قیمت اتریوم در بازپس گیری ناحیه مقاومت بحرانی ناکام است. بیشتر درد پیش میاد؟در ۱۲ مارس ، قیمت اتریوم به میزان قابل توجهی کاهش یافت و به ۱۰۱.۲ دلار کم رسید. از آن زمان ، تلاش های بسیاری برای عقب نشینی صورت گرفته است ، مهمترین آنها در ۲۰ مارس که به ۱۵۳ دلار بالایی رسید ، اما در نهایت همه آنها ناموفق بوده اند.

در زمان نوشتن ، قیمت Ethereum با ۱۲۷ دلار معامله شد. تاجر معروف CryptoNTez نمودار اتریوم را نشان می دهد که نشان می دهد قیمت در منطقه مقاومت قابل توجهی در ۲۰ مارس رد می شود. در مورد حرکت آینده ، او در ابتدا کاهش قیمت را به ۱۱۶ دلار و بعد از آن ۱۰۰ دلار پیش بینی می کند.

بیایید نگاهی دقیق تر به حرکت قیمت بیندازیم و مشخص کنیم که به کجا می رود.

رد قیمت

در ۱۳ مارس و ۱۹ مارس ، منطقه مقاومت ۱۳۷ دلاری که درون آن یک صدر دوبل ایجاد کرده بود ، قیمت اتریوم به شدت رد شد. همین منطقه قبلاً در نوامبر ۲۰۱۹ و ژانویه ۲۰۲۰ به عنوان پشتیبانی عمل می کرد.

بنابراین ، علاوه بر اینکه الگوی معکوس نزولی است ، سطح بالای دو برابر نیز به عنوان یک مقاومت نزولی منطقه مقاومت عمل کرده است. پس از چنین نوع حرکت ، مرسوم است که در نتیجه قیمت کاهش می یابد.

مقاومت اتریوم
نمودار اتریوم با نمای معاملات

با استفاده از یک ابزار فیبوناچی اصلاح ، می بینیم که کل گزاف گویی پس از کاهش ۱۲ مارس بسیار ضعیف بوده است. قیمت حتی در اولین سطح مقاومت در برابر الیاف ، ۰.۲۳۶ قیمت نتوانسته است حرکت کند.

با این حال ، قیمت همچنان در زیر سطح اصلی و سطح ۰.۲۳۶ معامله می شود. بنابراین ، هنوز هم از لحاظ فنی ممکن است که قیمت پایین دو برابر نزدیک به سطح فعلی ایجاد کرده و به سطح ۰.۳۸۲ یا حتی ۰.۵ فیبر افزایش یابد.

سطح الیاف اتریوم
نمودار اتریوم توسط TradingView

جنبش آینده

نگاهی به نمودار هفتگی نشان می دهد که قیمت به احتمال زیاد پایین می رود. ETH خط حمایت نزولی را دنبال می کند و از ژوئیه سال ۲۰۱۹ این کار را انجام داده است. یک منطقه پشتیبانی قوی با ۸۵ دلار وجود دارد ، که به زودی با خط حمایت نزولی همراه خواهد بود.

حتی اگر قیمت در حال افزایش باشد ، سطح فیبر ۰.۳۸۲ (که در قسمت قبل بیان شد) همزمان با منطقه مقاومت مهم با ۱۶۰ دلار است. بنابراین ، پتانسیل نزولی کوتاه مدت محدود است ، زیرا قیمت باید سطح بالایی از مقاومت را در نظر بگیرد تا به سمت بالا حرکت کند.

در عوض ، انتظار می رود که قیمت دوباره خط پشتیبانی و منطقه پشتیبانی را دوباره آزمایش کند تا احتمالاً تلاش دیگری برای صعود به سمت بالا انجام دهد.

Ethereum بلند مدت
نمودار اتریوم توسط TradingView

برای نتیجه گیری ، قیمت اتریوم در ۲۰ مارس به ۱۵۴ دلار رسید و از آن زمان تاکنون رو به کاهش بوده است. انتظار می رود قیمت این حرکت رو به پایین ادامه یابد تا اینکه به خط پشتیبانی نزولی و / یا منطقه پشتیبانی که در تصویر بالا مشخص شده است برسد.

The post قیمت اتریوم در بازپس گیری منطقه مقاومت بحرانی ناکام است. بیشتر درد پیش میاد؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

منبع مطلب