پیام روز توله سگ جان ویک همان چیزی است که جهان در حال حاضر به آن نیاز دارد


جان ویک روز ملی توله سگ شاد را برای همه آرزو می کند. حق رای دادن به عاشقان سگ تبدیل شده است که در عین حال عاشق خشونت و عذاب زیادی هستند. چاد استالسکی ، کارگردان ، در هنگام تهیه فیلم گفت: “ما یک فیلم سگ هستیم ، بنابراین مجبور شدیم ادای احترام واقعی به دوستان سگ خود بدهیم.” جان ویک: فصل ۳ – Parabellum. از زمان فیلم اول ، وقتی می بینیم که شخصیت ویک Keanu Reeves توله سگ خود را از دست می دهد که همسر سابقش درگذشته به او داده شد ، کراوات عاطفی فرنچایز به سگ های سگ بوده است. کارها از صخره شروع شد ، اما فیلم بعداً با نجات یک سگ نجات ، خودش را اصلاح کرد.

حساب رسمی توییتر جان ویک توییتر عکسی منتشر کرد که Keanu Reeves توله سگ عقاب خود را محکوم کرده است. این یک تصویر دلچسب برای کسی است که تا به حال فیلم را ندیده است و اگر با آن آشنایی داشته باشد ، صدای جیغ و پارگی را به صورت عمیق نشان داده است با این حال ، همه ما می توانیم در حال حاضر از برخی توله سگ های بیشتر در زندگی خود استفاده کنیم. در حال حاضر جهان در یک نقطه تاریک قرار دارد و میلیون ها نفر در آینده در خانه های خود گیر کرده اند.

رابطه: چرا دایان کیتون ناگهان در جان ویک ۳ قرار دارد؟

قبل از اول جان ویک چاد استالسکی می گوید که او و کارگردان دیوید لیچ نمی دانستند که آنها فیلم عاشق سگ را ساخته اند. دقایقی پس از آن نگذشته بود که آنها گودال گاو را به عنوان نمایشی جدید دیدند که “ارتباط عاطفی و سمبلیک توله سگ را فقط عادلانه (بودن) آواتار برای همسر و عشق خود و غم و اندوهی که او احساس کرد” نگه دارید. در مورد اینکه چرا عنصر سگ با فیلم اول کار کرده است ، استالسکی می گوید که آنها نمی خواستند با عشق معمولی یا “کودک مخفی” بروند تا به این فیلم احساسات بیشتری بدهند.

چاد استالسکی می گوید: “هر بهانه ای برای قرار دادن سگ در یک فیلم با ما جالب بود.” وقتی صحبت از ایجاد تفاوت در لحن احساسی می شود ، به نظر می رسید که سگ بهترین کار را می کند و این کاری است که بسیاری از فیلم های اکشن انجام نمی دهند. “هر کسی که می شناسم صاحب حیوان خانگی است و به دلایلی در فیلم های اکشن ، هیچ کس صاحب حیوان خانگی نیست.” وی در ادامه گفت: “ما فقط قصد داریم این مرد را به صورت پیوند واقعی با این حیوان تماشا کنیم.” این پیوند بخشی از چیزی است که باعث می شود طرفداران همه فیلم های Wick به عقب برگردند.

جان ویک: فصل ۲ و جان ویک: فصل ۳ – Parabellum عشق سگ را نگه داشته و با گودال گاو قهرمان ادامه می دهد. و اکنون ، جان ویک ۴ این روند را ادامه خواهد داد که سال آینده به تماشاخانه ها برود. در مورد انتخاب پیت بول ، این دلیل دیگری است که عاشق سگها این فیلم ها را دوست دارند. این سگها همیشه در لیست مورد استفاده قرار نمی گیرند ، بنابراین زیبا است که یک شخصیت را نجات دهد و از آن مراقبت کند. ویک محافظ گودال گاو است. می توانید از مقام رسمی خارج شوید جان ویک توییتر پیام حساب روز ملی توله سگ در زیر.

مباحث: جان ویک

منبع مطلب