پرده از تصویر Leaked Star Wars 1313 بازی ویدیوی Boba Fett را لغو کرد


برای بسیاری از پروژه های جنگ ستارگان که تاکنون شاهد آن خواهیم بود ، تعدادی از پروژه های غیرقابل توصیف وجود دارد که به دلایل مختلف هرگز به طور کامل تحقق نیافته اند. یک نمونه از این بازی بازی ویدیویی است جنگ ستارگان ۱۳۱۳، که در ابتدا در E3 2012 به نمایش گذاشته شد و قرار بود این بازیکن را تحت کنترل یک Boba Fett جوان قرار دهد و راه خود را از طریق عالم اموات زیربنایی در یک کهکشان بسیار دور ، دور از خانه کند. حال ، ما نگاه جدیدی به آنچه می توانست به عنوان تصویری از بازی پنهان شده بصورت آنلاین ظاهر شود ، داریم.

تصویر مورد نظر توسط کاربر LifeByTheSword به Reddit ارسال شد. در حالی که Reddit معمولاً در هنگام نشت ، در بهترین حالت سوال برانگیز است ، و مقایسه این عکس با مطالب قبلاً فاش شده از بازی ، به نظر می رسد این مقاله واقعی است. در آن ، ما می بینیم که Boba Fet ایستاده بر روی سکویی که مشرف به زیر بغل Coruscant است ، در اعماق سطح سیاره. تصویر با عنوان زیر به اشتراک گذاشته شد.

مرتبط: جنگ ستارگان Duo قطره ای مرموز ، آیا پو و فین آن را به سطح بعدی می رسانند؟

“اینجا یک تصویر واقعی در بازی از کنسل شده جنگ ستارگان ۱۳۱۳ است که نشانگر شخصیت بابا فت در عالم اموات کوروسکانت است …”

جنگ ستارگان ۱۳۱۳ برای پلی استیشن ۴ و Xbox One توسط LucasArts ساخته شده بود و قرار بود بازی ویدیویی تقریباً پنج تا ده سال قبل از وقایع امیدی تازه. در حالی که خیلی مرموز باقی مانده است ، “۱۳۱۳” در این عنوان به یک سطح واقعی در زیر Coruscant اشاره می کند که در آن اتفاقات دیگری نیز رخ می دهد ، به لطف یک کشف در یک پیش پرده گیم پلی که قبل از خاتمه بازی ساخته شده است. این برنامه همچنین این بود که آن را به طور بالقوه با برنامه Star Wars: Underworld مرتبط کنیم که توسط جورج لوکاس ساخته شد و هرگز به نتیجه نرسید.

متأسفانه ، به اندازه هر آنچه که دیده بودیم چشمگیر بود ، وقتی دیزنی در سال ۲۰۱۲ لوکاسفیلم را خریداری کرد ، همه چیز تغییر کرد. LucasArts در اوایل نقل و انتقالات عمدتاً در بازیهای سنگین قرار داشت و ادامه کار در این بازی بود. با این حال ، سرانجام دیزنی LucasArts را به طور کامل و با آن بسته کرد جنگ ستارگان ۱۳۱۳ در آب مرده بود کاتلین کندی ، رئیس جمهور لوکاسفیلم در سال ۲۰۱۵ اظهار داشت که بازی ممکن است کاملاً مرده نباشد ، زیرا او گفت که آنها به دنبال ماده هستند و “آنها نمی خواهند هیچ یک از این موارد را دور بیندازند.” با این حال ، ما در اینجا هستیم ، پنج سال بعد و هیچ چیز.

Electronic Arts در حال حاضر مشغول بازی های Star Wars Video تحت چتر دیزنی است. جبهه جنگ بازی ها کمی سنگین بود اما سال گذشته سفارش سقوط جدی از نظر انتقادی و تجاری موفقیت بزرگی را نشان داد. همچنین شایعاتی وجود دارد که پیرامون آن چیز جدیدی در جریان است شوالیه های جمهوری قدیم بازی ویدیویی ممکن است در آثار نیز باشد. حتما تصویر خود را از Reddit برای خودتان بررسی کنید. ما همچنین تریلر گیم پلی را برای کسانی که شاید هرگز فرصتی برای دیدن آن نداشته اند گنجانده ایم.

در اینجا یک تصویر واقعی از بازی از کنسل شده جنگ ستارگان ۱۳۱۳ نشان داده شده است که شخصیت اصلی Boba Fett را در دنیای زیرزمین Coruscant نشان می دهد … از r / StarWars

youtube | 7nDWUL1z-bk و @}

مباحث: جنگ ستارگانمنبع مطلب