چگونه بهترین برنامه یادگیری زبان را انتخاب کنیم

Go World Travel Magazine - For Travelers, Adventurers, Explorers & Nomads


این مقاله ممکن است حاوی پیوندهای وابسته به شرکای مورد اعتماد باشد. اگر خرید کنید ، ممکن است یک کمیسیون کوچک دریافت کنیم. همه نظرات خود ما هستند و ما فقط چیزهایی را که توصیه می کنیم به اشتراک می گذاریم

با یک برنامه یادگیری زبان ، یک زبان جدید بیاموزید

اگر می خواهید یک زبان جدید یاد بگیرید ، شانس دارید. با برنامه های برتر یادگیری زبان امروز ، می توانید از مدرسه رسمی زبان پرش کنید و با استفاده از یک برنامه در تلفن خود ، یک زبان جدید بیاموزید.

علاوه بر اینکه بسیار اقتصادی است ، بهترین برنامه های یادگیری زبان شامل درس های ویدئویی و تمرین های متعدد است که می توانید از طریق آن تمرین کنید.

در صورت استفاده از برنامه یادگیری زبان مناسب ، یادگیری یک زبان جدید آسان است. Pexels / cottonbro

همچنین ، در حالی که دوره های زبان رسمی مطالبی را دارند که با هر دسته از ورودی دانش آموزان تکرار می شوند ، برنامه های یادگیری زبان به روزرسانی مداوم را دریافت می کنند تا محتوای تازه و نامحدودی را برای گسترش واژگان خود در اختیار شما قرار دهند ، دستور زبان خود را صیقل داده و برخی تمرین مکالمه را انجام دهید.

بهترین برنامه های یادگیری زبان کدام هستند؟

این که آیا شما در سفر بعدی خود یک زبان را برای برقراری ارتباط با افراد محلی یاد می گیرید ، با یک آشنایی به زبان مادری خود ارتباط برقرار می کنید یا می خواهید به مغز خود کمک کنید ، در اینجا سه ​​مورد از بهترین برنامه های یادگیری زبان در بازار وجود دارد.

بهترین برنامه های یادگیری زبان برای سفر بعدی شما

  • زبان ها: بیش از ۳۰
  • هزینه: حداکثر ۲۴۹ دلار برای اشتراک ۲ ساله
  • سازگاری: Android و iOS

این که آیا شما قصد یادگیری یکی از زبانهای پرطرفدارتر مانند انگلیسی ، ژاپنی ، آلمانی یا ایتالیایی یا زبانهای کمتر شناخته شده مانند لهستانی یا ویتنامی را دارید ، نمی توانید با برنامه Rosetta Stone اشتباه کنید.

می توانید از این واقعیت که توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده و واحدهای نظامی برای آموزش زبان های جدید به دانش آموزان خود استفاده شده است ، تأثیر این برنامه را ارزیابی کنید. این برنامه شامل چندین سطح از پیشرفته تا مبتدی است و اگر فکر می کنید قبلاً آنها را پوشانده اید ، می توانید بین آنها پرش کنید.

پیشنهاد ویژه: در اشتراک ۱۲ ماهه در Rosetta Stone صرفه جویی کنید

برای توجیه قیمت اشتراک شدید آن ، با رابط کاربری نرم و صاف خود کاربران را دوست دارد. کیفیت تصویر و فیلم بسیار روشن تر از سایر برنامه های موجود در بازار است. همچنین ، به شما امکان می دهد تا رابط آن را برای تکمیل شیوه های یادگیری خود سفارشی کنید.

سرانجام ، همانطور که توسط بررسی های مثبت بی شماری که Rosetta Stone از کاربران خود دریافت کرده است ، پیشنهاد می شود ، این برنامه بر توسعه تسلط گفتاری متمرکز است. شما همچنین می توانید یک عبارت عباراتی را با کلماتی که معمولاً استفاده می شوند دریافت کنید و در هنگام مسافرت مفید واقع شوید.

بسیاری از برنامه های یادگیری زبان برای انتخاب وجود دارد

  • زبان ها: ۱۵
  • هزینه: حداکثر ۶.۹۶ دلار تا ۱۲.۹۵ دلار در هر ماه برای هر زبان
  • سازگاری: Android و iOS

اول از همه ، گوشه هایی قطع نشده است تا برنامه بابلی در بودجه شما حفظ شود. در هر صورت ، مدل قیمت گذاری رقابتی آن بدان معنی است که می توانید اسپانیایی ، آلمانی ، فرانسوی ، چینی و سایر زبان ها را بدون ایجاد سوراخ در جیب خود بیاموزید.

Babbel جدای از آموزش زبان های جدید ، تلفظ ها را نیز توضیح می دهد ، مانند اینکه چرا صدای S در آلمانی مانند Z در انگلیسی به نظر می رسد. سایر برنامه های یادگیری زبان نیز این گزینه را دارند که می توانید تلفظ را بشنوید ، اما Babbel وقتی توضیحی را می دهد ، پیشرو است.

پیشنهاد ویژه: در هزینه ۱۲ ماهه بابل خود ۲۵٪ صرفه جویی کنید!

با این حال یکی دیگر از ویژگی های مفید این برنامه ، طرح ناخوشایند آن است. هنگامی که شما یک زبان جدید را یاد می گیرید ، ممکن است با دیدن خیلی زیاد کلمات به طور همزمان ناراحت شوید. از طرف دیگر ، اگر تنها یک کلمه در صفحه حاکم باشد ، حوصله می کنید. طرح مینیمالیستی Babbel مانع از هر دو سناریو می شود.

شما می توانید اشتراک ماهانه را همانطور که در بالا ذکر شد خریداری کنید ، یا اگر مایل به صرفه جویی در هزینه هستید ، اشتراک را با هزینه های بیشتر خریداری کنید: سه ماه (۲۷ دلار) ، شش ماه (۴۵ دلار) یا سالانه (۸۴ دلار).

نحوه انتخاب بهترین برنامه یادگیری زبان

  • زبان ها: ۹
  • هزینه: حداکثر ۳۰ دلار در هر ماه / ۲۴۰ دلار در سال
  • سازگاری: Android و iOS

بر خلاف دو برنامه دیگر در این بررسی ، FluentU یک پلتفرم ویدیویی ۲ در ۱ برای یادگیری زبان است. به غیر از ارائه برنامه تلفن های هوشمند ، فیلم های آنلاین نیز ارائه می دهد. این باعث می شود که برای کسانی که راحت تر به یادگیری زبان در صفحه بزرگ می پردازند ، این امر ضروری باشد.

دروس FluentU طیف گسترده ای از موضوعات از جمله هنر و سرگرمی ، سلامتی و سبک زندگی ، جامعه و سیاست را شامل می شود. برخی از محبوب ترین زبان های FluentU شامل اسپانیایی ، فرانسوی ، کره ای و (البته) انگلیسی است.

توسعه دهندگان FluentU وبلاگ زیبایی را در وب سایت خود حفظ کرده اند که می توانید هر زمان که با مشکلی روبرو شدید می توانید با آنها مشورت کنید. با این حال ، با استفاده از این برنامه خودمان ، می توانیم از تجربه بگوییم که احتمال اینکه هرچند که از این برنامه استفاده می کنید ، خراب شود.

یکی دیگر از مناطق که FluentU تحت تأثیر آن قرار گرفته است ، انواع ویدیوهایی است که از آن برای آموزش زبان استفاده می کند. با استفاده از کارتون های مورد علاقه شما ، اپرا صابون ها ، تبلیغات و حتی فیلم های موسیقی برای افزایش اعتماد به نفس شما به یک زبان خارجی. این باعث می شود این برنامه بسیار جالب برای مشورت باشد.

می توانید برای FluentU اینجا ثبت نام کنید.

برای یادگیری یک زبان زمان لازم است ، اما یک برنامه یادگیری زبان می تواند کمک کند.

آیا برنامه های زبان کار می کنند؟ هنگامی که با هر یک از بهترین برنامه های زبانی که در اینجا ذکر شده است مشورت کردید ، به طور مثبت به این سوال پاسخ می دهید. در حالی که آنها در قیمت خود ، تعداد زبانی که ارائه می دهند و رابط کاربری مورد نظرشان متفاوت است ، همه این برنامه ها یادگیری یک زبان جدید را بسیار ساده تر می کندمنبع مطلب