کوین هارت تلاش می کند در خانه خود ایستادگی کند اما بمباران را حفظ می کند


با بسیاری از مردم در سراسر جهان که به منظور کاهش تأثیر اوضاع در حال انجام ، به انزوائی خود پایبند هستند ، همه ما به دنبال چیزی سبکی هستیم که یا ذهن خود را از وضعیت امور خارج کنیم یا حداقل سرگرم شویم. شرایط عجیب و غریبی را که می بینیم وارد آن شویم. بنابراین ، کوین هارت خندوانه را بیاورید که مانند بقیه ما ، در حال حاضر در خانه است. برخلاف بسیاری از ما ، او در یک خانه ۷ نفری قرار دارد که شامل ۲ سگ است. هارت به تازگی با الن دگنرز ارتباط برقرار کرد و در مورد همه چیزها در مورد انزوا صحبت کرد و خوشبختانه حس اعتماد به نفس قابل اعتماد خود را برای این کار به ارمغان آورد.

“من اینجا نشسته ام که رویای زندگی می کنم. خوب ، بیایید ببینم. من تلویزیون را که می خواهم تماشا نکنم ، تماشا نکرده ام ، زیرا پسرم اکنون بر خانوار حاکم است. من تقریباً در وسط اتاق نشیمن ماندم و هیچ کاری نیست ، این کاری است که من الان انجام داده ام. من برای خانواده ام انجام می دهم که ایستادن را انجام می دهند. من در اینجا در خانه روی مجموعه خودم کار می کنم. من زیاد بمباران کرده ام. هیچ کس نمی خندد.

به نظر می رسد که او تا به حال تجربه وحشتناکی را تجربه کرده است. ستاره هالیوود نه تنها می تواند هر زمان آرامش بخش تلویزیونی را بدست نیاورد ، حداقل نمی تواند نمایش هایی را که به او اهمیت می دهد ، انجام دهد بلکه حتی در حالی که تلاش برای انجام برخی کارها انجام می شود ، برای آقای هارت خوب پیش نمی رود. اگر حتی نمی توانید خانواده خود را در زمانی که سرگرمی تا حدودی محدود است بخنداند ، خنده دار است ، پس واقعاً چه آرزویی دارید؟ اگرچه شاید هم اکنون همسر و بچه‌هایش از چنگال او تغذیه شده باشند.

اظهارات هارت نگاهی زبانی به این روش جدید زندگی منزوی است که ما خودمان را در آن پیدا می کنیم ، زیرا شرایط فعلی همچنان باعث ایجاد اختلال در جهان می شود و زندگی بسیاری از مردم را به بن بست می رساند. اما سلام ، حداقل برخی از ما مسئول تلویزیون های خودمان هستیم.

شکایتهای حصر در هارت فقط به خانواده وی محدود نمی شود ، با اینکه ستاره می گوید پس از تعبیر DeGeneres موهای خود ، بسیار به حیرت او ، نیاز به برخی دلسردی دارد.

“دوست داری؟ من خاکستری می شوم. می دانید چرا خاکستری می شوم؟ زیرا آرایشگر من کار نمی کند.”

این موضوع توسط همسر الن ، پورتیا دی روسی ضبط شده است و همچنین از بازیگر A-list و میزبان روز A-list در مورد سگهایشان صحبت می کند ، که البته کوین هارت نیز شکایتی در مورد آن دارد.

بمباران شوخی های کوین هارت وقتی به خانواده اش گفته می شود کمترین نگرانی از کمدین را ندارد ، با این که این ستاره اواخر زمان سختی را به همراه داشته است. پارلمان هارت سال گذشته درگیر یک تصادف بزرگ اتومبیلرانی شد ، بسیاری از عکس های مشهور وی از جمله دواین جانسون گفت که این تجربه چشم انداز هارت را نسبت به چیزها تغییر داده و باعث شده است تا او اولویت های خود را تنظیم کند.

از آن زمان او زمان زیادی را با خانواده خود می گذراند ، هرچند کسی تعجب می کند که آیا بعد از شنیدن تجربه خود تا به امروز زمان حضور در جمع در انزوا به پایان می رسد. این به ما تقدیر می کند که از الن دگنرز استقبال می کنیم

منبع مطلب