کارت شتاب دهنده Blockchain Celo از Devs را برای رقابت با ۲۵K $ دعوت می کند

Celo’s Blockchain Accelerator Invites Devs to Compete for $25Kپروژه منبع باز Celo از نوآوران blockchain برای مشارکت در CeloCamp دعوت می کند ، یک ابتکار کارآفرینی است که به دنبال برجسته کردن پتانسیل ورود جهانی مالی ، پذیرش انبوه پول دیجیتالی و تسریع در راه اندازی بلاکچین است.

با اعلام مرحله جدید خود در ۲۰ مارس ، طبق این گزارش بیش از ۸۰ شرکت ، شرکت های سرمایه گذاری ، کارشناسان و افراد مورد حمایت قرار می گیرند. CeloCamp با هدف کمک به کارآفرینان غیرمتمرکز فناوری ، سرعت بخشیدن به پروژه های آنها و حمایت از آنها از طریق بودجه.

وب سایت “CeloCamp Blockchain Accelerator” می گوید که آنها در طول ۸ هفته اردوگاه بوت مجازی ۲۵،۰۰۰ دلار جوایز مسابقه توزیع می کنند ، که به منظور گردهمایی تیم هایی در سراسر جهان ساخته شده است که این شرکت آن را “متعهد به ساختن یک سیستم مالی باز است که ایجاد می کند. سعادت برای همه. “

جوایزی که در این مسابقه اهدا می شود

“مرحله ایده پردازی” از ۳ فوریه آغاز شد و قرار است تا ۱۰ آوریل ۲۰۲۰ ادامه یابد. در این مدت تیم ها در حال شکل گیری و به اشتراک گذاشتن ایده های خود و همچنین پیشرفت های خود بودند.

در مرحله ایده آل ، ۵ تیم به عنوان فینالیست انتخاب می شوند که این فرصت را دارند تا برای جایزه بزرگ ۱۰ هزار دلار رقابت کنند. علاوه بر این ، تیم برنده دعوت می کند تا برای دیدار با جامعه Celo و تیم C Labs به سان فرانسیسکو ، برلین یا بوئنوس آیرس سفر کند.

سپس مرحله “اردوگاه” که از ۲۰ آوریل آغاز می شود و تا ۱۵ ژوئن ۲۰۲۰ ادامه خواهد داشت ، جایی که مربیان شروع به کار با استارتاپ های ایده های خود خواهند کرد ، که همچنین راهنمایی های شخصی را برای شرکت کنندگان ارائه می دهند.

جایزه Celo Tenet

مقام دوم ۵۰۰۰ دلار (جایزه Celo Tenet) دریافت می کند و جایزه سوم شامل دادن ۲،۰۰۰ دلار به ازای هر ۵ تیم است که پروژه های آنها با فلسفه جامعه Celo مطابقت دارد: طراحی برای همه ، تلاش برای زیبایی ، نوآوری در پول و آغوش فروتنی.

Cointelegraph در تاریخ ۳۰ اکتبر سال ۲۰۱۹ در مورد یک مسابقه تحت حمایت دولت گزارش داد که در آن دولت گوانگژو در چین کمک مالی را به دو پروژه مرتبط با blockchain اعطا کند ، از یک صندوق ۱۴۰ میلیون دلاری برای تشویق به توسعه طرح های blockchain.

منبع مطلب