پسران بد برای انتشار زودهنگام دیجیتال دارای خاتمه متناوب و خیلی بیشتر است


صنعت فیلم طی یک هفته گذشته با اختلال مستمر روبرو شده است ، به ویژه هنگامی که فیلم هایی مطرح می شوند که قرار است در آینده نزدیک به سینماها ضربه بزنند. با توجه به این که بسیاری از استودیوها تصمیم گرفتند فیلم های پرمخاطره خود را زودتر در سیستم عامل های دیجیتال منتشر کنند ، یک نمونه از نمونه این فیلم کمدی اکشن Bad Boys for Life است که از تاریخ ۳۱ مارس در دسترس خواهد بود. هم اکنون نیز مشخص شده است که نسخه دیجیتالی و همچنین انتشار نهایی Blu-ray ، DVD و ۴K Ultra HD حاوی بیش از ۵۰ دقیقه ویژگی های خاص و همچنین خاتمه جایگزین خواهد بود.

البته با توجه به نیاز به نگه داشتن اسپویلرها به حد مطلق ، هیچ جزئیاتی در مورد آن وجود ندارد پسران بد برای زندگی پایان متناوب ارائه شده است. با توجه به این که پایان تئاتر فیلم چقدر انفجار داشت ، جالب است بدانید که تفاوت ها در این نسخه چقدر متفاوت است. شاید برخی از شخصیت هایی که آن را از صحنه تئاتر زنده بیرون نکشیده اند ، این بار یا برعکس؟ یا شاید به همین سادگی باشد که با مقایسه آنچه که همه روی صفحه بزرگ دیدیم ، کمی متفاوت جلوه می کند.

مرتبط: پسران بد برای زندگی در اوایل ماه منتشر می شوند

با توجه به بقیه ویژگی های ویژه ای که Bad Boys 3 در نسخه های دیجیتال ، Blu-ray و ۴K Ultra HD ارائه می دهد ، این شامل صحنه های طولانی و متناوب و یک تور تخم مرغ عید پاک با هدایت کارگردانان عادل ال اربی و بلال فلاح ، و همچنین ویژگی های زیر: سوار یا مردن: ساختن پسران بد برای زندگی ، شرکای جرم و جنایت: پشت صحنه ها ، و این در مورد زمان است ، دومی که به ۲۵ سال تهیه کننده تاریخ Bad Boys ، جری بروکهایمر و بازیگران اختصاص داده است. و خدمه

نمایش ۱۷ سال پس از سال ۲۰۰۳ روی صفحه نمایش Bad Boys II، این سالها پسران بد برای زندگی بازگشت کارآگاهان مزاحم میامی ، با بررسی مایک لوتنی و ویل اسمیت و مارکوس بورنت مارتین لارنس در مورد تحقیقات در مورد قتل های مرتبط با گذشته آشفته مایک لورری بود. و همچنین دوتایی از اسمیت و لارنس ، پسران بد برای زندگی همچنین ونسا هودگنز ، الکساندر لودویگ ، چارلز ملتون ، پائولا نایز ، کیت دل کاستیلو ، نیکی جم و جو پانتولیانو در بازگشت به عنوان کاپیتان کنراد هوارد بازی می کنند. این فیلم به کارگردانی عادل ال اربی و بلال فلاح است و توسط کریس برمنر ، پیتر کریگ و جو کارناهان نوشته شده است.

پسران بد برای زندگی هم از نظر انتقادی و هم از نظر تجاری بسیار خوب عمل کرد ، با این فیلم که در حال حاضر با نمره ۷۷ درصد از منتقدین روتن گوجه فرنگی ، با نمره ۹۶ درصد از تماشاگران نشسته است ، این فیلم را به بالاترین رتبه در فیلم تبدیل کرده است پسران بد حق رای تا کنون از نظر تجاری ، پسران بد برای زندگی با بودجه ۹۰ میلیون دلاری تقریباً ۴۲۰ میلیون دلار در سراسر جهان جذب شد ، بنابراین در حال حاضر پرفروش ترین فیلم سال ۲۰۲۰ است.

با تعیین صحنه برای پیگیری ، انکار این که عنوان را هدر داده اند ، سخت است پسران بد ۴ زندگی، طرفداران بسیاری مشتاق هستند که بار دیگر اقساط سوم را تماشا کنند و ویژگیهای مختلف ویژه ، تخم مرغهای عید پاک و انتهای جایگزین را کشف کنند. پسران بد برای زندگی می آید از تصاویر Sony.

 • ۴K ULTRA HD ، BLU-RAY و BONUS DIGITAL MATERIALS
 • صحنه های گسترده و متناوب (از جمله انتهای جایگزین)
 • نتایج و Bloopers
 • سوار یا مردن: ساختن پسران بد برای زندگی
 • شرکای جرم و جنایت: صحنه های پشت صحنه
 • It’s About Time: 25 سال از تاریخ Bad Boys را با تهیه کنندگی جری بروکهایمر بازیگر و خدمه بگذران
 • عید پاک تخم مرغ: کارگردانان عادل و بیل با ما در گشت و گذار تعدادی از تخم مرغ های عید پاک و تماس تلفنی فیلم های Bad Boys قبلی
 • و بیشتر
 • مواد دی وی دی BONUS
 • صحنه های توسعه یافته و جایگزین
 • نتایج و Bloopers
 • و بیشتر
پسران بد 3 عکس
Bad Boys 3 Poster Art
Bad Boys 4K Cover Art
Bad Cover Blu-ray Cover Art
Bad Boys DVD Art

مباحث: پسران بد ۳ ، پسران بدمنبع مطلب