مراقب شرارت های حومه باشید


مراقب شرارت های حومه باشید. Vivarium رویای بت پرستی از مالکیت خانه را به یک کابوس وجودی تبدیل می کند. جایی که شادی بچه دار شدن به ابزاری برای شکنجه و ستم تبدیل می شود. کارگردان ایرلندی ، لورکان فینگان ، هیجان روانشناختی خود را با استعاره ها بار می دهد. رویکرد او در ابتدا جذاب است. سپس این فیلم به طور قابل توجهی به اوج هومر می رسد. ویواریوم یک قسمت پر کننده از است آینه سیاه در یک فیلم بلند قرار گرفت.

Gemma (Imogen Poots) یک مدرس مدرسه ای مهربان است. دوست پسر او ، تام (جسی آیزنبرگ) ، یک باغبان به همان اندازه خوش اخلاق است. این زوج جوان تصمیم می گیرند یک خانه را با هم خریداری کنند. آنها توسط مارتین (جاناتان آریس) ، یک عامل املاک و مستغلات واقعاً عجیب و غریب ، متقاعد شده اند تا از یک پیشرفت جدید جالب به نام Yonder دیدن کنند. جما و تام مارتین را به یک محله کوکی در خانه های استعماری پرخاشگر ، چمن مصنوعی و نرده های پیکی می روند.

مرتبط: Imogen Poots شیرجه ها را به وحشت های روانشناختی Vivarium می اندازد [Exclusive]

هنگامی که مارتین در هنگام ارائه خانه نه از بین رفت ، Gemma و Tom مشتاق ترک شدن هستند. آنها به زودی یاد می گیرند که فرار از یوندر غیرممکن است. مهم نیست که کجا چرخانده یا تا چه حد رانندگی کنند ، نه مقصد نهایی آنهاست. جعبه های مقوایی از مواد غذایی در آستان آنها قرار دارد. به دنبال یک غافلگیر کننده و حتی خیره کننده تر ، یک پسر بچه.

همه چیز درباره یوندر دنیاست. غذای آنها بی مزه است. ابرها تصاویر آینه ای از یکدیگر هستند. داستان هنگامی که پسر (Eanna Hardwicke) با سرعتی نگران کننده رشد می کند ، به طرز حیرت انگیزی پیش می رود. او برای غذا و توجه فریاد می زند. او هر حرکت خود را تقلید می کند و مشاهده می کند. Gemma و Tom از موجود وحشت دارند. وقتی تام نسبت به پسر خشن می شود ، Gemma به طور غریزی از “آن” محافظت می کند. تلاش های او برای کشف اسیران و رمز و راز پسران به نوبه خود تاریک می شود.

ویواریوم عنوانی مناسب برای فیلم است. این زوج تحت مراقبت حیوانات قرار گرفته اند. مجبور به پرورش کودکی بدون عشق و دلسوزی می شوند. لورکان فینگان (بی نام) فیلم را با صحنه ای مرگبار از طبیعت باز می کند. Gemma برای یک دانش آموز توضیح می دهد که طبیعت می تواند بی رحمانه باشد. اما نتیجه نهایی نه بی روح و یا ناعادلانه نیست. این فقط راه دنیا است. گرفتار شدن در Yonder تلاش می کند تا این موازی را از طریق عناصر ترسناک و علمی تخریب کند. دیدگاه فینگان از زندگی حومه شهر کاملاً واضح است. علاقه من به داستان و سرنوشت آنها کم شد. فرض او به سادگی نازک است.

مسئله مهم رفتار زوج در قبال پسر است. ویواریوم اعتبار کافی یا ستون فقرات به بشریت نمی دهد. این کاملاً بیگانه و یک تهدید است. این برای شخصیت های اصلی و مخاطب واضح است. Gemma و Tom خیلی راحت گاو هستند. آنها موشهای آزمایشگاهی بی ذهن یا کاملاً غریزی نیستند. با ترس از سوء رفتارهای غیب آنها ، بی پایان نمی توان وضعیت را دیکته کرد. سرانجام نقطه انتقام نسبت به پسر به دست هر دو شخصیت می رسید. شما با تهدید نگهبانان ، توجه فرماندار را جلب می کنید.

افسوس که وحشت زندگی در یک اتاق خواب سه خوابه ، دو خانه حمام. ترسناک هنوز با یک همراه خوب و کودک دلپذیر نمایش نشان می دهد. یک زبان در پاسخ گونه به حومه دیستوپی لورکان فینگان – سایپرز ، باشگاه دانش ویواریوم مرا بعد از عمل دوم گم کرد. انتظار بیشتری از موشهای صحرایی داشتم. ویواریوم تولیدی از XYZ Films ، Fantastic Films و Screen Ireland است. این بنا به درخواست ۲۷ مارس از Saban Films منتشر می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=ywzmicMitN0

مباحث: ویواریوم

نظرات و عقاید بیان شده در این مقاله از نظر نویسنده است و لزوماً منعکس کننده سیاست رسمی یا موضع Movieweb نیست.منبع مطلب