مادونا در وان حمام می رود تا یک ویدیوی کوروناویروس بحث برانگیز ارائه دهد


مادونا تصمیم گرفت تا کروناویروس PSA را از وان حمام شیرین و گلدان گل سرخ خود تحویل دهد. وی در ادامه گفت: این بیماری تبعیض قائل نیست. COVID-19 در این نقطه در سرتاسر جهان است و به میلیونها نفر گفته شده است که برای کاهش سرعت گسترش در داخل خانه هستند. این شامل افراد مشهور جهان می شود که مانند همه بقیه ما عصبانی شده اند و مادونا به تازگی با این جفت فیلم های رسانه های اجتماعی شواهد بیشتری در مورد آن ارائه داده است.

آخر هفته ، مدونا محروم شد و وارد حمام او شد تا کروناویروس PSA خود را تحویل دهد. او می گوید: “این چیزی است که در مورد Covid-19” وجود دارد ، پس زمینه موسیقی پیانو کند. “این مهم نیست که شما چقدر ثروتمند باشید ، چقدر مشهور هستید ، چقدر بامزه هستید ، چقدر باهوش هستید ، در کجا زندگی می کنید ، چند ساله هستید ، چه داستانهای شگفت انگیزی را می توانید بگویید.” این یک نوع عجیب است ، اما این مادونا است که ما در اینجا در مورد آن صحبت می کنیم. او نظر خود را با روشی بسیار مدونا بیان می کند.

این خواننده ۶۱ ساله در ادامه گفت: “این تساوی بخش عالی است و آنچه در مورد آن وحشتناک است ، این است که چه چیزی در این باره عالی است.” مادونا در ادامه به ۱۴.۹ میلیون دنبال کننده خود می گوید “آنچه در این مورد وحشتناک است این است که همه ما را از جهات مختلف مساوی ساخته است – و آنچه در مورد آن جالب است این است که این امر همه ما را از جهات مختلف برابر کرده است.” بسیاری از افراد به دنبال مثبت بودن کروناویروس نبوده اند ، اما به نظر می رسد وی تلاش کرده است این کار را انجام دهد. بخش نظرات در این ویدئو کابوسی آشکار است که افرادی که بخاطر ثروتمند شدن و توانایی رفتن به وی می توانند از آنجا خارج شوند ، امتحان کردند هر وقت می خواستند.

در حالی که فیلم وان وان کافی بود ، مادونا تمام نشد. او هنوز در یک فیلم دوم در حمام است اما در این زمان با لباس هایش. او یک برس مو را می گیرد و شروع به آواز خواندن یک تقلید از آهنگ hit خود “Vogue” می کند ، اما در کلمات “ماهی سرخ شده” اضافه می کند و در مورد خارج شدن از ماکارونی می خواند. “زندگی در روزهای ویژه … از خدا بخاطر تخیل و ماهی سرخ شده تشکر می کنم!” این یک چیز عجیب و غریب است و حتی استاد تقلید گر عجیب آل یانکوویچ مجبور به اظهار نظر در مورد آن شد. یانکوویچ می گوید: “ببین؟ خیلی آسان نیست؟” خودپردازی مادونا می توانست قطعاً از لهستانی یانکوویچ استفاده کند.

صرف نظر از پیام coronavirus یا بد طعم بد ، مادونا کارهایی را که می کند به بهترین وجه انجام می دهد: مردم را سرگرم می کند و گلدان را هم می زند. این خواننده / بازیگر ده ها سال است که این کار را انجام می دهد و یک استاد است ، اما او واقعاً باید آهنگ های ترود را در آینده به عجیب آل یانکوویچ واگذار کند. همه در خانه گیر کرده اند و امیدوارم مادونا برخی از پیروانش را به دست آورد تا لبخندی بزنند و لحظه ای را فراموش کنند. شما می توانید هر دو فیلم زیر را ببینید ، با شروع شیری شیری coronavirus PSA از حساب اینستاگرام مدونا شروع کنید.

منبع مطلب