مطابق نظرسنجی اخیر ، سوپرمن ابرقهرمان محبوب آمریکا است


این بحثی است که از زمان طلوع آفتاب باران شده است ، بزرگترین ابرقهرمان کیست؟ این سؤال فریبنده و ساده باعث شده است تا تعداد نامحدودی از نبردهای لفظی ، دعواهای فروشگاه های طنز و اختلافات اینترنتی خشمگین شود ، به طوری که هر یک از افراد دارای یک انتخاب مناسب و خاص خود و همچنین دلایل متنوعی برای پشتیبان گیری از آن هستند. خوب ، همین سؤال اخیراً از مردم آمریکا پرسیده شد ، و پاسخ ، نه شگفت آور ، سوپرمن بود.

 • محبوب ترین ابرقهرمانان در آمریکا
 • ۱. سوپرمن
 • ۲. مرد عنکبوتی
 • ۳. بتمن
 • ۴- کاپیتان آمریکا
 • ۵. مرد آهنین
 • ۶. زن شگفت انگیز
 • ۷. آکوامان
 • ۸. کاپیتان مارول
 • ۹. پلنگ سیاه
 • ۱۰. ولورین

مرتبط: سوپرمن ۲ لغو بازگشت هنوز براندون روت را ناامید می کند

این نظرسنجی که این پاسخ نسبتاً قطعی را برای سؤال کهنسال “ما چه کسی ابرقهرمان مورد علاقه شماست” به دست آورد ، بر روی ۲۰۰۰ آمریکایی انجام شد که هرکدام از آنها خواسته بودند تا به عزیزترین شخصیت قدرتمند و اسپندکس بپردازند. در پایان ، سوپرمن با ۴۷ درصد آرا رهبری این بسته را به عهده گرفت.

داغ روی کفش پاشنه بلند خود همسایگی دوستانه Spider-Man بود که با ۴۶ درصد در رتبه دوم و با شوالیه تاریک ، مقام دوم را کسب کرد بتمنبا ۴۵ درصد در رتبه سوم قرار دارد. بدون شک این سه نفر به زودی در حال مبارزه با آن هستند. موارد دلخواه جهان سینمایی مارول کاپیتان آمریکا و مرد آهنین ۵ امتیاز را به ترتیب با ۴۲ درصد و ۴۱ درصد به اتمام رساند.

این نظرسنجی بسیار مهم توسط OnePoll و به سفارش ویزیم آناهیم پیش از افتتاح پردیس Avengers در پارک ماجراجویی دیزنی کالیفرنیا انجام شده است ، این نظرسنجی در مورد ابرقهرمانان ، شرورها و چقدر طرفداران عاشق شخصیت های کمیک بوک خود هستند. وقتی از شما سؤال می شود که چه کسی در یک نبرد پیروز خواهد شد ، پاسخ دهندگان معتقدند سوپرمن بر بتمن پیروز خواهد شد ، که فکر می کنید آن بحث خاص را برای استراحت قرار می دهد ، اما بدون شک کسانی خواهند بود که نمی توانند بیشتر اختلاف نظر داشته باشند و نظر خود را در مورد هر کسی که گوش دهند بیان کنند. . دو شخصیت اصلی کمیک بوک در هر دو صفحه کمیک و در صفحه بزرگ و کوچک چندین بار به ضرب و شتم رسیده اند که پیروز هر بار متفاوت است.

یکی از مشهورترین دعوا بین این دو تا پایان رمان گرافیکی نمادین فرانک میلر رخ داد شوالیه تاریکی برمی گردد پس از آن بتمن با پیروزی با مرد کریپتونیت ، مرد فولادی را به پیروزی رساند. این نبرد سپس تا حدودی برای Zack Snyder’s اقتباس شد Batman V Superman: Dawn of Justiceکه با لحظه کنونی بدنام “مارتا” به پایان رسید.

در کل ، پاسخ دهندگان بچه های خوب را به افراد بد ترجیح می دهند که اکثریت قهرمانان را نسبت به افراد شرور انتخاب می کنند. هنوز، جوکر با ۳۱ درصد در صدر لیست افراد شرور قرار دارد گربه زن و زهر جمع سه تیم برتر. از میان شرکت کنندگان ، شصت و چهار درصد از آنها خود را طرفداران ابرقهرمانان می دانستند ، با روش مورد علاقه خود برای شرکت در مسابقات تصادفی برای تماشای اقتباس های صفحه بزرگ شخصیت های کمیک بوک.

از پاسخ دهندگان نیز سؤال شد که چه ابرقدرتی را برای خود انتخاب خواهند کرد ، با آنکه اکثریت خواهان قدرت نامرئی هستند (زیرا مردم خزنده هستند) ، به دنبال آن شفابخشی فوق بشری یا توانایی سفر در زمان. این به ما خوش آمد می گوید Newsarama.

مباحث: سوپرمنمنبع مطلب