فیلم Prodigy مارک میلار در Netflix با نویسندگان مارول Eternals به جلو می رودمارک میلار یکی از موفق ترین سازندگان کتاب های کمیک است که هم اکنون در هالیوود کار می کند. داستان های او در بسیاری از فیلم های سینمایی سازگار شده است ، از جمله گارد سلطنتی، لگد زدن، لوگان و کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی. و حالا نتفلیکس اعلام کرده است که متیو فیرپو و رایان فیرو فیلمنامه اقتباسی از سریال میلار را تولید می کنند برای غول جریان.

متیو فیرپو و رایان فیرپو به خاطر کارشان در فیلم آینده MCU Eternals ، در مورد نژاد موجودات خداپرست که به طور پنهانی در روی زمین زندگی می کنند شناخته شده اند ، تا زمانی که مجبور نشوند با یک خصمانه خصمانه بیگانگان پنهان شوند. همچنین این نویسنده فیلم نامه برای فیلم “خراب” ، ستاره دار مارگوت رابی ، در حال نوشتن فیلمنامه است.

مرتبط: ساندرا بولاک و نتفلیکس مجدداً برای Millarworld Sci-Fi Fantasy Reborn

شگفتی سریال های طنز داستان یکی از ادیسون کرین ، باهوش ترین مرد جهان را دنبال می کند. ذهن کرین آنقدر پیشرفته است که به وی اجازه می دهد تا در یک سطح فوق العاده انسانی ، با یک حافظه رایانه مانند ، قدرت مشاهده باورنکردنی و استادانه بر روی یک مجموعه مبهوت از سوژه ها ، فعالیت کند. علاوه بر این ، کرین یک ورزشکار اوج انسانی است و از حسن تجارت برخوردار است.

همه این مزایا باعث شده تا کرین یکی از ثروتمندترین مردان جهان شود. اما اکنون یک مشکل اساسی برای او کسالت است. برای مقابله با این مشکل ، کرین وظایف دولت های جهانی را بر عهده می گیرد تا مشکلاتی را حل کند که هیچ کس دیگری نتواند. این مرحله صحنه ای برای ماجراهای پرشور کره زمین است که کرین با عقل و جنجالهای او مطابقت دارد و با مرگبارترین چالش هایی که دنیا ارائه کرده است ، رقم می زند ، در حالی که همیشه موفق به صعود در صدر است.

این سریال به عنوان “جیمز باند با بروس وین بدون ماسک خفاش ملاقات می کند” توصیف شده است و توسط Millar تحت Netflix بطور خاص ساخته شده است تا به تولید برسد. غول استریمینگ سالهاست که در حال رانندگی اختصاصی است تا از هر کتاب ، طنز یا نمایشنامه ای که می تواند در یک فیلم یا سریال اقتباس شود ، به اوج خود برسد. شگفتیآنها با راه اندازی سریال طنز توسط مارک میلار با هدف خاص تبدیل آن به یک ویژگی ، یک قدم جلوتر رفتند.

این سریال شش قسمتی در یک فیلم تمام قد ساخته می شود ، شاید چیزی در این زمینه باشد گارد سلطنتی، با یک بار میلار شرح کار خود را در مورد ادیسون کرین به روش زیر است.

“کل کتابخانه Millarworld Netflix که هنگام خرید شرکت ما در سال گذشته به دست آورد ، تعداد کمی از حق رای دادن را داشت ، اما من می خواستم یک کاری انجام دهم که واقعاً همه آنها را در صدر خود قرار دهد. فلمینگ Chitty Chitty Bang Bang را ایجاد کرد ، اما او همیشه به باند مشهور خواهد شد. بنابراین من می خواستم شخصیتی را خلق کنم که از همه چیزهایی که تاکنون انجام داده ام نمایانگر باشد و آن ادیسون کرین است. “

نتفلیکس قبلاً کار سختی را با اقتباس یکی دیگر از کارهای میلار برای سکوی خود یعنی درام ابرقهرمانی میراث مشتری درباره گروهی از متهمان جوان که باید با میراث قهرمانانه والدین خود سر و کار داشته باشند. متأسفانه ، با توجه به اینکه Coronavirus باعث شده تا برنامه های تولید فیلم در سراسر جهان به طور نامحدود از ریل خارج شود ، هنوز مشخص است که میراث مشتری یا شگفتی نور روز را خواهد دید این خبر از بحث فیلم در می آید.

مباحث: Millarworld ، MillarWorld: Prodigy ، Netflix ، Streaming

Neeraj Chandمنبع مطلب