هتل های ترامپ به عنوان بخشی از محرک کورو ویروس ، سدی در کمک های فدرال دریافت نخواهند کرد

Trump hotel


هتل ترامپ

بسته کمک های فدرال ۲ تریلیون دلاری با هدف کمک به مشاغل از طریق رکود اقتصادی ناشی از بیماری همه گیر کورو ویروس توافق شده است. اما ، هتل ها و استراحتگاه های گلف دونالد ترامپ سکه ای دریافت نمی کنند.

این بسته در اصل توسط دموکراتهای سنا صورت گرفت اما فقط با احتیاط های مختلف.

به گفته رهبر اقلیت مجلس سنا ، چاک شومر ، یک نکته مهم این است که مشاغل رئیس جمهور هیچ وجهی فدرال دریافت نمی کنند. وی افزود که دموکرات ها “بهبود قابل توجهی” در این لایحه کسب کردند.

یکی از شرکتها مشاغل را متوقف می کند:

from تحت کنترل رئیس جمهور ، معاون رئیس جمهور ، اعضای کنگره و روسای ادارات اجرایی از دریافت وام یا سرمایه گذاری از برنامه های خزانه داری. “

کلوپ محبوب مار-لا-لاگو در Palm Beach بسته شده است و هتل های مختلف Trump در فلوریدا تعطیل شده اند. به دلیل کمبود مهمان ، سایر دارایی های هتل ترامپ به سختی برخورد کرده اند و بیشتر هتل ها مجبور به اخراج کارگران هستند.

موارد دیگر در این لایحه حمایت از کارگران و محدودیت های مربوط به خرید سهام و محدودیت پاداش های اجرایی برای شرکتهای هواپیمایی است که با پرداخت وثیقه همراه هستند.

از ترامپ در کنفرانس مطبوعاتی کارگروه ویروس کاخ سفید خواسته شد که آیا وی متعهد شود که هیچ یک از پول های محرک به سمت تجارت خود نرود.

رئیس جمهور ابراز تعجب کرد که “هیچ کس اهمیتی ندید و یا گفت” خیلی ممنون “که او حقوق سالانه رئیس جمهور را بیش از ۴۰۰۰۰۰ دلار بخشیده است.

ببین من دویدم و همه می دانستند که من ثروتمند هستم. من یک شرکت عالی ساختم و مردم این را می دانستند. اما من قبول کردم که کارهایی را که لازم نیست انجام دهم. من هنوز مجبور نیستم اما شرکت من – من به بچه ها گفتم ، که آن را اداره می کنند – من آن را اجرا نمی کنم. اما من به آنها گفتم ، ‘با شرکت های خارجی برخورد نکنید. معامله نکنید … “من مجبور نیستم این کار را انجام دهم. من می توانستم تازه دویدم و باید – اصلاً مجبور نبودم این کار را انجام دهم.

“و به جای اینکه از شما تشکر کنم ، مجدداً موافقت نکردم که انجام دهم ، اما فقط این کار را نکنم ، همیشه مدفوع می شوم.

“بنابراین من آموخته ام – بگذارید ببینیم که چه اتفاقی می افتد زیرا ما باید برخی از این شرکت های بزرگ را نجات دهیم. آنها می توانند شرکت های بزرگی باشند ، به معنای واقعی کلمه ، طی چند هفته. ما باید آنها را نجات دهیم.

منبع مطلب