کوین اسمیت با جی و سکوت باب تماس مجدد انتقامجویان خود را: Endgame


کوین اسمیت می گوید جی و سکوت باب ریبوت نسخه اوست انتقام جویان: Endgame. راه اندازی مجدد بسیار پیش بینی شده تقریباً حاصل نشد. اسمیت از ترس و سلامتی بسیار سنگینی برخوردار بود و برای رسیدن به جایی که امروز در آنجاست ، تغییراتی اساسی در زندگی ایجاد کرد. با گفتن این حرفها ، او مستقیماً در نوشتن فیلم کوشید و با دوستان قدیمی برای کادوها تماس گرفت ، که باید به خودی خود یک تعهد عظیم بود. این کارگردان بسیاری از بازیگران را برای بازی در کاراکترهایی که در سالها ندیده ایم ، بازگشت.

گره های آشکار به جهان سینمایی مارول وجود دارد Jay & Silent Bob Reboot. کوین اسمیت وارد کت و شلوار آهنین باب می شود ، که ادای احترام به زره های مرد آهنی تونی استارک است و خود خدای تندر ، کریس همسورث ، کریسمس را رقم می زند. اما چیزهای بیشتری برای Avengers وجود دارد: مقایسه Endgame از این. اسمیت توضیح می دهد.

مرتبط: فرانچایز آواتار و انتقام جویان به بازگشایی سالن های سینما در چین کمک می کنند

“آدام گلدبرگ[خالق[creatorofگلدبرگ]… وقتی او آن را تماشا کرد ، او مانند این بود “این مثل شماست[[انتقام جویان: Endgame]” مثل همه ، ما همه را از نیمکت بیرون آوردیم بله ، مهربانی انتهای بازی. اگر فقط برای اولین بار نشسته اید و Endgame را تماشا کرده اید و هرگز فیلمی از مارول را تماشا نکرده اید (شاید یکی) ، ممکن است شما مانند “چه f ** k در جریان باشد؟” همین مورد جی و سکوت باب Reboot. اگر تا به حال ندیده اید … هیچ یک از چیزهایی که من ساخته ام ، ممکن است برخی از شوخی ها روی شما گم شود.

Jay & Silent Bob Reboot حق رای دادن به Askewniverse را به صورت عمده بازگرداند. منشی، ملرات، تعقیب امی، عقیده تعصب آمیز، جی و سکوت باب اعتصاب بازگشتو منشی دوم همه در فیلم ارجاع شده اند. شخصیت هایی از تمام آن پروژه ها و یک تن از پروژه های جدید همگی حضور دارند و چیز جدیدی را خلق می کنند ، یعنی در همان زمان به عنوان اثری که تنها کوین اسمیت می تواند آن را بسازد آشنا است.

کوین اسمیت در حالی که به منزوی کردن خود عمل می کند ، همچنان به کار خود ادامه می دهد. او قبلاً فاش کرده است که در حال انجام آخرین لمس ها است ملرات ۲ و منشی ۳، که طرفداران اسمیت نمی توانند منتظر بمانند. با موفقیت غیرمستقیم Jay & Silent Bob Reboot، نویسنده / کارگردان موقعیت خوبی برای نمایش هر دنباله دارد. اسمیت بیش از هر زمان دیگری احتمال استفاده از سیستم سنتی رهاسازی هالیوود را خواهد داشت یا اینکه دوباره کارهای خودش را انجام می دهد.

صحبت از موفقیت در جعبه های Jay & Silent Bob Reboot ، توانست یک رکورد از آن بگیرد انتقام جویان: Endgame، که در حال حاضر بالاترین فیلم ناخالص در تمام دوران است. طبق یک گزارش اخیر ، این فیلم از یک تئاتر ۹۳ هزار و ۵۲۰ دلار درآمد کسب کرده است که بسیار حیرت انگیز است و فیلم را در صدر سال ۲۰۱۹ برای رکورد گفته شده قرار می دهد. در حقیقت ، این نسخه در طی اجرای تئاتر غیرمستقیم ، چهار برابر ۶۰۰۰۰ دلار به ازای هر تئاتر را چهار برابر کرد. برای یک فیلم کوین اسمیت بد نیست. شما می توانید بررسی کنید Jay & Silent Bob Reboot و انتقام جویان: Endgame مقایسه های زیر ، به لطف حساب فیس بوک کوین اسمیت.

مباحث: انتقام جویان ۴ ، جی و سکوت باب Rebootمنبع مطلب