فیلم مفهوم جنگ بی نهایت یک نگاه جدید به تانوس ارائه می دهد


ویدئوی مفهومی Avengers: Infinity War که به تازگی منتشر شده است ، از تمام تعالی او از تانوس را نشان می دهد. نگاه جدید از مرحله پیش تولید فیلم حماسه به دست می آید. در حال حاضر ، دیوانه تیتان مدت زیادی است که پس از نتیجه گیری از بین رفته است انتقام جویان: Endgame. با این حال ، او مبارزات خوبی را انجام داد و برخی از قهرمانان قدرتمند زمین را در این فرایند ، در حالی که جهان را به وحشت انداخت ، سقوط کرد. Marvel Studios از یک رویکرد غیرمستقیم استفاده کرد و تبه کار را به کانون اصلی تبدیل کرد جنگ بینهایت، که برخی از طرفداران دنیای سینمایی مارول را با شخصیت ناهنجار کنار هم گذاشت.

جنگ بینهایت فیلم مفهومی از مدیر توسعه ویژوال Ryan Ryan Meinerding به ما می آید. این فیلم چهره بسیار قابل تشخیص تانوس را به ما نشان می دهد و سپس در یک دایره کامل می چرخد. Meinerding این ویدئو را با عنوان “سر چرخان تانوس از انتقام جویان: جنگ بینهایت. این افتخار بود که این مدل مفهومی را در پیش تولید انجام دهیم. “حتی اگر این فیلم از روند تولید پس از تولید باشد ، شخص شرور بسیار به نظر می رسد که چگونه او را در صفحه بزرگ انجام داد.

مرتبط: مرگ ویژن باعث نزدیک شدن به ذهن در انتقام جویان می شود: هنر مفهوم جنگ بی نهایت

با وجود اینکه تانوس از بین رفته است ، طرفداران MCU هنوز هم تعجب می کنند که آیا داستان او روی پرده تمام شده است. “برادران روسو” به همراه فیلمنامه نویسان کریستوفر مارکوس و استفان مک فی در ابتدا می خواستند تعداد بیشتری از فیلم های پشت پرده شرور را در اختیار داشته باشیم. جنگ بینهایتاما آنها به پایان رسیدند که وقت خود را تمام کردند. دیوانه تیتان در این فیلم هنوز هم وجود دارد ، اما طرفداران MCU حدس می زنند که ممکن است داستان دیگری در برخی اوقات پایین خط وجود داشته باشد ، حتی اگر به سرویس پخش جریان + Disney + برسد.

تونی استارک ، ناتاشا رومانوف و ویژن این نتیجه را از دست ندادند انتقام جویان: Endgame و جنگ بینهایت زنده. گامورا ، از نگهبانان کهکشان همچنین کشته شد ، اما از یک جدول زمانی دیگر زندگی می کند. اکنون که عامل زمان سفر آورده شده است ، هر چیزی برای MCU امکان پذیر است ، بنابراین راهی برای دیدن دوباره تانوس در مقطع پایین خط در این جدول زمانی فعلی وجود دارد. اما اگر Marvel Studios با داستانهای بیشتری پیش برود ، اکثر هواداران اعلام کرده اند که دوست دارند منشا شخصیت را ببینند.

در مورد منشاء تانوس در جنگ بینهایتاما مقدار زیادی از مواد برای شیرجه رفتن وجود دارد. با این گفته ، ما می توانیم آخرین شرور را دیده باشیم ، که خوب هم نخواهد بود. همه افراد به یک داستان اصلی احتیاج ندارند و لازم نیست همه برگردند. اما ، جیمز برولین کار بسیار خوبی را برای گرفتن شخصیت کمیک بوک از صفحات به صفحه نمایش انجام داد و جالب است بدانید که او با نسخه جوانتر این شخصیت چه کاری می تواند انجام دهد. در حالی که منتظریم ببینیم مرحله MCU 4 چه چیزی را به سمت ما خواهد انداخت ، می توانید ویدیوی مفهومی Thanos را در زیر بخاطر حساب اینستاگرام Ryan Meinerding بررسی کنید.

مباحث: جنگ بینهایت ، انتقام جویان

منبع مطلب