نوارهای شنیداری اصلی شان آستین را تماشا کنید


شان آستین نوار استماع خود را برای The Goonies منتشر کرده است. این بازیگر در طول سال ها بارها از تجربه صحبت کرده است ، اما این اولین بار است که مردم نوار واقعی را دیده اند. آستین در آن زمان ۱۳ ساله بود و همانطور که او این موضوع را می گوید ، هنگام ورود به امبلین ، از تمام اوضاع به شدت عصبی بود. بعداً به استین نقش مایکل “میکی” والش داده شد و بقیه تاریخ است.

Goonies نوار استماع توسط شان آستین برای طرفداران ارسال شد ، زیرا همه ما مسافت اجتماعی را تمرین می کنیم و در داخل خانه می مانیم. او نوار را با عنوان زیر نوشت: “استماع Goonies من. هی ، شما بچه ها ، من ۳۵ سال صبر کرده ام تا این را با شما به اشتراک بگذارم! ” وی سپس از پیروان خود خواست که ۱ دلار به صلیب سرخ اهدا کنند و در صورت امکان خون دهند. بسیاری از افراد مشهور برای سرگرمی مردم در حال حاضر از سر راه خود خارج می شوند و ویدئوی آستین برای همه طرفداران مورد نیاز است Goonies.

مرتبط: نمایش تلویزیونی دوباره تصویب Goonies در روباه با کارگردان اصلی اتفاق می افتد

شان آستین بیش از یک بار در طی سالیان متمادی عنوان کرده است که با وی مشکلاتی روبرو بوده است Goonies آزمون. این درست از آغاز ویدئویی که او منتشر کرده است مشهود است. او خطوط ، لکنت زبانها را لکه دار می کند و دلسرد می شود ، اما به راحتی می توان متوجه شد که چرا به او نقش داده شده است. در ۱۳ سالگی ، آستین از مضرات میکی برخوردار بود و او انتخاب کاملی بود ، حتی اگر گفته می شود که استیون اسپیلبرگ پس از اینکه آستین خط را خط زد ، از استماع خارج شد. صرف نظر از این ، این یک سفر برای دیدن این بخش از تاریخ Goonies است.

Goonies در سال ۱۹۸۵ آزاد شد و در گیشه ضربه ای به دست آورد و بیش از ۱۲۴ میلیون دلار کل بودجه جهانی ۱۹ میلیون دلاری ناخالص درآمد. استیون اسپیلبرگ داستان اصلی را نوشت ، که بعداً توسط کریس کلمبوس برای صفحه نمایش بازنویسی شد ، در حالی که ریچارد دونر وظایف کارگردانی را بر عهده گرفت. این فیلم از آن زمان به یک کلاسیک فرقه تبدیل شده است و از طرف کتابخانه کنگره به عنوان “از نظر فرهنگی ، تاریخی یا زیبایی شناختی مهم” برای ثبت در فهرست ملی فیلم های ایالات متحده انتخاب شده است.

اکنون ده ها سال است که صحبت از عاقبت صحبت های صورت گرفته است ، اما به نظر نمی رسد که یکی از اینها به نتیجه برسد ، اگرچه یک راه اندازی مجدد Goonies همیشه ممکن است. ریچارد دونر و بیشتر بازیگران ، از جمله شان آستین و کوری فلدمن ، کاملاً درباره این ایده صحبت کرده اند ، اما احتمالاً این اتفاق به روشی سنتی نخواهد افتاد. یک سری جدید Fox بدون عنوان ، داستانی را براساس دانش آموزان فیلم در حال تیراندازی از فیلمبرداری فیلم کلاسیک به تصویر می کشد. در حالی که این نمایش جالب به نظر می رسد ، این دنباله ای نیست که طرفداران منتظر آن بودند. حداقل می توانیم اکنون بخشی از تاریخ فیلم اصلی را ببینیم. می توانید پست اینستاگرامی شان آستین از نوار استماع وی را در زیر بررسی کنید.

مباحث: اهداف

منبع مطلب