وودی آلن ادعا می کند که تیموته چلامت به طور علنی او را فقط برای بدست آوردن اسکار محکوم کرد


وودی آلن ادعا می کند که تیموته چالامت به طور علنی او را محکوم کرد ، بنابراین او می توانست شانس کسب یک اسکار داشته باشد. آلن ادعا می کند در خاطرات جدید خود “Apropos of Nothing” که تازه این هفته بی سر و صدا منتشر شد. نویسنده / کارگردان مشکلی برای یافتن ناشر برای انتشار این کتاب داشت و بعداً وقتی انتشارات Arcade تصمیم گرفت که می خواهند آن را منتشر کنند ، شانس بیشتری پیدا کرد. این کتاب یک گزارش شخصی صریح و جامع از زندگی آلن است که به گفته وی است.

دیلان فارو ده ها سال ادعا می کرد که وودی آلن وقتی کودک بود به او حمله جنسی کرد. آلن با ادعا شدید این ادعاها را رد کرده و هرگز به جرم متهم نشده است. پس از شروع جنبشهای #MeToo و Time’s Up ، ادعاهای آلن بار دیگر مطرح شد. در آن زمان ، تیموته چالامت به تازگی کار خود را با کارگردان به پایان رسانده بود یک روز بارانی در نیویورک و در کارنامه اش درام لوکا گواداگنینو ۲۰۱۷ جایزه اسکار را بدست آورد با نام من تماس بگیرید. این بازیگر جوان سپس آلن را محکوم کرد و اعلام کرد که حقوق خود را که در این فیلم از دست می دهد به خیریه می دهد. آلن این حرفی را برای گفتن درباره مصیبت زد.

مرتبط: ترامپ پس از اینکه او برنده جایزه اسکار بهترین تصویر شد ، توسط استودیوی پارازیت مسخره شد

وی گفت: “هر سه مورد در Rainy day بسیار عالی بودند و از کار کردن لذت می بردند. تیموته بعد از آن علنا ​​اظهار داشت که پشیمان است از کار با من پشیمان شد و پول را برای امور خیریه می داد ، اما او به خواهرم سوگند یاد کرد که او باید این کار را انجام دهد ، زیرا او برای این کار آماده بود. اسکار برای با نام من تماس بگیریدو او و نماینده وی احساس کردند که اگر من را محکوم کند شانس بهتری برای پیروزی خواهد داشت. “

نامزدی اسکار تیموته چلامت در ۲۳ ژانویه ۲۰۱۸ اعلام شد ، که تنها هشت روز از آن زمان است که وی اظهار داشت که تمام پول خود را از یک روز بارانی در نیویورک به Time’s Up ، مرکز LGBT در شهر نیویورک ، و RAINN (تجاوز ، سوءاستفاده ، و شبکه ملی Incest). اگرچه Chalamet برای اسکار حاضر بود ، اما در نهایت با گری اولدمام که برنده شد ، باخت تاریک ترین ساعت. بنابراین حتی اگر آنچه وودی آلن ادعا می کند صحیح است ، واقعاً برای چالامت این همه کار را انجام نمی داد.

تیموته چالامت یک روز بارانی در نیویورک Costar Rebecca Hall درآمد خود را از این فیلم به Time’s Up نیز اهدا کرد. سلنا گومز ، که همچنین در این فیلم ستاره دار بود ، گفته می شود یک کمک مالی بزرگ به صندوق دفاع حقوقی Time (Time Up Up) انجام داده است که خیلی بیشتر از کار در این فیلم بود. در حالی که وودی آلن افراد زیادی راجع به او صحبت می کند ، افراد زیادی نیز مانند اسکارلت یوهانسون برای او ایستادگی می کنند.

وودی آلن بخش خود را در مورد تیموته چالامت بیان کرد و گفت: “به هر حال ، از کار با او پشیمان نشدم و هیچکدام از پول خود را پس نمی دهم.” او در ادامه از هر کس که در آن بود تعارف کرد یک روز بارانی در نیویورکبه خصوص سلنا گومز و اله فانینگ. او قبل از مقایسه فنینگ با دایان کیتون می گوید: “سلنا شایان ستایش بود. او همه کارهای سخت را انجام می داد ، و او زیبایی آن را کوبید.” می توانید برای گرفتن نسخه ای از خاطرات ، به انتشارات Arcade بروید.

مباحث: اسکار ، یک روز بارانی در نیویورکمنبع مطلب