پرندگان طعمه ، خونین ، راه برگشت و موارد دیگر


با بسته شدن سالن های سینما در سراسر جهان ، مردم برای تماشای فیلم های جدید باید به جریان بپیوندند. خوشبختانه ، استودیوها همچنان می توانند نسخه های جدید را از آسایش خانه های خودمان در دسترس قرار دهند. نه تنها این ، بلکه خدمات استریم مانند Netflix نیز پیشنهادات جدیدی را ارائه می دهند ، همچنین دیزنی + و HBO می توانند نسبتاً اخیر جریانی را پخش کنند و بینندگان را با گزینه های فراوان در آخر هفته ترک کنند.

در این هفته چیز کمی برای همه وجود دارد ، از فیلم های بزرگ و غیر سنتی کتاب های طنز گرفته تا درام های متنوع. همچنین از گای ریچی ، یک جواهر خلافکار که از سال ۲۰۱۹ و خیلی موارد دیگر جریمه شده است ، دریافت کرده ایم. در اینجا برخی از فیلم های جدید که این هفته به سمت جریان می روند برای کسانی که به دنبال چیز جدیدی برای تماشا هستند ، در اینجا آمده است.

مرتبط: Netflix به طور موقت در ایالات متحده و اروپا پایین می رود

پرندگان طعمه – دیجیتال

پرندگان شکاری

بازگشت مارگت رابی به عنوان هارلی کوین ، تا حدودی بی صدا و از نظر مالی ، در سینماها پاسخی خاموش داشت ، اما پرندگان شکاری به تازگی زندگی جدیدی با انتشار اولیه دیجیتالی از برادران وارنر به وجود آمده است. اکنون در دسترس است ، جدیدترین اقتباسی از طنز DC ، هارلی کوین و یک باند از زنان قدرتمند گاتهام سیتی ، از جمله هانتسرس (مری الیزابت وینستد) و بلک کانین (جورنی اسولکت-بل) را می بیند. ) برای محافظت از کاساندرا قابیل جوان در برابر ماسک سیاه مضر (ایوان مک گرگور) تیمی کنید. پرندگان طعمه به کارگردانی کتی یان مورد استقبال منتقدین قرار گرفت و برای کسانی که آن را در سینماها از دست داده اند ، اکنون ممکن است زمان مناسبی برای بررسی روبی به عنوان هارلی برای اولین بار از زمان باشد. تیم خودکشی.

آقایان – دیجیتال

آقایان

برادران وارنر نیز به همین ترتیب تصمیم گرفت نسخه اولیه را به مدیر گای ریچی بدهد آقایان، که هم اکنون به صورت دیجیتالی در دسترس است. این به عنوان پیگیری ریچی در برنامه زنده عمل می کند علاءالدین و بازگشتی به فرم است ، از همان پارچه ای که جنایات قبلی او می پسندد بریده شده است ربودن یا RocknRolla. این فیلم بر روی شلوغی است که به عنوان یک مرد فوران می کند و از امپراطوری ماری جوانا در لوندا پول می گیرد. بازیگران این فیلم شامل متیو مک کاناوی ، چارلی هونام ، هنری گلدینگ و کالین فارل هستند.

راه برگشت – دیجیتال

راه برگشت

همچنین از برادران وارنر ، جدیدترین ها از کارگردان گاوین اوکانر را داریم که او را برای اولین بار با بن افلک دوباره پیوست. حسابدار. این بار ، این دو با هم جنجالی شده اند تا داستان یک الکلی بهبود یافته را بگویند که در پایان به مربیگری یک تیم بسکتبال در حال تلاش منجر می شود. راه برگشت قبل از تعطیلی فرصت زیادی در سینماها نداشت ، اما به نظر می رسید منتقدین و مخاطبان کمی از آن لذت ببرند ، زیرا در حال حاضر دارای رتبه ۸۳ درصد تصویب در روتین گوجه فرنگی است. کمی داستان الهام بخش می تواند چیزی باشد که در حال حاضر برخی از مردم به آن احتیاج دارند.

دولیت – دیجیتال

دلیتل

اراده دلیتل به عنوان یکی از بزرگترین بمب های بوکس در حافظه اخیر پایین می آیید؟ کاملا. آیا هنوز اولین فیلم رابرت داونی جونیور است که بعد از آن وارد بازار شد انتقام جویان: Endgame، که تبدیل به پرفروش ترین فیلم در تمام دوران شد؟ آره. به تنهایی ، همراه با بازیگران صوتی تمام ستاره که شامل تام هالند ، جان سینا و اما تامپسون است ، ممکن است برای توجیه این مسئله به عنوان یک ساعت کنجکاوی کافی باشد ، اگر هیچ چیز دیگری نباشد.

عکس خونین – دیجیتال

عکس خون

در یکی دیگر از انتشارات تئاتر عظیم اخیر که اوایل فیلم خود را در خانه پیدا کرده است ، سونی Bloodshot را که از سری Valiant Comics با همین نام اقتباس شده است ، بر روی دیجیتال منتشر کرد. وین دیزل به عنوان قهرمان مورد نظر ، یک سرباز سابق به نام ری گریسون بازی می کند که هنگامی که او را با استفاده از فناوری نانو در خون خود تحریک کنید ، به یک نیروی غیرقابل توقف تبدیل می شود. به کارگردانی David S.F. ویلسون ، این تلنگر ابرقهرمانی همچنین ایزا گونزالز ، توبی کببل و گای پیرس را بازی می کند.

من هنوز هم اعتقاد دارم – دیجیتال

من هنوز هم اعتقاد دارم

برای طرفداران درام های مبتنی بر ایمان یا کسانی که می خواهند KJ Appa را در خارج از محدوده خود ببینند رودخانه، Lionsgate من هنوز هم اعتقاد دارم در تاریخ ۲۷ مارس به صورت دیجیتالی وارد می شود. کارگردانی آن توسط اندرو اروین و جان اروین است که براساس داستان واقعی ستاره موسیقی مسیحی جرمی کامپ ساخته شده و به سفری عشق و باخت می رود. این فیلم هنوز یکی دیگر از فیلمهای اخیر برای اکران تئاترهایی است که زود به خانه می آید. در این بازیگران همچنین برت رابرتسون ، شانیا تواین و گری سینیس حضور دارند.

Unkorked – Netflix

بی پرده

این یکی از فیلم هایی است که قرار بود امسال در SXSW در آستین ، تگزاس بازی شود. متأسفانه این رویداد به دلیل اتفاقات جاری در جهان کنسل شد. خوشبختانه ، افرادی که نسبت به آن کنجکاو شده اند ، دیگر نیازی به انتظار طولانی برای دیدن ندارند بی پرده آنها برای تاریخ خود در ۲۷ مارس به نتفلیکس می رسند. این داستان یک مرد جوان را نشان می دهد که پدر خود را رها می کند و به دنبال مخالفت با پیوستن به مشاغل کباب خانوادگی ، رویای خود را برای تبدیل شدن به یک استاد سومری دنبال می کند. پنتیس پنی ، که پشت HBO است ناامن، فیلم را نوشت و کارگردانی کرد.

Blinded By the Light – HBO

پرده توسط نور

این نسخه جدیدی نیست ، اما نسخه ای است که سال گذشته به طرز غم انگیزی نادیده گرفته شد و سرانجام از تاریخ ۲۲ مارس راه خود را برای جلب رضایت HBO ارائه می دهد. پرده توسط نور با تحسین انتقادی گسترده روبرو شد ، اما نتوانست هیچ جادویی را در گیشه بدست آورد. این اتفاق در سال ۱۹۸۷ و در یک نوجوان پاکستانی برگزار می شود که با آشفتگی های نژادی و اقتصادی در لوتون ، انگلیس زندگی می کند. او شعر را به عنوان ابزاری برای فرار می نویسد ، اما وقتی همکلاسی او را با موسیقی بروس اسپرینگستین آشنا می کند ، به جوید الهام می گیرد که صدای خودش را پیدا کند و رویاهایش را دنبال کند. Gurinder Chadha درام کمدی خوب را کارگردانی کرد.

یک چین و چروک در زمان – دیزنی +

یک چین و چروک در زمان

سرانجام ، ما یک بلاک باستر نادیده گرفته شده دیگر داریم که می خواهد از طریق دیزنی + راه خود را برای جریان پخش کند. یک چین و چروک در زمان در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و اولین پیشنهادی بودجه بزرگ از فیلمساز تحسین شده و نامزد اسکار Ava DuVernay بود. این فیلم اقتباسی از رمان محبوب با همین نام توسط مادلین ل انگل است و مراکز مگ موری و برادر کوچکش را که پدرش به مدت ۵ سال گمشده است اقتباس کرده است ، از زمان کشف سیاره جدید و از وسایل اسرارآمیز برای سفر به آنجا استفاده کرده است. . با هدایت مسافران مرموز معروف به خانم واتسیت ، خانم کی و خانم کدام ، آنها به یک تلاش خطرناک روی می آورند. یک چین و چروک در زمان اکنون روی Disney + پخش می شود.

مباحث: جریان ، Netflix ، Amazon Prime ، Huluمنبع مطلب