مایکل بیین به عنوان یک شکارچی فضل به The Mandalorian Season 2 پیوست


یک افسانه علمی تخیلی معتبر در حال پیوستن به این گروه است جنگ ستارگان کائنات. مایکل بیه ، بهترین بازی برای نقش هایش در بیگانگان و نابودگر، برای نقش آفرینی در فصل Mandalorian 2 امضا شده است. فصل گذشته فیلم های سریال اکشن در حال تولید است که اخیراً فیلمبرداری آن بسته شده است. Biehn به یک بازیگر بطور فزاینده و جذاب فصل ۲ می پیوندد که شامل چهره های برگشتی مانند پدرو پاسکال به عنوان ماندو می شود ، و اجازه نمی دهیم Baby Yoda و برخی از موارد جدید را فراموش کنیم.

براساس گزارش های مختلف ، مایکل بیین برای ایفای نقش در این رقابت ها امضا کرده است ماندالوریایی. مانند بسیاری از بازیگران در این مرحله برای a جنگ ستارگان پروژه ، کمی شناخته شده است. جالب اینجاست که گفته می شود بیهن با شکارچی فضل رقیب شخصیت پدرو پاسکال بازی خواهد کرد و این دو گذشته با یکدیگر گذشته اند. آیا آنها به دنبال همین فضل و نعمتها می روند و سعی می کنند یکدیگر را بیرون ببرند؟ آیا آنها با اکراه ضمن تلاش برای گذراندن گذشته خود ، تیمی می کنند؟ سؤالات بیشتر از پاسخ در این مرحله ، اما این یک تحریک جذاب است. هنوز مشخص نیست که در این زمان چند قسمت از او ظاهر خواهد شد.

رابطه: روزاریو داوسون آیا Ahsoka Tano در فصل ۲ ماندالوریا است

این بازیگر ۶۳ ساله در طول سالها در تعدادی از فیلم های قابل توجه ظاهر شده است ، از جمله در بیگانگان به عنوان هیکس. مایکل بیه نیز در کارگردانی کلاسیک علمی تخیلی جیمز کامرون در فیلم ستاره دار شد نابودگر به عنوان کایل ریز بلکه جالب اینکه در یک زمان گزارش شده است ماندالوریایی در حال استفاده از عنوان کاری “هاکلبری” بود که اشاره ای به نقش برجسته معروف بیه از سال ۱۹۹۳ داشت سنگ قبر، که در آن ، بازیگر غیرقانونی جانی رینگو بازی کرد. برخی از اعتبارات دیگر بیهن نیز شامل می شود ترور سیاره و پرتگاه.

این درست بعد از اینکه فاش شد که روزاریو داوسون به عنوان Ahsoka Tano بازی کرده است ، که به عنوان نخستین فعالیت زنده برای طرفداران محبوب از جنگ های کلون و شورشیان. با این کار ، فصل ۲ در حال شکل گیری است تا این اتفاق کاملاً رخ دهد جنگ ستارگان عاشقان اگرچه ، جزئیات خاص به سختی می توان نتیجه گرفت. ما می دانیم که Giancarlo Esposito به عنوان Moff Gideon باز خواهد گشت ، که آخرین بار دیدیم که در فینال فصل ۱ دارنده Darksaber است. شورشیان طرفداران از قبل شروع به جمع آوری قطعات کرده اند و با آمدن Ahsoka به نظر می رسد Sabine Wren احتمالاً نمی تواند خیلی عقب باشد.

در حالی که برخی از فیلم های تولید شده در دوران لوکاسفیلم دیزنی اثبات شده اند که تفرقه افکنی است ، ماندالوریایی موفق شد هم از طرف منتقدین و هم از طرفداران عشق زیادی پیدا کند. این استدلال است که تبدیل به دوست داشتنی ترین جنگ ستارگان چیزی که باید تحت رژیم دیزنی به وجود بیاید. جان فاووو به عنوان نماینده نمایش در دیزنی + در حال بازگشت ، دیو فیلونی به عنوان کارگردان و تهیه کننده بازگشت. ماندالوریایی فصل ۲ هنوز تاریخ مشخصی از انتشار ندارد اما در حال حاضر قرار است در اکتبر وارد شود. ما مطمئن خواهیم بود که هرگونه اطلاعات بیشتر در دسترس شما قرار خواهد داد. این خبر برای اولین بار توسط Making Star Wars گزارش شده است.

مباحث: The Mandalorian، Star Wars، Disney Plus، Streamingمنبع مطلب