان انجام این کار را دارید. مقداری تحقیق کن. به سایت های مسافرتی برتر نگاه کنید و به آنچه مسافران دیگر برای گفتن دارند گوش دهید.

به علاوه ، سلامت روانی شما از این استراحت قدردانی می کند ، حتی اگر در حال حاضر فقط در ذهن خود سفر کنید.

فقط چیزی در مورد یک کتاب خوب وجود دارد.
فقط چیزی در مورد یک کتاب خوب وجود دارد.

در اینجا چند توصیه کتاب سفر برای ارائه الهام بخش سفر ارائه شده است.

فقط چیزی در مورد یک کتاب خوب وجود دارد که می تواند به شما در فرار کمک کند. این کتاب ها شما را با شخصیت های جالب ، مکانهای جذاب و داستانهای بی موقع آشنا می کند.

توجه: کتابهای زیر با استفاده از لینک های وابسته ما در آمازون قابل یافتن است. اگر در آمازون خریدی انجام دهید ، ممکن است کمیسیون کوچکی ایجاد کنیم.

در سراسر جهان در ۸۰ قطار: یک ماجراجویی ۴۵،۰۰۰ مایل

زیرزمینی: یک تاریخ بشری از جهان در زیر پاهای ما

اماکن ادبی

از دهان شیر: سفری در امتداد Indus

Wanderlust: راهنمای مسافر جهان

۳. فرار از واقعیت از طریق Netflix

سرویس اشتراک سرگرمی هنگامی که نمی توانید دور شوید ، بهترین راه گریز است. از بلوزهای مسافرتی خود فرار کرده و از طریق فیلمهای سفر زیر که در حال حاضر در Netflix به سر می برند زندگی می کنند. این فقط یک نمونه کوچک است ، اما مکان خوبی برای شروع است.

ایبیزا

مثل پدر

ساحل بهشت

نمایشگاه کن-تیکی

بابل

با استعداد آقای ریپلی

همه ما به اتصال نیاز داریم۴. اتصال و پشتیبانی را پیدا کنید

همه ما به ارتباط نیاز داریم و این زمان بسیار خوبی برای ارتباط با جویندگان ماجراجویی و کسانی است که سرگردان هستند. گروه های آنلاین مانند Couchsurfing.com احتمالاً به اندازه شما از عدم مسافرت و وضعیت فعلی آسیب می رسانند.

Meetup.com با چندین گروه مسافرتی در منطقه شما بسته بندی شده است که همگی به آسانسور احتیاج دارند. و بسیاری از گروه های Facebook را در آنجا فراموش نکنید. گروه سفر فیس بوک نهایی با بیش از ۲۱،۰۰۰ عضو با یک گروه فعال از اعضا برخوردار است. موضوعات سفر Reddit نیز مکان خوبی برای به دست آوردن تمام پشتیبانی و توصیه های سفر شما بیش از هر زمان دیگری است.

بودجه سفر را تهیه کنید

زمان بهتری وجود ندارد (اکنون که همه ما مقدار زیادی از آن داریم) برای نشستن و برنامه ریزی و بودجه در کنار هم قرار بگیریم.

در حال حاضر معاملات بسیار زیادی برای آن سفرهای آینده وجود دارد ، چه برای اولین بار در سطح بین المللی سفر کنید و چه اینکه آماده استراحت از هرج و مرج فعلی باشید.

بیشتر از همه ، روی زندگی خود و زندگی کردن و لذت بردن از شادی های کوچک تمرکز کنید. فقط یک نفس عمیق بکشید و بدانید که یک بار دیگر خواهید توانست هیجان سفر را در سراسر جهان تجربه کنید.

بدن و ذهن خود را با انجام ورزش سالم نگه دارید ، حتی اگر این به معنای صرف پیاده روی در خارج ، ماندن در معرض آبرسانی و اجتناب از غذاهای فرآوری شده است. با امتحان کردن دستور العمل جدید ، یا غذای آن کشور یا حتی بهتر آن ، در فرهنگ های مختلف غوطه ور شوید ، یک زبان جدید بیاموزید یا به روشی که می شناسید مسواک بزنید.

ما این نکات را نیز دنبال خواهیم کرد. به زودی ، امیدواریم که سفر دوباره قسمت مهمی از زندگی ما باشد.منبع مطلب