فینال Walking Dead Season 10 ماه دیگر پخش نخواهد شد ، تا اواخر امسال به تعویق می افتد


فینال Walking Dead Season 10 طبق برنامه ریزی پخش نمی شود. AMC فاش کرده است که اپیزود تا اواخر سال جاری به تعویق افتاده است ، اما هنوز تاریخ هوایی جدید مشخص نشده است. فینال در تاریخ ۱۲ آوریل به پایان رسیده بود. قسمت های ۱۴ و ۱۵ فصل جاری طبق برنامه ریزی پخش می شود و این بدان معنی است که قسمت ۱۵ در اصل به عنوان فینال فصل جدید خدمت خواهد کرد.

دلیل تأخیر AMC مربوط به رویداد جهانی در جریان است که صنعت سرگرمی را به هسته اصلی خود سوق داده است. تولیدات در سراسر جهان به تأخیر افتاده و مرده متحرکبه نظر می رسید ، تحت تأثیر قرار نمی گرفت. حداقل در این فصل نیست. با این حال ، همانطور که این شبکه در بیانیه ای در توئیتر توضیح داد ، روند کار پس از تولید در فینال کامل نبود و کارهایی که از سفارشات خانگی در حال حاضر انجام می شود ، انجام شد. در اینجا چیزی است که AMC در مورد آن باید بگوید.

مرتبط: اصلی پوستر Walking Dead Season 1 در بزرگراه خالی آتلانتا دوباره جمع می شود

“وقایع کنونی متأسفانه تکمیل پس از تولید فینال The Walking Dead Season 10 را غیرممکن کرده است ، بنابراین فصل جاری با ۱۵ قسمت خود در تاریخ ۵ آوریل به پایان می رسد.

بنابراین ، همانطور که ایستاده است ، قسمت ۵ آوریل به عنوان فینال فصل خدمت می کند ، با پخش اصلی فینال به عنوان ویژه در تاریخ مشخص شده در اواخر سال جاری. مسئله احتمالی هواداران این است که این امر می تواند آنها را با یک کلیپ رضایتبخش ناراضی کنار بگذارد ، زیرا این طور نبود که نقشه ها در ابتدا نقشه برداری شوند. هرچند ممکن است ، شرایط این را به عنوان مسیر پیش رو دیکته کرده است. AMC فاش کرد که آنها هشت قسمت اول فصل ۱۰ را بعد از پخش ۱۵ قسمت از آن به صورت رایگان پخش می کنند.

“۸ قسمت اول سریال The Walking Dead Season 10 بلافاصله پس از آخرین قسمت Season 10 یکشنبه ۵ آوریل تا جمعه اول ماه مه ، به طور رایگان در AMC.com و برنامه AMC در دسترس خواهد بود.”

این چندی پس از آن که مشخص شد AMC نیز اولین اسپین آف جدید Walking Dead را به تعویق می اندازد ، می آید ، جهان فراتر از. سوال مهم دیگر این است که چه تأخیری در تولید ممکن است انجام دهد مرده متحرک فصل ۱۱ ، که قبلاً چراغ سبز داده شده است ، و همچنین Fear the Walking Dead فصل ۶ که آن هم در کارها است. بخش اعظم آن بستگی به مدت زمان خاموشی بستگی دارد.

مرده متحرک اولین بار در اکتبر ۲۰۱۰ آغاز شد و از سریال سریال Image Comics با همین نام اقتباسی شده است. در یک مقطع ، نمایش کاملاً مسلط بود و با حاشیه وسیع به بزرگترین نمایش روی کابل تبدیل شد. در فصول اخیر ، رینگ ها کاهش یافته اند ، اما همچنان یک تساوی بزرگ برای AMC است. این شبکه همچنین در حال حاضر مشغول ساخت سری فیلم های Walking Dead است که با هدف انتشار حداقل فیلم اول در سینماها ، اندرو لینکلن را به عنوان ریک گریمز باز می گرداند. این خبر مستقیماً از طرف AMC به ما می رسد.

فینال The Walking Dead Season 10 در اواخر همین سال

مباحث: The Walking Dead

منبع مطلب