قیمت بیت کوین به عنوان معامله گران مورد حمله قرار می گیرد و برای پشتیبانی از آن ، ۶۴۰۰ دلار هزینه می کنند

Bitcoin Price Turns Bullish as Traders Fight to Flip $6,400 to Support


قیمت بیت کوین (BTC) امروز به اوج خود رسید و از ۵،۶۸۸ دلار به بالاترین نرخ روزانه ۶،۶۶۰۰ دلار رسید. دارایی دیجیتالی با نگه داشتن بالاتر از حمایت ۴۵۰۰ دلاری ، بدترین ترس های تحلیلگران را برطرف کرد و در حال حاضر بیت کوین همچنان در مقابل بازارهای سهام عظیم ، قدرت رو به رشدی را نشان می دهد.

جالب است که قیمت طلا و نقره نیز ۴.۴۲٪ و ۵.۹۴٪ افزایش یافت زیرا S&P500 و Dow روز را با ضررهای متوسط ​​بسته کردند. این می تواند نشان دهد که فعالان بازار که اخیراً از سمت سهام خود خارج شده اند می توانند به دنبال سرپناه و رشد دارایی های دارای ارزش فروشگاه باشند.

بنابراین ، سرمایه گذاران رمزنگاری از نزدیک مراقب خواهند بود تا ببینند آیا عملکرد قیمت بیت کوین خود را از اقدامات بازارهای سنتی جدا می کند یا خیر.

عملکرد روزانه بازار رمزنگاری. منبع: Coin360

در زمان نگارش ، گاوها در حال دفاع از مقاومت ۶،۴۰۰ دلاری هستند تا بتوانند روزانه نزدیک به مقاومت را تضمین کنیم. اکنون چند روز است که تحلیلگران توصیه می کنند که مقاومت ۶،۴۰۰ دلاری نیاز به حمایت دارد و در حالی که تجمع امروز به ۶،۶۶۰۰ دلار دلگرم کننده است ، معامله گران نظارت می کنند تا ببینند آیا میزان خرید کافی برای پشتیبانی از حرکت فعلی وجود دارد یا خیر.

نمودار ۴ ساعته BTC USDT. منبع: TradingView

در بازه زمانی کوتاهتر ، معامله گران توجه خواهند کرد که واگرایی همگرایی متوسط ​​در حال حرکت (MACD) در حال همگرایی با خط سیگنال است و هیستوگرام در آستانه تبدیل مثبت بالاتر از ۰ قرار دارد.

شاخص مقاومت نسبی (RSI) نیز در حال صعود به قلمرو صعودی است و در حال حاضر بالاتر از ۶۱ است. افزایش بالاتر از ۶،۴۵۵ دلار قیمت بیت کوین بالاتر از سطح٪ ۵۰ فیبوناچی بازپرداخت اما انتظار می رود که ضریب اصطکاک ۶۱.۸٪ نیز به عنوان یک سطح مقاومت سخت عمل کند.

با نگاهی به تاریخچه قیمت Bitcon در بازه زمانی روزانه ، نشان می دهد که قیمت وقتی در زیر سطح ۶۱.۸٪ و در هنگام معاملات بالاتر از آن ، در این سطح مقاومت می کنید ، در این سطح مقاومت می کند.

نمودار روزانه BTC USDT. منبع: TradingView

توجه کنید که رد ۲۰ مارس با قیمت ۶،۹۰۰ دلار در دسترس مو است که به ۶۱.۸٪ فیبوناچی اصلاح شده با نرخ ۷،۱۰۱ دلار رسیده است. از ۲۷ نوامبر ۲۰۱۹ تا ۳ ژانویه سال ۲۰۲۰ ، سطح ۶۱.۸٪ فیبر پشتیبانی مداوم را ارائه داده است بنابراین مانع از شکستن حجم بالا است ، به احتمال زیاد اکنون به عنوان مقاومت عمل می کند. دامنه قابل مشاهده نمایه صدا نیز گره حجمی زیاد را در این سطح نشان می دهد.

در صورت بازپرداخت ، ۶،۲۰۰ دلار نزدیکترین پشتیبانی زیربنایی است و در زیر این سطح ۵،۸۰۰ دلار و ۵ هزار و ۵۰۰ دلار پشتیبانی قابل اعتماد را نشان داده اند. همانطور که دیروز پیشنهاد شد ، معامله گران ریسک پذیر می توانند منتظر بسته شدن شمعهای ۴ ساعته بالاتر از روند صعودی یا نزدیک به روزانه بالای ۴۵۵۰ دلار باشند.

نمودار قیمت روزانه بیت کوین. منبع: Coin360

Altcoins همچنین به خوبی فرار کرد و قیمت بیتکون پاهای خود را امروز پیدا کرد. اتر (ETH) با ۵.۰۶٪ افزایش به ۱۳۱.۵۲ دلار رسید ، Litecoin (LTC) 6.23٪ به تجارت ۳۸.۲۵ دلار رسید و Tezos (XTZ) 8.05٪ و در حال حاضر ۸.۰۵٪ معامله کرد.

کل کل کل بازار رمزنگاری شده ۱۸۱.۹ میلیارد دلار و نرخ تسلط بیت کوین ۶۴٪ است.

بازارهای برتر رمزنگاری را در زمان واقعی اینجا دنبال کنید

منبع مطلب