کارگردان شگفت انگیز دلیل واقعی زن پتی جنکینز در Thor 2 اعدام شد


پتی جنکینز اعتقاد نداشت که می تواند فیلمی خوب با فیلمنامه Thor: The Dark World بسازد. علاوه بر این ، او نمی خواست مقصر این شکست عاقبت باشد ، که به نظر ناگزیر بود. دنباله اغلب به عنوان بدترین فیلم در جهان سینمایی مارول مورد ستایش قرار می گیرد. این موضوع خاص در هفته گذشته در رسانه های اجتماعی منفجر شد و هواداران پرشور در مورد اینکه آیا این موضوع بحث می کرد یا خیر ثور ۲ یا مرد آهنی ۳ بدترین پروژه MCU بود. هشدار Spoiler: بیشترین آرا برای دنباله Thor ثبت شد.

پاتی جنکینز در ابتدا برای کارگردانی در هیئت مدیره بود ثور ۲ و او ایده های مختلفی از آنچه Marvel Studios در ذهن داشت ، داشت. او در گذشته خاطرنشان کرده بود که دیدگاهی از یک اپرا فضایی با رومئو و ژولیت را در هم آمیخته داشته است. جنکینز در طول سال ها واقعاً در مورد تجربه صحبت نکرده است ، اما او اخیراً در عمق این موضوع به این دلیل پرداخت که چرا آنجا را ترک کرد. کارگردان این حرف را برای گفتن داشت.

ارتباط: آیا Iron Man 3 یا Thor 2 فیلم Worst MCU است؟ بحث و جدال داغ بیش از توییتر طول می کشد

“من باور نمی کردم که بتوانم یک فیلم خوب را از فیلمنامه ای که آنها قصد انجام آن را داشتند بسازم. فکر می کنم این اتفاق بزرگی خواهد بود – به نظر می رسید که این تقصیر من است. به نظر می رسید ، “خدای من ، این زن آن را کارگردانی کرد و او همه این کارها را از دست داد.” این یک بار در حرفه من بود که واقعاً احساس کردم ، این کار را انجام دهید [another director] و این اتفاق بزرگی نخواهد بود و شاید آنها آن را درک کنند و آن را بیشتر از من دوست داشته باشند. شما نمی توانید فیلم هایی را که به آنها اعتقادی ندارید بسازید. تنها دلیل انجام این کار این است که به مردم ثابت کنم که من می توانم. اما اگر من موفق نمی شوم ، هیچ چیز اثبات نمی شد. فکر نمی کنم شانس دیگری پیدا می کردم. و بنابراین ، من بسیار سپاسگزارم. “

بدیهی است که پتی جنکینز تصمیم درستی گرفته است. ثور ۲ بیرون آمد که چگونه این کار را کرد و او را به خاطر این مورد سرزنش می کرد ، شکی نیست. حتی کریس همسورث گفته است: “نفر دوم من است”. تایکا ویتیتی برای هیئت مدیره آمد ثور: راگناروک و خدای تندر را دوباره زنده کرد ، در حالی که جنکینز به کارگردانی دی سی ادامه داد زن شگفت انگیز، که کاملاً گسترده بود او همچنین کارگردانی کرد Wonder Woman 1984 و طرفداران قادر خواهند بود تابستان امسال محصول نهایی را مشاهده کنند.

هنگام کار کردن ثور ۲ نتیجه نداد ، پتی جنکینز هیچ اراده ای ندارد. وی گفت: “من واقعاً چیزی برای گفتن در مورد مارول ندارم ، زیرا صادقانه ، آنها این شانس را در وهله اول به من دادند و انجام این کار امری عادی نبود.” Marvel Studios شانس زیادی را به خود می گیرد و داشتن جنکینز در آن زمان هیئت مدیره بزرگ خواهد بود ، اما او بیرون رفت و حق رای دادن خود را پیدا کرد تا بتواند این کار را انجام دهد.

در مورد افکار او ثور: راگناروکاو معتقد است هنگامی که Taika Waititi را آوردند ، شخص مناسبی را برای کار پیدا کردند. او می گوید: “آنها کارگردان صحیح ثور را پیدا کردند. Taika خیلی خوب برای Thor است. وای خدا ، من آن فیلم را دوست دارم. لحن او با Thor فقط استادانه بود. این احساس برای من Taika خالص بود.” تعداد زیادی از طرفداران MCU وجود دارند که با او موافقت می کنند ، و بیش از معدود کسانی که دوست دارند آنچه را که می توانست با او انجام دهند را می دیدند ثور ۲. می توانید بقیه مصاحبه را با پتی جنکینز در Vanity Fair بخوانید.

مباحث: ثور ۲ ، ثور ، زن شگفت انگیزمنبع مطلب