چاقوها پوستر باعث ایجاد فاصله گیری اجتماعی می شود


با وجود قریب به اتفاق جمعیت جهان که اکنون در انزوا قرار دارند و با دوری از فاصله اجتماعی ، به یک عبار و روشی بسیار رایج تبدیل شده است ، افراد پشت پرده آخرین فیلم کارگردان ریان جانسون ، چاقوها ، به رسانه های اجتماعی منتقل شده اند تا با صراحت مردم را از اهمیت این موضوع آگاه کنند. در این بحران coronavirus خیلی به مردم نزدیک نشوید.

بنابراین عنوان را می خواند ، که همراه با پوستر ویرایش شده برای این فیلم است که اکنون Benoit Blanc ، بازپرس دانیل کریگ را در وسط با شخصیت های کریس اوانز و آنا دو آرماس تمرین می کند که از راه دور اجتماعی مناسب و ایستاده ، راه دور به سمت ، تقریباً خارج از شلیک شاید با توجه به اتفاقاتی که در فیلم رخ می دهد ، بلان عاقلانه باشد که فاصله خود را بدون توجه به مسافت اجتماعی حفظ کند.

ارتباط: جیمز باند تقریباً دانیل کریگ را از چاقو نقش دور کرد

این البته در تضاد کامل با پوستر اصلی چاقوها ، که همه شخصیت ها با هم بسیار محکم کنار هم قرار گرفته اند. امروزه ، قرار گرفتن در برابر غریبه های بسیاری که در نزدیکی یکدیگر هستند ، دستور العمل فاجعه COVID-19 و همچنین مقابله با تحریم های دولت و توصیه های سازمان بهداشت جهانی است.

پوستر همه سرگرم کننده است ، اما همچنین پیام بسیار مهمی را در طول این همهگیری منتقل می کند. ترویج مسافت اجتماعی یکی از اصلی ترین دستورالعمل هایی است که برای کاهش سرعت انتشار ویروس کرون ویروسی بسیار آلوده COVID-19 داده شده است. این از پشت پستی است که هفته گذشته توسط این مقام رسمی ساخته شده است چاقوها بیرون حساب رسانه های اجتماعی ، کلیپی از بنوئیت بلان دنیل کریگ را “به آرامی” به اشتراک گذاشت و درخواست کرد اعضای خانواده ترومبی در حالی که وی تحقیقات خود را انجام می داد ، قرار بمانند. این کلیپ اکنون از طریق لنزهای همه گیر COVID-19 مشاهده شده است.

چاقوها بیرون یک اسرارآمیز قاتل مدرن است که در آن همه مظنون هستند. وقتی هارلان ترومبی رمان نویس مشهور جرم دقیقاً پس از ۸۵ سالگی در دارایی خود مرده پیدا می شود ، کارآگاه کنجکاوی و بدهکار بنویت بلان به طرز مرموزی وارد تحقیقات می شود. از خانواده ی اختلال عملکرد هارلان گرفته تا کارکنان فداکار وی ، بلان از طریق شبکه ای از مزارع قرمز و دروغ های خود خدمت می کند تا پرده از حقیقت مرگ بی موقع هارلان بگذارد. این فیلم ادای احترام ریان جانسون به اسرار آگاتا کریستی است که کارگردان می خواهد ژانر whodunnit را به دوران مدرن بیاورد.

در این فیلم بازیگران گروهی از جمله دانیل کریگ ، کریس اوانز ، آنا دو آرماس ، جیمی لی کورتیس ، مایکل شانون ، دون جانسون ، تونی کلت ، لیکیت استنفیلد ، کاترین لنگفورد ، جایدن مارتل و کریستوفر پلامر حضور دارند.

چاقوها بیرون این یک موفقیت مهم و تجاری محسوب می شد ، در حال حاضر ۹۷ درصد در روتین گوجه فرنگی ایستاده و ۳۱۲ میلیون دلار گیشه در سراسر جهان با بودجه ۴۰ میلیون دلاری در سراسر جهان به ارمغان آورده است ، و به لطف این یک دنباله در ماه فوریه سبز شد. دانیل کریگ قرار است نقش بنوای بلان را مجدداً مورد تردید قرار دهد ، اما به دلیل اینکه او در حال تحقیق در مورد یک راز کاملاً جدید است ، بقیه بازیگران از چهره های جدیدی تشکیل خواهند شد. این به ما تقدیر می کند حساب رسمی Twitter Knives Out.

پوسترهای پوستر فاصله دارد

مباحث: چاقوها

منبع مطلب