کارگردان استوارت گوردون در حالی که جهان ترسناک سوگوار از دست دادن یک افسانه است ، به یاد آورد


امروز به عنوان درگذشت فیلمساز کلاسیک فرقه کلاسیک استوارت گوردون ، خبرهای بسیار غم انگیز برای جامعه ترسناک به ارمغان می آورد. افسانه ای از ژانر ترسناک ، گوردون برای کارگردانی فیلم های ژانر مانند بسیار مشهور است دوباره انیماتور، از دور، عروسک هاو انواع دیگر این امر بدیهی است که طرفداران سراسر دنیا از این باخت بسیار ناراحت هستند و بسیاری از همکاران و معاصران گوردون از زندگی افسانه ای وی برای واکنش به این خبر به رسانه های اجتماعی رفته اند.

ملکه جیغ باربارا کرامپتون ، که در فیلم گوردون در کنار جفری کامبز بازی کرد دوباره انیماتور، همچنین به خبر انتقال گوردون در رسانه های اجتماعی واکنش نشان داده است. کرامپتون در توییتر خود می نویسد: “یک استعداد عظیم ، شکستن مرز و پر جنب و جوش ، کار او به خودی خود در یک کلاس بود.” وی می افزاید: “او لحظات بی شماری را بر روی فیلم خلق کرد که یکباره ، خنده دار ، ترسناک ، جسورانه و باهوش بودند. او به من حرفه داد. من یک دوست عزیز را از دست دادم. “”

مرتبط: استوارت گوردون ، مدیر ترسناک Iconic از Re-انیماتور ، از آن طرف ، در سن ۷۲ سالگی درگذشت

Don Coscarelli ، کارگردان Phantasm ، همچنین در توئیتر خود از خود در کنار گوردون ، جان کارپنتر ، گیلرمو دل تورو و سایر افسانه های ترسناک گرفته شده هنگام تولید سریال تلویزیونی ، عکس لمسی در توییتر خود منتشر کرد کارشناسی ارشد وحشت. “در ابتدا کارشناسی ارشد وحشت شام ، استوارت چیزی را بیان کرد که با هر فیلمساز ترسناک طنین انداز بود: “فیلم های ترسناک تلاشی برای کشته های خود ما هستند.” او با هشت کلمه پاسخ داد که چرا ما آنها را می سازیم و آنها را تماشا می کنیم. استوارت ، شما بهترین را ساخته اید. RIP ، دوست من ، “Coscarelli در این عنوان می نویسد.

میک گریس ، خالق کارشناسی ارشد وحشت و یک دوست شخصی به استوارت ، عکسی از خودش به همراه استوارت در رسانه های اجتماعی نیز منتشر کرد. گاریس می نویسد: “دانستن استوارت گوردون دوست داشتن استوارت گوردون بود.” گریس با تکرار افکار بسیاری از افراد دیگر ، در ادامه می افزاید: “یکی از مسترهای واقعی ترسناک و مردی شگفت انگیز و فوق العاده. او درخشان ، خنده دار و همیشه در صدر بازی خود بود ، بنابراین خداحافظی سخت است. ما شما را دوست داریم و دلمان برای شما تنگ شده استوارت. “

با الهام از کار گوردون ، شان مردگان و Edgar Wright ، کارگردان درایور کودک نیز درباره خبر درگذشت این فیلمساز اظهار نظر کرده است. با توجه به توئیتری ، رایت می نویسد: “متأسفم که از گذشت عالی استوارت گوردون می شنوید. همراه با زندگی حرفه ای اش در تئاتر و فیلم مستقل ، او برای فیلم هایی مانند از دور و گوهر ظالمانه ای که هست دوباره انیماتور. برای او یک پلاک در دانشگاه میسکاتونیک قرار دهید. “

طرفداران این فیلمساز در سراسر جهان غم و اندوه خود را نیز از طریق رسانه های اجتماعی ابراز کرده اند. یکی از هواداران در توئیتر خود می نویسد: “من این عشق را به وحشتی که خواهم داشت ، نداشتم اگر این برای استوارت گوردون نبود.” “رفتن به پاداش دادن دوباره انیماتور و از دور امروز با یادآوری چنین فیلمساز برجسته ای ، “دیگری را غمگین می گوید. تد گئوگان فیلمساز همچنین عکسی از گوردون و همسرش را منتشر کرد که این دو در سن ۱۸ سالگی بودند و نوشتند:” او تمام بهترین انرژی شما را امروز بفرستید. ” دیدن این نمایش بسیار مهم است و نشان می دهد که استوارت چقدر توسط جامعه ترسناک و فراتر از آن مراقبت می شود و از دست می رود.

گوردون با شروع کار خود در تئاتر ، در اواسط دهه ۸۰ کارگردانی فیلم ها را بر عهده داشت ، و کلاسیک فرقه بود دوباره انیماتور در سال ۱۹۸۵. یکی از محبوب ترین فیلم های او ، این فیلم به عنوان دوباره بازسازی شد Re-Animator: The Musical در سالهای اخیر با تولید ، کارگردانی و همکاری نویسندگی گوردون. او فیلم های ترسناک را دنبال می کرد از دور و عروسک ها قبل از ایجاد داستان برای کلاسیک دیزنی عزیزم ، من بچه ها را خرد کردم با برایان یوزنا و اد ناها. گوردون نیز قرار بود کارگردانی فیلم را انجام دهد ، اگرچه بیماری او را مجبور به ترک کردن قبل از شروع فیلمبرداری کرد. او بعداً دنباله را تولید کرد عزیزم ، من بچه را منفجر کردم همچنین.

ما همچنین گوردون را بخاطر کارش در چندین کلاسیک ژانر ترسناک خوب می شناسیم. این شامل کارگردانی نسخه ادگار آلن پو در سال ۱۹۹۱ است گودال و آونگ و تلنگر وحشت ماه قلعه فریکسهمراه با نویسندگی فیلمنامه فیلم برایان Yuzna slasher دندانپزشک. برخی از فیلم های قابل توجه دیگر گوردون شامل سرمایه گذاری علمی تخیلی است کامیون فضایی، فیلم ترسناک اسپانیایی Dagon، هیجان انگیز جرم پادشاه مورچه هاو درام ۲۰۰۵ ادموند ویلیام اچ. میسی را بازی کرد. او همچنین قسمتهای تلویزیونی را کارگردانی کرد عزیزم ، من بچه‌ها را خرد کردم: نمایش تلویزیونی، کارشناسی ارشد وحشتو از خود بترسید.

بازماندگان گوردون شامل همسر وی ، کارولین پردی گوردون است. برادر دیوید جورج گوردون؛ دختران سوزانا ، جیلیان و مارگارت گوردون؛ و چهار نوه ما به همراه همه کسانی که در این مدت گوردون را بهتر می شناختند تسلیت می گویم. این فیلمساز افسانه ای نیز برای همیشه مورد توجه طرفدارانش قرار خواهد گرفت و کار همیشگی او باعث می شود که حافظه وی برای همیشه زنده بماند. باشد که او در صلح استراحت کند. این خبر از تنوع به ما می رسد.

مباحث: ابهامات

منبع مطلب