هر چیزی برای جکسون باعث وحشت Exorcism می شود به سوپر فیوز کانادا کانادا


Vortex Words + Pictures اعلام کرده است که عکاسی اصلی بر ویژگی جدید ترسناک هر چیزی برای جکسون بسته شده است که پیش بینی می شود پاییز ۲۰۲۰ در Super Channel Fuse در کانادا به نمایش درآید. فیلمبرداری شده در مکان در باری ، انتاریو ، این فیلم توسط جاستین جی دیک ، فیلمساز فصلی کارگردانی شده است. دایک در بیانیه ای می گوید: “کل بازیگران و خدمه متصل به این پروژه فراتر از باورنکردنی است و به من اطمینان می دهد که من برای اولین بار به عنوان کارگردان وارد دنیای ترسناک می شوم.” وی اضافه می کند: “ما قصد داریم چرخش جدیدی را در ژانر مورد علاقه قرار دهیم و من نمی توانم منتظر بمانم تا این فیلم را با جهان به اشتراک بگذارم.”

چندین عضو بازیگران همچنین برای سوپر کانال فیوز اورجینال فاش شده اند ، چندین چهره آشنا را که ممکن است از سایر فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بشناسید ، معرفی کرده است. این فیلم توسط شیلا مک کارتی ساخته شده است که اخیراً در Netflix Original ظاهر شده است آکادمی چتربه همراه جولیان ریچینگز که نقشهای برجسته ای در آن داشتند یتیم سیاه و مافوق طبیعی. همچنین با بازی در فیلم هر چیزی برای جکسون کنستانتینا مانتلوس (خرد شدن کریسمس) ، جاش کروداس (قطبی) ، و کارآگاه ویلیام مرداک از رمز و راز مرداک خودش ، یانیک بیسون (گرگ دیگر)

فیلم های منتشر شده توسط Vortex Words + Pictures به دلیل توطئه های جالب و منحصر به فردشان شناخته می شوند ، و به صورت خلاصه نامه رسمی برای هر چیزی برای جکسون، این اولین ویژگی ترسناک دیک را ادامه می دهد. این فیلم در نقش مک کارتی و ریچینگز به عنوان آدری و هنری ، دو مادربزرگ و اندوه زاده که تنها نوه خود ، جکسون را به دلیل تصادف رانندگی از دست داده اند ، بازی می کند. برای مقابله ، هانری ، یک پزشک ، “بیمار باردار خود را با هدف انجام” Exorcism برعکس “، آدم ربایی جکسون را در درون فرزند متولد نشده اش ربوده است. اکنون این یک مسابقه در برابر زمان برای زن و شوهر است ، و همچنین به عنوان یک زن باردار می تواند راهی برای فرار از تعقیب و گریبی که بر خودشان ایجاد کرده اند ، پیدا کند.

جاستین جی دایک با کارگردانی بیش از ۲۵ فیلم و دهها قسمت سریال ، که به عنوان کارگردانی فعالیت می کند هر چیزی برای جکسون. کار قبلی وی به عنوان کارگردان شامل سریال اصلی نتفلیکس است Ponysitters Club و تعداد انگشت شماری از فیلم های تلویزیونی کریسمس. پوشیدن کلاه های بسیاری ، کار دایک در تجارت فیلم نیز شامل استین هایی به عنوان کارگردان ، فیلمبردار ، سردبیر و تهیه کننده است. تولید هر چیزی برای جکسون بیل مارک هستند (گرگ) ، کریستوفر ژیروکس (من مردگانت را خواهم گرفت) ، کیت کوپر (نویسنده ، کریسمس بسیار کشور) ، و دایک (سریع و خزدار) جسی ایکمن نیز به عنوان تولید کنندگان اجرایی در هیئت مدیره حضور دارند (Survival of the Dead) ، جاستین ربلو (متحد ما فن) ، و آدری کاممینگز (او هرگز درگذشت)

هر چیزی برای جکسون پیش بینی می شود در پاییز ۲۰۲۰ ، در فیوز سوپر کانال فیوز در کانادا به نمایش درآید ، اما هنوز تاریخ رسمی این شرکت هنوز مشخص نشده است. اکران A71 حق بقیه فیلم را در اختیار فیلم قرار خواهد داد. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد استودیو و سایر تولیدات دیگر آنها را بخوانید ، که شامل این موارد است پلیس دیگر گرگ، هلمینگتونو رها شدهبا مراجعه به وب سایت رسمی کلمات Vortex + تصاویر.

هر چیزی برای تصویر شماره 1 جکسون
هر چیزی برای تصویر شماره 2 جکسون
هر چیزی برای تصویر شماره 3 جکسون

مباحث: هر چیزی برای جکسون ، جریانمنبع مطلب